Mis graanulid on Biolit ja milleks neid kasutatakse?

Väga sageli küsitakse meilt, et miks peab dr Simeonsi dieediga kasutama veel mingeid graanuleid ja mis need graanulid teevad?

Räägime kõigepealt, et millest koosnevad meie Biolit graanulid.

Meie lauamagusaine ehk toit – Bilolit graanuleid – käideldakse ja müüakse Eestis kõiki seaduses toodud regulatsioone ja reegleid järgides.

Kui lähete meie graanulitega laborisse, siis seal on ainult ja ainult ksültool ehk kasesuhkur. Mitte mingit osakestki rasedushormoonist HCG seal pole.

Meie graanulitele on energeetilise füüsika tasandil ümberkopeeritud rasedushormooni HCG bioenergeetiline võnkeinfo.

Ja info pole aineline! Samuti kopeerimise käigus ksülitool ei puutu kokku rasedushormooniga HCG.

Siinjuures on oluline ära märkida, et ilma meie Biolit graanuliteta ei või teha dr Simeonsi dieeti!

Meie kodulehel on sellest juttu ka: www.simeonsidieet.ee

Meie ajurakk tunneb selle võnkeinfo ehk lainepikkuse ära ja annab kehale käsu avada varurasva nö „seif“, mis muidu on lukus ja kust me varurasva saame toiduks vaid tohutu nälgimise ajal, ja siis ka säästurežiimil, sest ainevahetus läheb aeglaseks nälgides. Meie dieedi ajal aga pole üldse nälga, sest kõik rakud on toidetud varurasvast tulevate toitainetega.

Dr Simeonsi dieedi ajal me sööme taldrikult 480 – 500 kcal VAID selleks, et hoida kiiremat ainevahetust! Dieedi ajal me ei söö taldrikult eesmärgiga saada toitaineid.  Dr Simeons tegi 16 aastat kliinilisi katseid, et välja selgitada, millised toiduained toetavad tema dieeti ning ta pani kokku oma dieedi ajaks lubatud toiduainete tabeli.

Lubatud toiduaineid on vaja süüa ka vastavalt reeglitele, mis toetavad Biolit graanulitega ajule antavat „näljainfot“ ja nii saavutame olukorra, kus keha hoiab kiiremat ainevahetust ning võtab omaenda avatud varurasvast 1500 – 4000 kcal kõiki rakkudele vajaminevaid toitaineid (aminohapped, kõik head rasvhapped, vitamiinid, mineraalid, insuliin jm toitained). Rõhutan veelkord: kuna rakud on dieedi ajal varurasvast tulevate toitainetega rikkalikult toidetud, siis ei ole dieedi ajal näljatunnet.

Kui süüa ilma meie Biolit graanuliteta 500 kcal päevas, siis on kindlasti suur näljatunne ning nõrkus, pearinglus. Lihtsalt niisama siin elus ainult 500 kcal päevas süüa ei või!

Meie dieedi ajal saab inimene minimaalselt 2000 kcal toitaineid päevas oma rakkudele!!! Tervis paraneb, meeleolu paraneb, energiat on üha rohkem ning ööuni on kvaliteetsem.

Eelnevast tulenevalt me langetame varurasva arvelt 40 päevaga 8-15 kg (sõltuvalt algkaalust ja sellest kui täpselt reeglitest kinni peetakse).

Dieedi pidamise kõige lühem aeg on 23 päeva, kus keskmiselt võetakse kaalust alla 5-7 kg. Ka siin on oluline tähele panna, et kui on kõrgem algkaal, siis  tuleb ka rohkem kaalust alla, sest on rohkem rakke kehas, mida on vaja toita – toitmine käib iseenda varurasvast. Kui on madalam algkaal, siis tuleb võib-olla teha dieeti kauem kui 23 päeva, et saavutada oma eesmärk. Alates 23.-ndast päevast võib minna järgmise dieedi etapi juurde ükskõik millisel päeval kuni 40.-nda päevani.

Dr Simeonsi dieediga saavutatud uus kaalunumber jääb püsima kui teete koostööd oma konsultandiga! Konsultant on igal dieedi pidajal olemas alates dieediprogrammiga liitumisest. Meie konsultandid hoolivad väga oma klientidest, seega võtke nendega julgelt kontakti!!!

Rõõmst sügist teile kõigile! Julgege unistada ja unistused saavad teoks.

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 513 4243
www.simeonsidieet.ee
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.