Kas Tõesti Ei Ole Dr Simeonsi Dieedi Ajal Näljatunnet?

Mille järgi tunneme ära tõelise näljatunde? Nälg on meil siis kui tunneme oma kurgus klombitunnet ning lisaks hakkab meie suu limaskest tootma ülemääraselt sülge. Kui paljudel on sellist tunnet? Väga üksikutel ja siis ka peamiselt neil, kes ei järgi  dr Simeonsi poolt väljatöötatud reegleid.

Dr Albert Simeons töötas välja need väga inimsõbralikud reeglid peaaegu 40 aasta jooksul oma Rooma erakliinikus. Tema eesmärk oli, et inimene võtaks tervislikult kaalus alla võimalikult palju 40 päeva jooksul ning säilitaks sealjuures rõõmsa meele. Dr Simeons töötas välja toitumise skeemi ning ka toiduained, mida võib nimetatud dieedi ajal tarbida.

Me peame liigagi tihti näljatundeks soovi näksida midagi. Eriti hea on, tegelikult ilma mingi füsioloogilise vajaduseta, näksida mõnusas vestluses sõbraga, televiisori ees või mujal meile mõnusas tegevuses.

Meie poolt toetatud dieedi jooksul on igal kliendil oma konsultant, kes vastavalt kliendi soovile on kliendile igapäevaselt kättesaadav nii meili kui ka telefoni teel ning ta vastab kliendi küsimustele, kaasaarvatud neile, mis on seotud näljatundega.

Ükski klient ei jää dr Simeosi dieeti läbi tehes üksi. Tal on tugiisik ja tal on peale meiega liitumist võimalus sisestada meie kodulehel www.simeonsidieet.ee oma parool. Peale parooli abil oma online päevikusse minemist on kliendil võimalus lugeda põhjalikult iga dieedi etapi kohta eraldi.

See info on piisavalt põhjalik ja detailne, et dieet õnnestuks veel suurema rahumeelega südames. Ja kogu selline tugi võimaldab inimesel teha läbi oma dieet rõõmsamalt ning usus, et kõik õnnestub. Rõõmus meel ja entusiasm aitab alati kaasa ettevõtmiste õnnestumisele, sest siis saab inimene palju paremini aru, millistele reeglitele allub mingi tegevus.

Algab aga kõik meie poolt toetatud dieedi õnnestumine ning näljatunde MITTEtekkimine  meilt saadud graanulite õigesti manustamisest. Selle manustamise osas saab juhendid iga meie klient oma konsultandilt.

Dieedi konsultant aitab ka järjele saada online päeviku täitmisel. See on vajalik selleks, et kliendil oleks mugavam pidada arvestust päevas lubatud 500 kcal üle ja et dieedi konsultant saaks tugikeskuse kaudu hoida oma armastavat silma peal iga kliendi kaalu langusel. Kui kaal ei lange, siis aitab konsultant taas järjele kaalu langemisega. Meil on suhteliselt vähe aega – ainult 40 päeva, et langetada kuni 15 kg! Ärme siis seda väärtuslikku aega niisama ka kuluta :)

“Ainult 500 kcal! Nii jääbki ju nälga!” hüütavad inimesed, kes pole veel jõudnud põhjalikult tutvuda dr Simeonsi dieediga. Meilt saadud graanuleid manustatakse ainult 1 kord päevas, hommikul, korraga 4 tk keele alla. Kui need graanulid manustada nii, et söögist/ joogist on igatepidi vahet 0,5 tundi, siis hakkavad graanulid keha jaoks tööle ja aitavad inimesel toituda oma täisväärtuslikest rasvadest, milles on nii valgud, mineraalid, vitamiinid kui ka süsivesikud.

Neist toitainetest saab inimene päevas 1500 kcal või rohkem ja veel sööb inimene päeva peale ära 500 kcal. See teeb ju kokku 2000 kilokalorit või rohkem, sõltuvalt inimesest, kuid mitte vähem!!! See kalorite hulk on aga harrastussportlasele tavaline :) ja siinjuures ei saa mitte kuidagi rääkida sellest, et kehal on see tõeline nälg.

Seega kui manustada hommikul graanulid õigesti ja toituda vastavalt juhistele, juues 2 liitrit vett päevas + teed/kohvi, siis ei ole loogiline, et tekib näljatunne.

Kui Teil esineb dieedi ajal näljatunnet, siis palun võtke ühendust oma konsultandiga ja me leiame koos lahenduse sellele “näljatundele” :)

Rõõmu soovides,
Aire Kängsep, 5134243
Dr Simeonsi dieedi konsultant
aire.kangsep@simeonsidieet.ee

Comments are closed.