Meil on nüüd raamat – dr Simeondi dieedi juhend!

Tere armasad lugejad!

Meil on rõõm teatada, et alates 07. veebruarist 2015 on meil ka paberkandjal raamat – “Dr Simeonsi dieedi terviklik juhend”. Raamat on A5 formaadis, kompaktne, selge ja lihtsa üleehitusega. Raamatu abil on väga lihtne dr Simeonsi dieeti läbida. Loomulikult on ka konsultant vastavalt kliendi vajadusele iga päev kättesaadav telefoni või meili teel.

Anat Sterni uues raamatus “Dr Simeonsi Dieedi Terviklik Juhend” on käsitletud kõike, mida Te tahaksite teada vabanemaks 8-15 kilost liigsest rasvast 40-e päevase doktor Simeonsi teaduslikult tõestatud, täpse, lihtsa ja tervisliku dieedi abil. Samuti on seal käsitletud kõike olulist, et suudaksite säilitada saavutatud tulemused pikkadeks aastateks.

Me otsime lahendusi, et erinevate oskustega ja võimalustega ülekaalulised inimesed saaksid edukalt läbida dr Simeonsi dieedi ning olla rõõmsad parema tervise ning ilusama väljanägemise üle.

Ma olen pannud tähele, et kui inimesel on hirm dieedi läbimise ees, siis tal kaalunumber langeb natuke vähem võrreldes selle inimesega, kellel pole hirmu dieedi läbimise ees. Hirmu tekitab tavaliselt teadamatus ning ebaselgus selles, et mida täpselt ise tegema peab dieedi ajal. Üldiselt see hirm paari nädalaga kaob, sest inimene hakkab aina paremini aru saama, et dr Simeonsi dieet on tõesti lihtne ning efektiivne. Et aga juba kohe alguses viia inimese hirm dieedi ees miinimumi, siis ongi nüüd võimalus osta omale dieedi ajaks öökapile dieedijuhend.

Kui tahate oma varurasva koomale põletada, siis parim moodus on dr Simeonsi dieet.

Kui Teile pakub see huvi, siis palun võtke meiega ühendust alloleval telefonil või meiliaadressil!

Raamat “Dr Simeonsi dieedi juhend” maksab nii klientidele kui ka huvilsitele 7€.
Palun, minge sellele lehele, et saada rohkem infot ja tellida

Seniks aga tarkust toitumisega seotud valikute tegemisel, palju rahu ja sooja südamesse!

Aire Kängsep,
Dr simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 513 4243


Saage tasuta juurdepääs:

Kuidas 40 päevaga kiiresti ja tõhusalt
kuni 15 kg kaalust alla võtta
ning säilitada saavutatud kaal kogu eluks?

Comments are closed.