Juba nädalaga läks mul kaalust alla 4 kilo!

Tere!

AireOn möödunud umbes 4 kuud päevast kui ma lõpetasin dr Simeonsi dieediprogrammi täieliku läbimise. Ja teate! Minu kaal on püsinud ilma mingi probleemita ning ei tõuse üldse :) Pigem langeb kui ma unustan õhtul süüa. Ja kui ma veel pool aastat tagasi ei saanud minna magama tühja kõhuga, siis nüüd ma ei taha enam peale seitset süüa ja ma tean, mis on tegelikult hea enesetunne ja  hea uni. Ma tean nüüd, mida tähendab välja puhata ja mulle meeldib see energia ning tervis, mis tuli mulle tagasi koos dr Simeonsi dieedi läbimisega.

Miks ma ei taha peale seitset õhtul süüa? Veel pool aastat tagasi ma ei uskunud, et ma seda kunagi ütlen. Ma arvasin, et mina olen seda tüüpi, kes vajab õhtul söömist, et uni oleks parem. Ma arvasin endast veel mitmeid asju, mis tegelikult ei käigi minu kohta, kuid mida mul oli mugav arvata. Koos dr Simeonsi dieediga ma tutvusin esimest korda elus oma ainevahetusega.

Umbes pool aastat tagasi ma arvasin, et minu ainevahetus on aeglane. Ma arvasin! Tegelikult ei ole ta midagi aeglane. Täiesti normaalne on. Ma varem lihtsalt üldse ei arvestanud sellega, et igal inimesel on õhtul oma aeg kui seedetegevus läheb ööreziimile ja toit enam ei seedi. See kõik, mis on söödud õhtul hiljem, lihtsalt käärib ja roiskub seedekulglas ning tegelikult segab inimesel välja puhkamast.

Hommikul kui inimene ärkab, pole eriti söögiisu, sest keha peab tegelema kõigi nende liigsete kalorite ärapaigutamisega tselluliiti, lagundama jääke ning hoidma inimest elus ning terve. Sõna “terve” läheb aga tegelikult küsimärgi alla. Inimene ei saa jääda terveks kui ta koormab ennast ööseks toiduga. Nii ka mina olin veel pool aastat tagasi (eelmise aasta sügis-talv-kevadest rääkimata) palju vastuvõtlikum viirusnakkustele. Ma köhisin ikka väga tihti. :)

Enam ei köhi üldse. Spetsiaalselt ma ennast ravinud ei ole. Ma tegin läbi ainult dr Simeonsi dieedi oktoober – nobember 2013. Kõik. Koos selle dieediga ma sain lahti ka kroonilisest põie- ja neeruvaagna põletikust. Vähemalt ma ei tunne enam üldse neid sümptomeid, mis mul olid kuni dieedini 9 aastat, kus ma olin sellest kroonilisest põletikust rohkem haige kui terve, ja seda kõik need 9 aastat.

Iga inimese keha ja ainevahetuse jaoks on õigem: “Palun söö hommikul kui kuningas ja õhtul kui kerjus.” ning “Palun joo päeva jooksul u 2 liitrit puhast vett”. Meie keha palub meilt seda. Nii on kindlasti tervislikum ja nii ei tule liigsed kilod. Kui see saab harjumuseks, ja üllatavalt meie keha harjub väga erinevate asjadega, siis on nii palju mõnusam elada, sest energiat ja elurõõmu on palju rohkem. Nüüd ma tean, sest ma olen seda ise kogenud.

Kui Teil on mure ülekaaluga, siis ma väga soovitan: palun lubage endal kogeda dr Simeonsi dieeti. Kui Te selle läbi teete, siis vaimustus ajendab Teid aitama ka teisi oma ringkonna inimesi, kes veel ei ole tuttavad võimalusega läbida tervistav dieet, mis puhastab keha ja kaotab kehamassi. Dieedi jooksul justkui polegi dieeti, sest näljatunnet pole ja inimene saab umbes 2000 kcal päevas samal ajal kui ta sööb tegelikult 500 kcal päevas. Kuidas nii? Võtke minuga ühendust ja ma selgitan Teile.

Ma tahan aidata ka teistel inimestel leida rohkem energiat ja elurõõmu. Ma olen veendunud, et aitamine on liim, mis liidab inimesed. Ja mulle meeldivad õnnelikumad inimesed. Sellised inimesed külvavad head energiat enda ümber ja sellised inimsed on oodatud. Seoses sellega ma alustasin veebruaris 2014 oma uue hobiga – ma olen nüüd dr Simonsi dieedi konsultant, sest ma olen sellest dieedist vaimustuses. Kõik need inimesed, kellel ma olen aidanud alates sügisest 2013 dieedi läbida, on vaimustuses. Ja see teeb mind ka õnnelikumaks inimeseks :)

Kuidas ma kohtusin dr Simeonsi dieediga?

Täpselt aasta tagasi ma olin 20 kg raskem kui praegu ja ma ei teadnud dr Simeonsi dieedist mitte midagi. Minu väga hea sõbranna Aire-Maria Tampõld-Matt juba vaikselt rääkis mulle, et ta oli tutvunud ühe väga huvitava dieediga ja et ta väga soovitab seda oma mehele. Siis ma mõtlesin, et jah, sellel toredal mehel on küll vaja kaalu langetada, sest tal on tõesti palju energiat vaja iga päev ning kui ta vähem kaalub, siis ta lihtsalt jõuab rohkem tegutseda oma väga aktiivse elu sees.

Ise ma siis mõtlesin enda peale ka ja kuna ma nii mõneski asjas kipun olema skeptiline, siis ma mõtelsin, et ma pole kunagi teinud ühtegi dieeti ja ei hakka tegema ka, sest niikuinii tulevad kilod tagasi. Või et kui ei tule tagasi, siis see tähendab, et inimene nälgib ja näeb tõsiselt vaeva, et kaal uuesti ei tõuseks. Oleks ma siis juba teadnud, et ma täiesti eksin! Ei, mõtlesin tookord, et küll suvi mind aitab. Alati ma olen oma 43 eluaasta jooksul just suvel kaalust alla saanud loomuliku toitumise teel ja küll ma saan nüüd ka. See oli siis eelmisel suvel.

Ma tahtsin vähemalt 10 kilo alla saada ja püüdsin jälgida, et mida ma söön. Samal ajal Aire-Maria abikaasa langetas minu meelest nii kiiresti suve alguses 15 kilo, et mind võttis tummaks. Mõtlesin, et ma ei hakka nüüd küll oma eelarvamustega siin esinema ja vaatame siis lihtsalt kuidas tal kaal tagasi tuleb. Sügiseks ei tulnud kaal tagasi kogu tema toitumisharjumiste juures ja ma olin uuesti hämmingus!!!

Ta läks hoopis samal sügisel teisele ringile ja võttis veel umbes 12 kilo kaalust alla! Siis ma hakkasin seda asja lähemalt uurima, sest ma kartsin sügist ja seda iga-aastast sügisest kaalutõusu, mida ma olin sinnamaani nimetanud “keha valmistub talveks ette” :) Praegu on tegelikult naljakas mõelda, kuidas ma stamplausetega kujundasin oma arvamust ja suhtumist. Nii, septembris 2013, kui Aire-Maria mees oli edukalt dieedi teisel ringil, siis ma otsustasin ka dieediga alustada. See tundus mulle kummaline, et mina teen dieeti, aga juba nädalaga läks mul kaalust alla 4 kilo! See oli uskumatult hea tunne.

Ma tahtsin dr Simeonsi isiklikult kallistada, kuid kahjuks on ta meie hulgast lahkunud. Kuid tema töö tulemused on meiega ja me saame teisi inimesi aidata dr Simeonsi u 40 aastat väldanud uurimistöö abiga. Esialgu ma aitasin ennast. Ma langetasin oma kaalu umbes 13 kilo ja ma olen oma praeguse kehaga väga rahul. Kaotatud kilod ei tule tagasi!

Dr Simonsi dieet on väga tõhus viis tervislikult kaalu langetada nii, et uus kaalunumber jääb püsima. Mina ja paljud siin meie Eestis on selle juba läbi teinud. Üle terve maakera erinevates riikides on väga paljud inimesed selle dieedi läbi teinud ja veel rohkem inimesi teeb selle dieedi läbi praegu ning edaspidi.


Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta

Comments are closed.