Kas Mul Tuleb Toitainete Puudus Dr Simeonsi Dieedi Ajal?

Paljud inimesed, kes on huvituvad dr Simeonsi dieedist, kardavad, et kui süüa dieedi ajal ainult 500 kcal päevas, siis tuleb ju toitainete puudus!?!

Ma kõigepealt räägin sellest loogikast, mille töötas välja dr Albert Simeons. Ta tegi rohkem kui 16 aastat katseid, et leida dieet, mis oleks eelkõige tervislik, siis kiire ja mille tulemused saaks kinnistada nii, et inimesel kaalunumber peale dieeti ei kasvaks juhul kui inimene hakkab arvestama oma ainevahetusega.

Dr Albert Simeons leidis, et kui inimese kehasse viia kasvõi bioenergeetiline info ehk raku võnkeinfo rasedushormoonist hcg, siis ajurakud ehk neuronid tunnevad selle võnkeinfo ära ja needsamad neuronid annavad käsu ainevahetusele meie nö “varurasvaseifist” toitainete võtmiseks. Hormooni ennast ei peagi organismi viima ning meie graanulid ei sisaldagi hormooni ennast!!!

Need energoinformatiivsed graanulid, mida me praegu ka dieedi ajal kasutame, ei aita kiirendada ainevahetust ega kiiremini lagundada toitaineid! Need graanulid ainult aitavad vabastada varurasvast toitaineid ja sealt me tänu graanulitele saame iga päev 1500 – 4000 kcal vitamiine, mineraale, valke ja süsivesikuid.

Me saame varurasvast igapäevaselt KÕIK toitained, mis on vajalikud just meie kehale. Seega ei toimu keha ülekoormamist ebavajalikuga, keha puhkab ja puhastub, saades samal ajal KÕIK vajalikud toitained iga päev just siis kui neid on kehale vaja.  Iga päev sööme juurde veel  500 kcal dr Simeonsi poolt lubatud toitaineid, mis toetavad dieeti ja aitavad hoida ainevahetuse kiirema, et toimuks igapäevane kaalulangus.

Kokku saame kaalust maha ainult 40 päevaga 8-15 kg!

Palun loe lähemalt meie kodulehelt www.simeonsidieet.ee

Kui me vastavaid energoinformatiivseid graanuleid ei kasutaks, siis me ei saaks kõiki vajalikke toitaineid oma varurasvast ja siis oleks mure toitainete puuduse ja toidu ühekülgsuse osas põhjendatud. Kuid kuna dieedi ajal pole nälga päevas söödava 500 kcal-ga, siis järelikult saab keha oma varurasvast igapäevaselt kõik vajalikud toitained ja loogiliselt siis polegi nälga. Kui nimetatud graanuleid ei võtaks iga päev, siis oleks täielikult ebatervislik süüa 500 kcal päevas, sest siis läheks ainevahetus väga aeglaseks ja oleks tõsine toitainete puudus, mis väljenduks korralikus näljatundes.

Ilma nimetatud graanuliteta ei saa keha varurasvast kõiki päevas vajaminevaid toitaineid 1500 – 4000 kcal väärtuses.

Seega, niikaua kui sööme graanuleid igal hommikul, saame põhilise osa vajalikest toitainetest omaenda varurasvast, mitte taldrikult. Nii kui teeme taldrikul oleva toidu rikkalikumaks, nii kohe keha ei hakka võtma toitaineid niivõrd varurasvast kuivõrd hakkab ta toitaineid võtma hoopis taldrikult ja seega me ei kaota niipalju kaalus kui võiksime kaotada. Sest kui ei vabane varurasvast toitaineid meie ainevahetusse, siis ei kaota me ka kaalus. Miks? Sest see dieet on väja töötatud nii, et keha kahanemine toimub peamiselt varurasva arvelt. Selle dieediga ei vähene eriti ehitusliku rasva osa, keha harilik energiavaru, lihased ja veevaru.

Just kõik see eelnev teebki dr Simeonsi dieedi läbinisti tervislikuks!

Toitainete puuduses me ei kannata kindlasti kui mei pole nälga ja klassikaline nälg on nii, et kurgus on klombitunne ja suu eritab tugevalt sülge, mida peaks pidevalt neelatama.

Kuna meil pole mitte mingit toitainete puudust ajal kui me tarvitame  igahommikuselt eelpool nimetatud  graanuleid, siis palun peame kinni just sellest toiduainete tabelist, mille töötas välja dr Simeons ja mille meilt saate kui liitute dr Simeonsi dieediga. Kui  soovite, siis ma aitan kokku panna järgmise päeva menüüd kui  mulle eelmisel päeval annate teada kas telefoni või  emaili teel, mis toiduained on kodus ja mida ise planeerite süüa järgmisel päeval.

Meie dieedikonsultant on igapäevaselt tugiisikuna kliendil olemas!

Rõõmsat, lootusrikast ja ilusat suve jätku teile kõigile!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 5134 243
Facebook/SimeonsiDieet


Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta


 

Comments are closed.