Uskumatu, aga ma ei julgenud oodatagi sellist tulemust

Tere Julia!

Mul on väga hea meel, et tänaseks olen teinud ise Teie dieediga endale parima sünnipäevakingituse, miis üldse olla saab. Kui alustasin, siis kaalusin 90 kg ( pikkus 155cm) Graanulite võtmise lõpetades täna kaalule astudes näitas kaal 80 kg. ( koos riiete ja botastega ). Uskumatu, aga ma ei julgenud oodatagi sellist tulemust. Tänaseks kannan number väiksemaid riideid ja mul on palju rohkem energiat ja elutahet.

Nüüd tahaksin kõigile rääkida ka oma SIMEONSDIEEDi edulugu.

Nagu nimetasin põen II astme diabeeti alates 2005.st aastast alates ja süstisin end alates sellest ajast 4 korda päevas, seni kui alustasin simeonsidieediga.

Alustades dieediga s,o kapslite võtmise ja toitumiskavaga hakkas minu veresuhkru tase ühtlustuma ja langema. Algul ei saanud arugi, mis minuga toimub. Paar korda käisid peal täielikud nõrkusehood ja siis veresuhkurt mõõtes selgus, et veresuhkru tase on niivõrd madal, et pean kiiresti kiiresti midagi magusat saama.

Sõin kommi asemel kuivatatud puuvilju või rosinaid ja enesetunne läks normi. Hakkasi pidevalt mõõtma oma veresuhkru taset ja süstisin end ka selle järgi, mis glükomeeter näitas. Tänaseks peale dieeti on insuliini kogus, mida eelnevalt süstisin ja mida süstin praegu juba poole võrra vähenenud s.o insuliinikogused on väiksemad, mida süstin. Seega olen selle dieediga parandanud ka oma tervist ja mul on palju parem enesetunne. Soovitan igati seda dieeti just inimestele, kes põevad II astme diabeeti.

Kuid kindlasti tuleb dieedi pidamise korral hoida glükomeeter käepärast ja kindlasti iga päev nii õhtul kui ka hommikul kindlasti suhkrutaset mõõta ja selle järgi siis insuliini kogus enda jaoks valida. Arvestada tuleks kindlasti ka seda, et mida rohkem ja intensiivsemalt liigud, seda rohkem kaalu kaotad.

Nii, et kõik on võimalik selle dieediga. On võimalik nii kaalust alla võtta kui ka oma tervist parandada. Mina ise tahan teha kindlasti veel läbi kaks või kolm kuuri, et saada oma kaal normi ja suhkrutõvest lahti.

Suured Tänud dr SIMEONSile.

Tervitades!
Anu

Comments are closed.