40 päeva pärast võtsin kaalust alla 9 kg ja see on üllatavalt hästi tänaseni vastu pidanud

Tere….

Mina olen Reete Koivunen, olen 42 aastane ja alustasin 40 päevast dr.Simeonsi dieeti 2014. aasta mai lõpus. Olen pikk 1.56 ja kaalusin siis 109.2 kg ja 40 päeva pärast 100.2 kg ehk võtsin kaalust alla 9 kg ja see on üllatavalt hästi tänaseni vastu pidanud ! 

Kuna mul on palju aastaid olnud bipolaarne meeleoluhäire ja meeletu väsimus kogu aeg, siis ka seda dieeti ei olnud kerge teha. Raskeks tegi selle see, et ikka oli väga suur väsimus ja energiat ei olnud üldse  ja seda terve dieedi aeg. Ometi jälle hea külg oli see, et tundsin kuidas kogu organism puhastus – nii hea tunne oli kuidas mitu päeva sool puhastus, mingid mürgid tulid naha kaudu välja jne – iga päev oli mingi protsess käimas.

See dieet on tõesti tõhus abivahend kui tahta kaalu kiiresti kaotada lühikese ajaga ja siis õppida ka kaalu hoidma! Palju kergem on edaspidi endaga hakkama saada! Selle dieedi kaudu sain oma konsultandi Aire käest palju häid nippe ja nõuandeid kuidas targalt toituda. Hästi on korraldatud ka see,et alati sai nõu Airelt küsida kui vaja ja tema sai jälgida kuidas ma olen midagi teinud.

Tõesti, väga suur töö nendel juhendajatel teha – nad on lausa preemiat väärt!

Nüüd lähen teisele ringile ja võimalik, et ka kolmandale… Isegi kui tuleb natukene kannatada, siis hea on kogeda kergemat keha ja teada, et organism on paljudest mürkidest ja üleliigsest rasvast jälle vaba!

Tänades
Reete Koivunen

 

Comments are closed.