Tervislik Toitumine – Kuidas Kaotada 15kg 6 Nädalaga Kiirelt Ja Efektiivselt?

Kas teil oleks vaja kaotada 15kg 6 nädalaga kiirelt ja efektiivselt? Seejuures riskide ja ohtudeta oma tervisele – tervislik toitumine? Kas te soovite teada selle dieedi saladust ja kas see on üldse teostatav?

Ma saan teist täielikult aru – ma tundsin sama, kui sain teada esmakordselt doktor Simeonsi dieedist. «See ei ole lihtsalt võimalik» — umbes sellisele järeldusele ma jõudsin, kuni hakkasin märkama oma sõpru ja tuttavaid, keda ma kuu-poolteist näinud polnud. Nad nägid välja nagu teismelised!

«Mis teiega juhtunud on? Kas kõik on korras?», küsisin ma neilt murelikult. Peale 2-3 vastust sai pilt kristallselgeks – selle lühikese aja jooksul, mil ma neid näinud polnud, jõudsid nad läbida doktor Simeonsi dieedi ja olid kaotanud kaalu 10-15kg ning sama palju ka ümbermõõtudes.

Selgus, et see on dieet, mis kestab 40 päeva ja lubab kaotada kehakaalu 8-15kg, seejuures ainult „pahade“ rasvade arvelt s.t selliste rasvade arvelt, mida organism igapäevaselt ei kasuta, kuid mis rikuvad teie keha väljanägemist – mida leidub kõhu peal, reitel, tagumikus, käevartel ja kaelal.

Selleks, et mõista selle kiire ja efektiivse dieedi printsiipi, räägime rasvumise põhipõhjustest just sellises võtmes nagu oli leitud ja ära põhjendatud doktor Simeonsi kliiniliste uuringute käigus eelmise sajandi teisel poolel. See on päris tervislik toitumine.

Ta oletas seaduspäraselt, et rasvumise probleem peitub vigases ainevahetuse protsessis. See on ilmne, kuna teie organism on kohustatud ümber töötlema kõike, mis suhu satub, kas seda ära kasutades või organismist väljutades.

Aga kust siis ilmuvad ladestunud rasvad teie kõhule, kätele, kaelale, reitele ja millest tekib näiteks tselluliit? Vastus on üks – organism ei töötle ega väljuta enam kogu toitu, mida tarbite ja hakkab seda kõrvale panema ehk ladestama „pahade“ rasvade näol.

Kuid kõige tähtsam on avastus, et nende vigade ilmnemisel, tavaline dieet enam aidata ei suuda ja nö „suu lukustamine“ ei ole samuti enam väljapääs ning tugev sportimine ei aita nii nagu tavaliselt  lubatakse. Nendes ja teistes uuringutes on avastatud, et ülalmainitud meetmed viivad asjad nii kaugele, et organism hakkab põletama „häid“ struktuurrasvasid ja isegi lihaseid, samas kinnised ladestunud rasvad jäävad puutumata.

Kas olete märganud, kui inimene on tavalisel kalorivaesel dieedil, on ta enesetunne kurnav ja ta näeb väsinud välja ning tunneb pidevat nälga? Põhjus on lihtne – see väike kogus toitu, mida ta sööb, ei ole piisav kogus organismile ning see hakkab põletama kättesaadavaid „häid“ rasvasid ja lihaseid. Ja teie kõht on sama suur, kui ennegi, kas pole? Hämmastav! Ainult 30% kaalust kaob „pahade“ rasvade arvelt. Kogu ülejäänud kaal läheb sellistest varudest, mida puutuda ei soovitata ning mis on isegi tervisele ohtlik.

Mille poolest põhimõtteliselt siis erineb doktor Simeonsi dieet? Asi on selles, et ta avastas rasedatel naistel ühe imelise muutuse ainevahetuse protsessi mehhanismis. Isegi kui naisterahvas ei söönud, oksendas hommikuti ja õhtuti, tegi rasket tööd – tema sees kasvav laps sai kõik eluks vajalikud ained kätte!

Kustkohast küll? Ladestunud rasvadest, mis on nüüd kättesaadavad põletamiseks! Aga mille arvelt? Aine arvelt, mis asub organismis ning mille nimi on HCG. Doktor Simeons avastas, et isegi väga väike kogus ainet on piisav, et organism avaks ligipääsu „pahadele“ rasvadele, mis sisaldavad endas kõiki organismile vajalikke täisväärtuslikke toitaineid ellujäämiseks, lühikese ajaperioodi jooksul.

Seejärel, 16 aasta jooksul, töötas doktor Simeons välja HCG dieeti – dieeti, mis võimaldaks kulutada päevas 1500-4000 kalorit ladestunud rasvade arvelt ning vaid 500 kalorit sisse süües, et end mugavalt tunda.

Kusjuures mitte lihtsalt 500 kalorit, vaid väga täpse toiduainete nimekirja alusel, mida doktor Simeons analüüsis ja kontrollis ning sai kinnitust, et see töötab absoluutselt iga inimese peal – meeste ja naiste, teismeliste ning eakate peal.

Kui teil ei ole põhimõttelist probleemi abi saamise osas teie endi jõuga kaotada liigne kehakaal ning ebavajalikud rasvad, kutsun teid maagilisse maailma, kus omate täielikku kontrolli oma kehakaalu üle kiire kaalukaotuse abil – tervislik toitumine, ning edaspidi elate tasakaalustatud ainevahetusega, õige toitumisega ning kerge spordiga.

Tere! Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*