Kuidas vabaneda jonnakast rasvast nälga tundmata ja tervist ohustamata?

Tere!

Mäletan seda aega, kui tõusin hommikuti üles ja enne, kui riietusin, vaatasin enda keha peeglist. Koledad voldid kõhul, tselluliit kintsudel, paistes nägu. Ohkasin alati hingevaluga ja mõtlesin taas nukrameelselt: „Olgu, proovin veel dieeti pidada, lähen spordisaali ja meigin oma näo korralikult ära“.

Kas ka teile meenutab see lõputut võitlust jonnaka rasvaga ja just nendes kohtades, mis väljendavad naisel ilu ja tervist?

Ja siis ma mäletan, et rohkem meeleheitest, kui sügavast arusaamast ja sellest, et nägin enda ümber naisi, kes üllatavalt hästi ja kiiresti langetasid kaalu, otsustasin läbida doktor Simeonsi dieedi. Mäletan väga hästi oma igahommikust šokki, kuidas pool kilo ja veel pool kilo, veel 300 g ja  veel 200 g kadus kaalu igapäevaselt. Ma ei tee nalja! Päev päevalt vähenesid voldid kõhul ja hakkas kaduma jonnakas tselluliit kintsudelt.

Ma mäletan täpselt seda ilusat hommikut, möödunud oli paar nädalat protsessi algusest, kui ma vaatasin ennast peeglist ja tol korral mulle meeldis see, mida ma nägin! Kuidas ma soovin, et iga naine kogeks sellist hetke!

Hakkasin selga proovima asju, mis ma olin ära peitnud kuhugi kaugele riidekapi nurka ootama paremaid aegu, olin kaotanud lootuse neid üldse veel kunagi selga panna. Ja seekord sobisid need mulle nagu valatult! Nägin välja päris kena, mitte nagu ümmargune kakuke.

Mis peamine – ma ei olnud näljane, vaatamata sellele, et peaaegu ei söönud midagi. Tundsin ennast piisavalt tugevana, et tegutseda, joosta laste järgi ja teha neid asju, mida naised ikka teevad.

Mingil hetkel märkasin, et mul langeb rohkem juukseid välja, kui tavaliselt. Lugesin internetist selle kohta ja hakkasin kasutama tsinki sisaldavat toidulisandit, et kõrvaldada see ebameeldivus. Dieedi lõpuks sain endale veel ilusamad ja tugevamad juuksed kui enne, samuti paranes mu näonaha olukord, sain parema ja värskema jume ning liikusin kergemini, kui kunagi varem.

Juba 40 päeva dieedi möödumisel olin 13 kg kergem!

Loomulikult algas dieedijärgselt lakkamatu töö kaalu säilitamise nimel. Seesama töö, mida teete selleks, et mitte minna paksuks, ei midagi keerulist. Peale 3-nädalast kaalu säilitamist vastavalt dr.Simeonsi protsessile, organism tõepoolest harjus oma uue kaaluga ja seda oli kerge säilitada niikaua, kuni patustasin magusaga ja süsivesikutega.

Hakkasin hea meelega tegelema spordiga, aga mitte selleks, et kaalust alla võtta, vaid selleks, et saaksin nautida vabadust süüa seda, mida ma tahan. Kui mu kaal tõusis enam kui 2 kg võrra, aitas tagasi normi saada täiesti tavaline dieet liha ja köögiviljadega, ja seda juba 3-me päevaga! Jah, see on uskumatu, kuid minu keha ei tahtnud enam uut rasva juurde saada ja tegi minu pingutustega kaalu säilitamise osas korralikku koostööd.

Täna, 2 aasta möödudes, tutvustan seda ainulaadset protsessi tuhandetele klientidele – keskmiselt 100 inimest ühes riigis alustab seda protsessi täna ning nad saavutavad suurepäraseid tulemusi, samuti võite ka teie!

Tulemus ei jää saabumata, kui läbite protsessi alustades kontroll-nimekirjast, mille me koostasime, loete praktilist online juhendit ja kasutate kõiki saadaolevaid soovitusi ja instruktsioone, mis me oleme teie jaoks kodulehel olevas tugikeskuses ette valmistanud. Teil on olemas palju paremad vahendid selleks, et läbida see teekond oma ideaalkaaluni palju mugavamalt ja lihtsamalt, kui mul omal ajal oli.

Rohkem infot dr Simeonsi protsessi kohta saab meie kodulehelt SimeonsiDieet.ee, saage inspiratsiooni ja kindlustunnet meie klientide edulugudest ja piltidest, mida saate vaadata nendel lehekülgedel.

Ja mis peamine – kuidas soetada endale meie pakett, et saaksite kiiremas korras alustada oma kaalulangetamist, mille käigus kaotate kilosid aga võidate oma tervises ja paremas väljanägemises tundes end rõõmsa ja rahulolevana.

 

Konsultantide telefonid:
Julia Koit, Tallinn – 56846066
Aire Kängsep, Tartu – 5134243

Tellimuse esitamiseks vajutage siia

Ohutu maksmine PayPal’i kaudu:

Maksta saab ka ülekandega

 

Comments are closed.