Meiega ollakse rahul!

Tere armsad lugejad!

Kuna aastavahetus on ideaalne aeg alustada dr Simeonsi dieediga, sest esimese kahe dieedipäeva jooksul on vaja juurde võtta 1-1,5 kg, siis kirjutan täna, et julgustada teid ennast aitama!

Ärge kaalu juurdevõtmise vajadusest praegu ehmatuge! Palun kirjutage mulle ja ma selgitan, miks seda on vaja. Juba kahe järgneva päeva jooksul tuleb see kõik ja rohkemgi veel juba maha ka.

Kogu juurdesöömise protsessi, mis kahe päeva pärast läheb üle dieediks, on vaja alustada juba looduslike Biolit graanulitega, mille saab meie käest. Need graanulid ei kiirenda ainevahetust ja ei pärsi söögiisu. Nad avavad varurasva „seifi“ ja inimene hakkab igapäevaselt saama oma varurasvast toitaineid 1500 – 4000 kcal väärtuses.

Meilt saab ka igapäevase toe ning reeglid, et dieet paremini õnnestuks. Igapäevaselt sööme veel taldrikult ainevahetuse kiirendamise eesmärgil 500 kcal toitu. See toit on dr Simeonsi poolt nö lubatud toiduained, mis toetavad nimetatud dieeti.

Kokku saame diedi ajal igapäevaselt 2000 – 4500 kcal väärtuses toitaineid!

Ma olen eelmisel nädalal lugenud facebook´ist erinevaid arvamusi dr Simeonsi dieedi kohta ja huvitav on see, et neilt, kes on selle dieedi läbinud, saame vaid positiivset tagasisidet! Te võite arvata, et „Mida ta siin kiidab oma dieeti!“. Aga kiidan tõesti, sest dr Simeonsi dieedi läbinute rahulolu toob väga palju rõõmu kogu meie meeskonnale. Toon siia ühe näite, sest selle naise arvamus on meile samuti väga oluline:

Aitäh Sulle Laine hea sõna eest! Inimesed tõesti vajavad julgustust, et kasvõi lihtsalt TASUTA tutvuda dr Soimeonsi dieedi olemusega ning leida kinnitust tõsiasjale, et dieedi on umbes 16 aasta vältel katsetustele tuginedes välja töötanud arst – endokrinoloog. Selle doktori nimi on Albert Simeons.

Juhul kui peale nimetatud dieediga tutvumist tekib huvi liituda, siis on meil praegu veel kasutusel sooduskupongiga hind. Kui on olemas ka meie dieedi läbinud soovitaja, siis palun märkige tema ka liitumise eelsesse ankeeti, mille leiate meie kodulehelt www.simeonsidieet.ee  vajutades paremal üleval olevale lingile „Tellimine“.

Kehtib ainult üks hinnaalandus: kas kupong või soovitaja. Tulemus on sama: hinnaalandus on 10%.

Nüüd saate paketi 75 eest selle asemel, et maksta 83€.

Miks tellida just see dieet? Sest see toimib ja tugikeskus annab garantii, et te ei kaota rahas kui liitute meiega.  

Dieedipakett koosneb:

  1. Interaktiivsest juhendist ja päevikust
  2. Energoinformatiivsetest looduslikest graanulitest Biolit
  3. Isikliku konsultandi tugi vastavalt kliendi vajadusele. Tugi on olemas terve dieedi jooksul vastavalt kliendi vajadusele (kasvõi igapäevane).  

Dr Simeonsi dieediga saab vähendada oma varurasva 40 päeva jooksul 8-15 kg

Dr Simeonsi dieedi jooksul juba tervisenäitajad paranevad! Kui võrrelda vereproovi enne ja peale dieeti, siis peale dieeti on see alati palju parem.

23 päevaga saab oma varurasva vähendada 5-7 kg! Alates 23.-st dieedipäevast võib minna dieedilt mahalaadimisele ükskõik millisel päeval kuni 40.-da dieedi päevani.

Dr Simeonsi dieediga jäävad kahandamata lihased, ehituslik rasv ning keha harilik energiavaru. Kaalunumbri alandamine käib peamiselt vaid varurasva arvelt!

Meil on ka sellesama dieedi läbinud meedikuid, kes kinnitavad ühest suust, et tõepoolest kaalunumber langes varurasva arvelt. Neil meedikutel on sellised kaalud, mis eraldi mõõdavad ka varurasva kogust kehas.

Dr Simeonsi dieedi ajal saab inimene igapäevaselt KÕIK vajalikud vitamiinid, mineraalid ja mikroelemendid! Dieedi ajal pole nälga.

Viimase umbes 2,5 aasta jooksul on tuhanded inimesed meil Eestis valinud dr Simeonsi dieedi ja selle edukalt läbinud. Kui te pole sellest veel midagi kuulnud, siis üks võimalus on külastada meie kodulehte www.simeonsidieet.ee

Тeine võimalus on külastada Tartus Terviselaegast (Struwe 4. See on Ülikooli raamatukogu vastas heleroheline puumaja, II korrusel) esmaspäeviti ja reedeti kell 12-17.00. Ma olen seal hea meelega kohtumas huvilistega!  Kui lepime eelnevalt kokku kohtumise, siis olen Terviselaekas ka muul ajal. www.terviselaegas.eu

Kuidas meie saame aidata ülekaalust vabanemisel? Meie abi algab sellega, et me ise tahame teid aidata! Kõigepealt me anname TASUTA ülevaate tervisliku toitumisega võrdväärsel tasandil olevast dr Simeonsi dieedist. Kui liitute meie programmiga, siis on tugiisik konsultandi näol terve dieedi ajal, vastavalt kliendi vajadusele.

Suhtlemiseni! Seniks aga tarkust toitumisega seotud valikute tegemisel, palju rahu ja sooja südamesse!

Aire Kängsep,
Dr simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 513 4243
aire.kangsep@simeonsidieet.ee
www.simeonsidieet.ee
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.