Kaotasin 40 päevaga 11kg ja minu enesetunne on supper

Olen 33 aastane ja sünnitanud 2 last. Kehakaaluga on olnud probleem alates 20-ast eluaastast. Olen proovinud erinevaid dieete ja preparaate, kuid tulemused suht nulli lähedased.Kolm aastat tagasi sündis minu teine laps ja siis läks asi ikka päris hulluks. Eelmisel aastal kuulsin ühelt tuttavalt simeonsi dieedist. Kõige rohkem paelus mind see, et ainult 40 päeva ja kuni 15kg. Mõtlesin, et kaotada pole midagi, hullemaks enam ikka ei lähe.

Kõige raskemad olid minu jaoks esimesed päevad kui 3 päevaga tuli juurde võtta 1,5kg- tundub imelihtne. Aga võta näpust, see pole ültse lihtne. Mulle tundus, et ainult söön terve päeva, süda oli paha ja tunne nagu oleksin juba 10kg raskem. Läbi häda sain juurde 1 kg ja siis algas kaalu langetamine.Dieedi pidamine oli suhteliselt kerge, nälga ei tundnud ma kunagi. Paaril korral patustasin natuke ja siis tekkis väike tagasilöök, kuid seejärel korrigeerisin  oma menüüd  ja kõik laabus jälle. See on uskumatu tunne, kui hommikul kaalule astud ja 500g jälle vähem.

Kaotasin 40 päevaga 11kg ja minu enesetunne on supper. Kaal püsib väga ilusti, kuigi söön peaaegu kõike. Ise plaanin alustada teise ringiga ja julgen soovitada kõigile kellel kaaluga probleeme.

MargitKas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta


Comments are closed.