Kas nõrgenud immuunsüsteem on „külmetushaiguste“ põhjus?

Tere armsad lugejad!

Rudolph Virchow (1821 – 1902), saksa arstiteadlane, antropoloog ja rakumeditsiini rajaja on öelnud: „Kui mul avaneks võimalus oma elu uuesti elada, siis pühendaksin selle tõestamisele, et bakterid ise pole haiguse põhjustajad, selleks on keskkond, kuhu nad satuvad“.

Jüri tervisekeskuse arst Riina Raudsik räägib, et inimese organism pole striilne – tema kõikides kudedes elab tohutul hulgal erinevaid baktereid, viiruseid ja seeni, mis toetavad organismi funktsioneerimist. Tänapäeva meditsiin on teadlik, et nende olemasolu organismis ei ole haigestumise põhjuseks, kuid ikka määratakse antibiootikume liiga lihtsalt ja sageli just patsiendi enda nõudmisel. Inimene haigestub siis, kui tema organism on nõrgestunud ja immuunsüsteem ei suuda haigustekitajat likvideerida.

Keha vaimse ja füüsilise tervise tagab organismi normaalne ainevahetus, mille käigus toodetakse energiat. Energeetilist seisundit peegeldab pH ehk vesi-nikioonide konsentratsioon. Erinevad keha koed töötavad väga erinevates pH tingimustes. Kuna organism hoiab vere pH aluselisena, siis võiks vereanalüüside tulemustest palju informatiivsem olla mikrobiopsial saadav pH näit.

„Külmetushaigused“ saavad alguse energiapuudusest organismis,  mille põhjuseks on näiteks ühekülgne toitumine, vähene toortoidu tarbimine, vähene liikumine, vale mõtlemine, kroonilised pinged (sageli alateadlikud), liialdamine alkoholiga, vähene puhta vee tarbimine, ebasoodsad klimaatilised tingimused, külmetamine, ülekuumenemine, liigne suhkru tarbimine jpm.

Organismi ernergiapuudust väljendavad järgmised kaebused:

Väsimus, jõuestus, peavalud, lihasvalud, palavik, külmatunne, limaskestade valulikkus, hiljem lisanduvad limaskestade kaitsereaktsioonid: nohu, köha, pikaleveninud kuivad köhad jmt.

Optimaalsest pH-st happelisemad koed on ülimalt soodsaks pinnaseks bakterite ja seente kiirele arengule. Nende paljunedes eritub  omakorda happelisi jääke, mis tõstab kudede happelisust veelgi.

Kuidas külmetushaiguste korral toimida?

Hoidke palavikku! Organismi reageering haigusele kõrge palavikuga on tugeva immuunsuse tunnuseks. Haiguse algstaadiumis, külmatunde puhul, katke haige soojalt. Higistamisel võtke tekk ära ning jahutage haiget, hõõrudes teda leiges vees niisutatud rätikuga.

Palavik kiirendab südame tööd ja intensiivistab hingamist, seeläbi suureneb kudede hapnikuga varustamine, immuunsüsteem aktiviseerub ja organism hakkab haigust oma jõududega maha suruma. Palaviku alandamisele ravimitega tuleks hakata mõtlema alles siis kui kehatemperatuur on 39,5 – 40 kraadi.

Haiguse ajal on kõik keha koed tegevuses kaitsega, mistõttu muud energiat nõudvad protsessid on pidurdatud. Keha ja vaim vajavad puhkust. Ärge sundige haiget esimestel haiguspäevadel sööma, sest seedetegevus on haiguse ajal pärsitud ja kulutab paranemiseks vajalikku energiat.

Söögiisu tekkimisel teisel – kolmandal haiguspäeval alustage kergete köögiviljahautistega, puuviljadega, mitmekesise toidulauaga, kuhu tasapisi lisage toortoitu ja erinevaid toormahlu. Ärge pakkuge lastele magusaid või gaseeritud kooke!

Miks ma sellest täna kirjutan? Väga paljud meist ei ole taibanud süüa piisavas koguses D3 vitamiini, et vältida viirusnakkuseid ning külmetushaiguseid. Nüüd on siis need näpunäited toeks!

Kui Te parasjagu ei tee dr Simeonsi dieeti, siis võtke oma päevamenüüsse vähemalt 5000 IU D3 vitamiinu (juhul kui Te siiani pole seda veel söönud) ning võtke ka looduslikku C-vitamiini kuni 1000 mg päevas!

Juhul kui Teil on plaanis lähiajal alustada dr Simeonsi dieediga, siis ärge murtesege, sest KÕIK vajalikud toitained saab dieedi ajal oma varurasvast.


Dr Simeonsi dieedi pakett koosneb:

  1. Interaktiivsest juhendist ja päevikust
  2. Energoinformatiivsetest looduslikest graanulitest Biolit
  3. Isikliku konsultandi tugi vastavalt kliendi vajadusele. Tugi on olemas terve dieedi jooksul vastavalt kliendi vajadusele (kasvõi igapäevane).

Dieedipaketi hind on 83€
Kui Teil on meie dieedi läbinud soovitaja, siis on dieedipaketi hind 75€

Naistelehe tellijale on dieedipaketi hind 79€. 

Dr Simeonsi dieediga saab vähendada oma varurasva 40 päeva jooksul 8-15 kg

Dr Simeonsi dieedi jooksul juba tervisenäitajad paranevad! Kui võrrelda vereproovi enne ja peale dieeti, siis peale dieeti on see alati palju parem.

23 päevaga saab oma varurasva vähendada 5-7 kg! Alates 23.-st dieedipäevast võib minna dieedilt mahalaadimisele ükskõik millisel päeval kuni 40.-da dieedi päevani. Kokkuvõttes on võimalik langetada kehakaalu 40 päevaga 8 – 15 kg.

Dr Simeonsi dieediga jäävad kahandamata lihased, ehituslik rasv ning keha harilik energiavaru. Kaalunumbri alandamine käib peamiselt vaid varurasva arvelt!

Meil on ka sellesama dieedi läbinud meedikuid, kes kinnitavad ühest suust, et tõepoolest kaalunumber langes varurasva arvelt. Neil meedikutel on sellised kaalud, mis eraldi mõõdavad ka varurasva kogust kehas.

Dr Simeonsi dieedi ajal saab inimene igapäevaselt KÕIK vajalikud vitamiinid, mineraalid ja mikroelemendid oma varurasvast tänu meilt saadvatele looduslikele graanulitele Biolit! Dieedi ajal pole nälga.

Viimase umbes 2,5 aasta jooksul on tuhanded inimesed meil Eestis valinud dr Simeonsi dieedi ja selle edukalt läbinud. Kui Te pole sellest veel midagi kuulnud, siis üks võimalus on külastada meie kodulehte www.simeonsidieet.ee

Тeine võimalus on külastada Tartus Terviselaegast (Struwe 4. See on Ülikooli raamatukogu vastas heleroheline puumaja, II korrusel) esmaspäeviti ja reedeti kell 12-17.00. Ma olen seal hea meelega kohtumas huvilistega!  Kui lepime eelnevalt kokku kohtumise, siis olen Terviselaekas ka muul ajal.www.terviselaegas.eu

Kuidas meie saame aidata ülekaalust vabanemisel? Meie abi algab sellega, et me ise tahame teid aidata! Kõigepealt me anname TASUTA ülevaate tervisliku toitumisega võrdväärsel tasandil olevast dr Simeonsi dieedist.

Kui liitute meie programmiga, siis on tugiisik konsultandi näol terve dieedi ajal, vastavalt kliendi vajadusele.

Suhtlemiseni!

Seniks aga tarkust toitumisega seotud valikute tegemisel, palju rahu ja sooja südamesse!

Aire Kängsep,
Dr simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 513 4243
aire.kangsep@simeonsidieet.ee
www.simeonsidieet.ee
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.