Varsti on maipidustused, kuid peale seda järgneb süütunne. Uued hinnad dieedipaketile alates 1.maist.

Tere!

Varsti on maipidustused ja nendega kaasnevad paraku ka pidulauad. Kuid peale neid järgneb süütunne ning arusaam, et kuidagi on vaja võidelda oma ülekaaluga, voltidega kõhul, tselluliidiga kintsudel, kõrgenenud vererõhu, kõrge kolesteroolitasemega ja muude rasvumise ja ülekaalu kõrvaltoimetega.

Siinkohal ei ole vastaseid doktor Simeonsi dieedil – on see ju välja töötatud arst-endokrinoloogi poolt, kes leidis, et mistahes ladestunud rasvad organismis osutavad aeglustunud ainevahetusele. Ta töötas välja protsessi, mis koostöös teie organismiga, mitte võideldes sellega, avab ligipääsu halbadele rasvadele ja põletab just neid, mitte lihasmassi ega vett.

See toimub HCG – raseduse hormooni – toime arvelt. Ei, me ei paku teile tarvitamiseks hormooni.  Kuid dieet töötab just selle avastuse, naise raseduse ajal hormooni toime, arvelt. Naine peab toitma enda sees kiiresti kasvavat loodet, kuid ta ise võib olla praktiliselt söömata või on tal raskusi söömisega ning ta võib toidu välja oksendada.

Organism avab ligipääsu siiani kinni olevatele rasvadele niipea, kui saab signaali HCG olemasolust, samuti täiendab ta kalorite puudujääki,  millest osa saadakse väljaspoolt just sellesama, halva rasva arvelt. Keha saab 1500 kuni 4000 kalorit nendest varudest, mida te tavaelus ei vaja.

Siin peitub ka põhjus, miks ei ole näljatunnet, nõrkustunnet, lodevat nahka või lõtvunud lihaseid.  Vastupidi, te näete igapäevaselt ligikaudu 500g kaalulangust või rohkemgi, mis on väga lootustandev ning annab hea enesetunde kogu päevaks. Tunnete end täis energiat ja jõudu kogu protsessi ajal. Kuid seda loomulikult vaid siis, kui järgite juhiseid, mis on täpselt kirjeldatud meie dieediprotsessi praktilises juhendis.

Meie doktor Simeonsi dieedipaketi peamiseks komponendiks on magusad graanulid HCG toimega kuid hormooni ennast seal ei ole. Need on valmistatud bioresonantse meditsiini abil, mil ainult info toimeainest kantakse üle kandjale, kuid toimeaine ise ei puutu kokku magusainega, millest meie graanulid tehtud on.  See on sarnane homöopaatia põhimõtetele, mis on kogu maailmas tunnustatud kui efektiivseim alternatiiv tavameditsiinile. Lisaks kõik arstid ning teadusasutused tunnistavad selle täielikku ohutust tervisele.

Doktor Simeonsi kõhnumisprotsess koosneb järgmistest etappidest: 2 päeva nn nuumamist, kui graanulid hakkavad toimima ning avama ligipääsu halbadele rasvadele. Seejärel on 24 või 40 päeva dieedi etapp 500 kaloriga päevas, mis koosneb kindlatest toiduainetest, mida võib dieedi ajal süüa. Sellel ajal toitub organism just nendest halbadest rasvadest ja te ei tunne nälga. Protsessi lõpus on 3 nädalat saavutatud kaalu säilitamist, et organism harjuks uue kaaluga ja ei läheks tagasi vana kaalunumbri juurde.

Oodatav kaalulangus – 8 kuni 15 kg, ja sama palju cm ümbermõõtudest, kusjuures just nendest kohtadest, mis teid kõige enam häirivad – kõht, puusad, kael, käed, nägu.

Kui teil ei ole olnud veel juhust, siis soovitan lugeda meie dieedist ning selle läbinud naise arvamusest Naistelehes, lisatud pildid enne ja pärast:

http://support.simeonsidieet.ee/meist-kirjutati-naistelehes-juba-teist-korda.html

Oluline teadaanne!!!

Seoses jõudsalt kasvava huviga meie doktor Simeonsi dieedipaketi vastu ning vajadusega anda inimestele kvaliteetsemat juhendamist dieedi läbimisel, tõstame paketi hinda alates 1.maist!

Paketi uueks hinnaks saab olema 75 EUR (vana hind 67 EUR). Nendele, kes soovivad korduvalt kaalu langetada ja läbida meie kõhnumisprotsess, maksab dieedipakett 50 EUR.

Samuti kehtib püsiv sooduspakkumine – 10% hinnaalandust täispaketi hinnast, kui tulete meie juurde dieedi läbinud soovitaja kaudu. Sel juhul peab paketi tellimisel ütlema soovitaja täisnime.

Ärge lükake edasi oma unistust ilusamast kehast ja paremast tervisest – me elame täna, siin ja praegu!

Võtke ühendust meiega juba täna ning paari päeva pärast saate alustada oma seiklust doktor Simeonsi kiire ja tervisliku kõhnumise maailma.

Ilu ja tervise soovidega,
Anat Shtern, Peakonsultant

Comments are closed.