Kehakaalu Hoidmine Vahetult Peale Kaalunumbri Kahandamist

Tere sõbrad!

Väga paljud meie kliendid on kas läbimas, või hakkavad läbima, dr Simeonsi dieedi IV etappi, milleks on Kaalu Stabiliseerimine. See tähendab, et kinnistame kehale uue normi kaalunumbriks – selle kaalunumbri, mille me saavutasime 500 kcal dieediga. Kaalu stabiliseerimisega me saavutame selle, et meie keha ei hakka enam tagasi pürgima vana kaalunumbri poole :)

Kaalu Stabiliseerimiseks kulub meil 3 nädalat.

Kaaluge ennast igal päeval ainult hommikul peale tualetis käimist ja enne vee joomist.

Paljud meie kliendid on mures, et Kaalu Stabiliseerimise ajal kaalunumber hüppab ringi: kord tõuseb, kord langeb. See tekitab olukorra, kus igal hommikul enne kaalule astumist on pinge: kuidas küll täna selle kaalunumbriga on – kas tõusis jälle?

Selles mures peitub vastus küsimusele: mille jaoks on vajalik Kaalu Stabiliseerimine? Kaalu Stabiliseerimine on vajalik selleks, et meie keha salvestaks endale uue normina kaalunumbri, mille me saavutasime dr Simeons´i 500 kcal dieediga. Ilma uut kaalunumbrit kinnistamata meie keha ei salvesta ära uut kaalunumbrit ja see tähendab, et keha võib hakata tagasi pürgima vana kaalunumbri poole Seega meie keha võib hakata kaalus juurde võtma. Seda me aga ei taha!

Kuidas antud mures oma kaalunumbrisse suhtuda? On mõistlik mitte muretseda ja leppida sellega, et 3 nädalat, st terve Kaalu Stabiliseerimise aja, meie keha kaalunumber kõigubki ja see on normaalne.

Saime selgeks, et esime asi on taas: mitte muretseda kui Kaalu Stabiliseerimise 3-nädalase perioodi jooksul kehakaal kõigub.

See kõikumine on normaalne ja kuulub dr Simeons´i dieedi viimase etapi juurde. Peale Kaalu Stabiliseerimist kehakaal enam eriti, rohkem kui +/- 1 kg, ei kõigu. Muidugi ta võib kõikuda kui inimene ei arvesta oma ainevahetusega ning toitub õhtusel ajal neist toiduainetest, mis on tema kehale rasked seedida. Sellest, kuidas hoida oma kehakaalu dieedivälisel ajal, ma kirjutasin eelmises artiklis, mille leiad www.simeonsidieet.ee avalehelt valides Artiklid.

Mida teha kui Kaalu Stabiliseerimise ajal kaalunumber läheb umbes 1 kilo kinnistatavast kaalunumbrist raskemaks?  Siis on hea teha õunapäev, kus joome ainult vett, rohelist teed ja soovi korral kohvi ning tahkest toidust sööme ainult õunu. Korraga umbes 150 g õuna ja niiviisi iga 1,5 h pärast ning sedasi 7-8 korda päevas. Väga lihtne! :) Niiviisi toome oma kehakaalu jälle sellesse numbrisse, mida me tahame oma kehale kinnistada uue normina.

Mida teha siis kui Kaalu Stabiliseerimise ajal kaalunumber väheneb alla normi, mida me oma kehale kinnistame? Siis on hea süüa dr Simeonsi poolt Kaalu Stabiliseerimise ajaks lubatud toiduaineid ja neid eriti veel õhtul. Samuti on hea konsulteerida oma dieedikonsultandiga: mida konkreetselt Teie juhul võiks teha. 

Kokkuvõttes: me tahame väga panna südamele, et on äärmiselt oluline kinnistada omale ära 21 päeva jooksul uus saavutatud kaalunumber! See on väga oluline, et edaspidi kehakaal ei hakkaks taas kasvama.

Meie kliendid saadavad meile toredaid lugusid ja eriti hea meel on meil piltide üle, mis on tehtud enne ja peale kaalunumbri kahandamist.

Merily lugu:

Tere,

Olen kahe lapse ema, peale noorema lapse sündi ei saanud enam kuidagi kaalu alla. Proovisin piirata magusa söömist, õhtuseid söömisi, aga need ei andnud tulemust.

Sõbranna soovitas proovida Simeonsi dieeti, kahtlesin pikalt, kas ikka toimib. Alustasin dieediga, kaalusin siis 79.1 kg. Esimesed kaks nädalat oli raske, oli pidev isu magusa järele. Keha kohanes ja edasi oli juba lihtne, tundsin küll puudust mõningatest toitudest, aga suutsin neist hoiduda :)

Näljatunne kadus, ei olnud vajadust pidevalt näksida, iga päev kaal langes ja tuju tõusis. Energiat tekkis üha rohkem, ei olnud enam vajadust peale lõunasööki uinakut teha.

Dieedi lõpuks sain kaalule numbriks 70 kg (kaalukaotus 9.1 kg).

Rõõmu soovides,

Aire Kängsep
Dr Simeons´i dieedikonsultant
telefon: 513 4243
Facebook.com/SimeonsiDieet


Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta


 

Comments are closed.