Mida Arvavad Dr Simeonsi Dieedist Inimesed, Kes On Selle Läbinud?

Me saame tihti kirju inimestelt, kes on väga heas mõttes üllatunud, et on nii lihtne läbi teha dr Simeonsi dieet. Inimesed kogevad oma keha peal seda, kui lihtne on selle dieedi abil parandada oma tervist, muutuda elujõulisemaks, energilisemaks ning vaadata palju ilusamat iseennast peeglist. Rääkimata tujutõstvatest komplimentidest, mis antakse teiste inimeste poolt :)

Kopeerin siia kolm viimast kirja, milled olen saanud oma Tartu klientidelt. Kindlasti on Julial Põhja-Eesti poole pealt ja Anatil venekeelsest klientuurist ka lisada veel palju taolisi kirju, sest nad on olnud selle väga meeldiva dieedikonsultandi töö peal kauem aega minuga võrreldes :) Mina olen omad “esimesed pääsukesed” lendu lasknud alates eelmisest kuust, sest ma alustasin dieedikonsultandi tööd veebruari lõpust sellel aastal.

Kirjutavad meile kõige rohkem inimesed, kes tahavad VEEL TÄIENDAVALT võtta alla kaalus, sest esimese dieediringiga saab kaalust alla 8-15 kg. Paljudel inimestel on aga veelgi rohkem ülekaalu, millest vabaneda.

Urve mõtted:

Tere Aire! Olen sellest dieedist tõsiselt heal arvamusel. Olen hetkel ilusasti suutnud püsida ka norm kaalus. Kui ma nüüd selle kolm nädalat lõpetan, siis saan õigesti aru, et umbes kuu pärast võin teha selle dieedi uuesti? Mis seal salata, hasart tuli sisse ning minu unistuste kaal 65 kilo on tulnud minu sisse. Enesetunne on palju parem, energiat on tõsiselt palju ja hing tahaks olla just minule ideaalses kaalus.

Tunnistan ka ausalt olin algul skeptiline aga nüüd olen optimist. Ja mis on veel huvitav, organism tõesti ütleb ise mida süüa võin. Olen üsna hea söögiga inimene alati olnud aga nüüd olen valima hakanud ja mitte teadlikult aga lihtsalt vaatan asja mida enne hullult tahtsin ja nüüd ei ole üldse isu seda süüa või siis nii suurtes kogustes süüa.
Kiitus sulle ja sinu meeskonnale.

Terv, Urve 

Merily mõtted:

Olen kahe lapse ema, peale noorema lapse sündi ei saanud enam kuidagi kaalu alla. Proovisin piirata magusa söömist, õhtuseid söömisi, aga need ei andnud tulemust. Sõbranna soovitas proovida Simeonsi dieeti, kahtlesin pikalt, kas ikka toimib. Alustasin dieediga, kaalusin siis 79.1 kg. Esimesed kaks nädalat oli raske, pidev isu magusa järele. Keha kohanes ja edasi oli juba lihtne, tundsin küll puudust mõningate toitude järele, aga suutsin neist hoiduda :) Näljatunne kadus, ei olnud vajadust pidevalt näksida, iga päev kaal langes ja tuju tõusis. Energiat tekkis üha rohkem, ei olnud enam vajadust peale lõunasööki uinakut teha.

Dieedi lõpuks sain kaalule numbriks 70 kg (kaalukaotus 9.1 kg).

Tervitustegea, Merily

Margiti mõtted:

Olen 33 aastane ja sünnitanud 2 last. Kehakaaluga on olnud probleem alates 20-ast eluaastast. Olen proovinud erinevaid dieete ja preparaate, kuid tulemused suht nulli lähedased.Kolm aastat tagasi sündis minu teine laps ja siis läks asi ikka päris hulluks. Eelmisel aastal kuulsin ühelt tuttavalt simeonsi dieedist. Kõige rohkem paelus mind see, et ainult 40 päeva ja kuni 15kg. Mõtlesin, et kaotada pole midagi, hullemaks enam ikka ei lähe.

Kõige raskemad olid minu jaoks esimesed päevad kui 3 päevaga tuli juurde võtta 1,5kg- tundub imelihtne. Aga võta näpust, see pole ültse lihtne. Mulle tundus, et ainult söön terve päeva, süda oli paha ja tunne nagu oleksin juba 10kg raskem. Läbi häda sain juurde 1 kg ja siis algas kaalu langetamine.

Dieedi pidamine oli suhteliselt kerge, nälga ei tundnud ma kunagi. Paaril korral patustasin natuke ja siis tekkis väike tagasilöök, kuid seejärel korrigeerisin oma menüüd ja kõik laabus jälle. See on uskumatu tunne, kui hommikul kaalule astud ja 500g jälle vähem.

Kaotasin 40 päevaga 11kg ja minu enesetunne on super. Kaal püsib väga ilusti, kuigi söön peaaegu kõike. Ise plaanin alustada teise ringiga ja julgen soovitada kõigile kellel kaaluga probleeme.

Tervitustega, Margit

Miks inimesed tunnevad ennast dr Simeonsi dieeti läbides väga hästi?

1. Pole näljatunnet. Tänu meilt saadavale looduslikule preparaadile, mis ei kahjusta kindlasti tervist, saame me omaenda varurasvast (mitte ehituslikust rasvast, mida keha vajab iga päev) toitained, mis muidu on seal varurasvas nagu “seifis” näljaajaks. Tavadieetidega väheneb tavaliselt ehituslik rasv ja lihased, kuid need tulevad väga kiiresti asemele tagasi.

Me saame nüüd meie preparaadi abil oma “seifis” varurasvast kätte kõik toitained, mida on inimesele päevas vaja: valgud, süsivesikud, mineraalid ja vitamiinid 1500 – 4000 kcal väärtuses. Lisaks sööme veel päevas juurde 500 kcal. Seetõttu polegi dieedi ajal nälga. Võib küll alguses olla psühholoogiline sõltuvus sellisest heast naudinguallikast nagu seda on söömine. Kuid klassikalist nälga, kui on kurgus klombitunne ja suus eritub palju neelatamist vajavat sülge, ei ole.

Ilma meie preparaadita seda 500 kcal – dieeti teha ei või!

2. Kaalu langeb iga päev 200-500 g (kuidas kunagi ja kuidas kellel) ning sealjuures tuleb iga päevaga juurde elujõudu ning teotahet! Päevade arenedes väheneb krooniline väsimus.

3. Peeglist vaadates hakkab inimene endale üha enam meeldima :)

4. Dieedi arenedes inimese tervis paraneb märgatavalt.

5. Inimene õpib toituma vastavalt iseenda vajadustele.

6. Inimesel paraneb eneseusk ja ta muutub veelgi meeldivamaks kaaslaseks ennast ümbritsevatele inimestele.

7. Inimesel süveneb lugupidamine iseendast ja oma kehast.

Nii et armsad kaasmaalased! Mina olen valmis tasuta Teiega kohtuma – kirjutama – helistama, et Te soovi korral saaksite veelgi parema ülevaate dr Simeonsi pikaajalisetele kliinilistele katsetele põhinevast dieedist, mis murrab müüdid, et teatud piirist inimene kaalu alla ei saagi või et geneetika määrab ka kaalunumbri. Saab küll väga tervislikult kaalus alla!!! Kindlasti saab. Igaüks lihtsalt vajab personaalset lähenemist oma dieedikonsultandi poolt ja temaga koostöö tegemist, sest dieeti tuleb järgida võimalikult täpselt.

Rõõmsat suve Teile kõigile!!! Ja hästi palju mõnusaid elamusi!

Aire Kängsep
Dr Simeons´i dieedikonsultant
Telefon: 513 4243
Facebook.com/SimeonsiDieet

Comments are closed.