Soovitame osta detsembrikuu ajakirja „TIIU“!

Miks soovitame osta detsembrikuu ajakirja „Tiiu“? Sellepärast, et nimetatud ajakirja rubriigis „Tervisetark“ on üle kahe lehe artikkel dr Simeonsi dieedist. See on juba ka faktipõhine artikkel ja toetub konkreetselt ajakirja „Naitseleht“ kujundaja Ülla Haljandi kogemusele.

Skeptikud räägivad konkreetselt meie paketti süvenemata eesmärgiga hirmutada inimesi. Nad avaldavd vaid oma arvamust ning ei toetu MEIE paketist rääkides faktidele.

Õnneks on olemas ka inimesi, kes uurivad ise järgi ja miks mitte: vajadusel ka proovivad järgi ning veenduvad, et meie dieet on täiesti tervislik. Loomulikult on soovitatav parema tulemuse nimel ka meie dieedis teha koostööd oma konsultandiga, kes on kliendil paketis. Konsultandil on iga kliendi suhtes individuaalne lähenemine ning meie konsultandid süvenevad iga kliendi dieedikulgu kui klient tahab ise koostööd oma konsultandiga teha. Meie konsultandid hoolivad väga oma klientidest!

Sel kolmapäeval, 02.detsembril kell 20.00 püüame läbi viia webinari, kus räägime dr Simeonsi dieedi olemusest ja vastame seoses meie dieediga tekkinud enamlevinud küsimustele.

Anname oma parima webinari õnnestumisel! Soovi korral saab registreeruda tasuta kuulama ja osalema järgnevale lingile vajutades: http://support.simeonsidieet.ee/webinar-registration

Teie istute oma kodus arvuti taga ning kuulete ja näete mind. Mina teid ei näe, kuid saan kohe vastata ka teie küsimustele, sest te saate mulle need küsimused otse webinari ajal kirjutada. Seal on 2 võimalust: kas ka teised näevad teie mõtteid või teised ei näe teie mõtteid ja ainult mina näen.

Siinjuures ma muidugi kasutan juhust ja tеavitan, et dr Simeonsi dieet, mis on täpne ja lihtne läbida, võimaldab saleneda 8 – 15 kg 6 nädalaga ja see algabki peolauast! „Nuumamist“ on kõige parem teha just pidustuste ajal, kus keegi ei piira Teie söömist ja ongi vaja enne põhidieeti kaalus juurde võtta 2 päevaga 1-1,5 kg.

Мe pakume Teile ainukest dieeti, mis ei keela Teil peolauas süüa. Palun kirjutage või helistage meile ja me räägime Teile kuidas dr Simeonsi dieeti pidada!

Oluliselt soodsam (rahaliselt) on teha läbi meie dieet, kui jätkata tavapärast toitumist 40 päeva. Dr Simeonsi dieediga kaasneb tervis, rõõm ja ilu. Teil on võimalik saada tagasi oma elu!

Dr Simeonsi dieedi juhendit on võimalik osta ka Apollost ja Rahva Raamatust!
http://www.apollo.ee/dr-simeonsi-dieet.html
http://www.rahvaraamat.ee/p/dr-simeonsi-dieet/707180/et?isbn=9789949381753

Tervist, rõõmu ja ilu soovides,

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
Telefon: 513 4243
aire.kangsep@simeonsidieet.ee
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.