Alustasin 86 kilost ja võtsin alla, nii et kaalunumber näitas lõpuks 73

Tere Anat,

Minu nimi on Airike Pahplum, läbisin edukalt simeonsi dieedi.

Kõige raskem oli algul see jube söömine, pole sellega lihtsalt harjunud, teise päeva õhtuks oli süda nii paha, et ei tahtnud söögiraasugi näha. Aga sain hakkama, küll väikeste tagasilöökidega,aga olen ikkagi uhke enda üle, et üldse suutsin seda teha. Varem olin proovinud ka paastulaagris paastumist ja muid dieete, aga tagasi tuli kõik ikka liiaga.

Alustasin 86 kilost ja võtsin alla, nii et kaalunumber näitas lõpuks 73. Alustasin täiskuu ajal 18 oktoober ja lõppfinaal pärast stabiliseerimist oli21 detsember- isegi jõulud said ilusti mööda ilma kaalutõusuta. Nüüd olen ikka korduvalt patustanud kahjuks ja need õnnetud 3 kg. on juures, millest nüüd on vastu suurt kevadet isu lahti saada, sest peas kummitab ikka mõte et  tahaks näha kaalunumbrit 70.

Kuna te lubasite, et kui saadan lühikese kokkuvõtte ja pildid, siis  saan teise ringi terad tasuta, siis arvan, et oleksin väga õnnelik, kui saaksin alustada oma teist edukat ringi teie poolt saadetavate tasuta teradega juba saabuval täiskuul 15 aprill.

Kõike head soovides
Airike Pahplum


Tere! Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta

Comments are closed.