Thermopure – aidab põletada rasvasid ja vältida nende kogunemist organismi

Thermopure – sportlastele mõeldud revolutsiooniline toode Inglismaa toidulisandite tootjalt MyProtein, mille ainulaadsete komponentide kombinatsioon on oma omaduste poolest tuntud kui rasvapõletajad ja ainevahetuse kiirendajad.

– Thermopure on täiustatud koostisega, välja töötatud eesmärgiga aidata põletada rasvasid ja vältida nende kogunemist organismi.

– Sisaldab tänaseks tuntud võimsaid looduslikke komponente, mis on vajalikud termogeense efekti saavutamiseks.

– On tõestatud, et koostoimes õige dieedi ja füüsilise tegevusega, aitavad Thermopure koostisained aktiviseerida ja põletada ladestunud rasvasid organismis.

Thermopure - aidab põletada rasvasid ja vältida nende kogunemist organismi

Mida tähendab termogeenne (thermogenic)?

Sõna termogeenne (thermogenic) tähendab, et toode või aine töötab välja soojust (thermo – soojus, genic – tootev), ehk tõstab keha temperatuuri erilisel moel, mille tagajärjel organism põletab rohkem kaloreid, isegi olles puhkeasendis.

Olulised koostisosad

Thermopure sisaldab ainulaadset termogeenset segu: kofeiin (Caffeine), vaarika ketoonid (Raspberry Ketones) ja Cayenne’i pipar (Cayenne Pepper), mis on tõestatud, et tõstavad ainevahetuse kiirust puhkeasendis (RMR), füüsilise tegevuse ajal aga lubavad põletada kaloreid intensiivsemalt.

Thermopure sisaldab tänapäeval tuntuimaid, turul saadaval olevaid, komponente kiire kaalualandamise ja kõhnumise osas. Need komponendid on vastu pidanud karmid kvaliteedikontrollid ja on tunnistatud efektiivseteks organismis olevate rasvade kasutamises energia allikana ja ainevahetuse kiirendamises puhkeasendis olles (RMR – Resting Metabolic Rate või BMR – Basal Metabolic Rate).

Roheline tee

Üheks võtmekomponendiks on rohelise tee ekstrakt, mille efektiivsus rasvade, mida organism seedib ja omistab, vähendamise osas, on juba tõestatud. Samuti on tõestatud efektiivsus ka rasvade põletamise kiirendamise osas, mida organism teeb energia saamiseks.

Unikaalne termogeenne kompleks

Kofeiinist ja selle mõjust organismile võib pikemalt lugeda huvitavalt internetileheküljelt FITNESS.EE, mis asub siin:

“Kofeiin avab rasvarakud ja vabastab rasvhapped, mis on rasvade ehitusmaterjaliks. Rasv lõhustub ning organism kasutab selle ära energia saamiseks.

Vaarika ketoonidest ja nendel põhinevast dieedist on kirjutatud internetileheküljel KAALUSTALLA.EE, mis asub siin:

“Tegemist on vaarikates leiduva ainega, mis annab neile nende omapärase lõhna. Samuti on võimalik seda ka sünteesida ning kasutust leiab ta mitmetes toodetes maitse või lõhnaparandajana. Selle aine keemiline koostis tundub sarnanevat sünefriinile, mida teatakse kui toimivat rasvapõletajat. Ilmselt seetõttu teda rasvapõletajana uurima hakati ning seejärel populaarmeediasse oma tee leidis.

Cayenne’i piprast leidsin huvitava artikli internetileheküljelt NAISTEKAS.DELFI.EE siin:

“Cayenne’i pipar sisaldab rohkesti C-vitamiini, mis aitab tugevdada immuunsüsteemi ja alandada põletike tekkimise riski. Intensiivsest punasest värvusest lähtudes on kerge ära aimata, et Cayenne kätkeb endas ka ohtralt A-vitamiini eelühendit beeta-karoteeni. Kuna beeta-karoteen on rasvlahustuv taimepigment, siis on Cayenne´i parimate omaduste ära kasutamiseks soovitav seda enne toidule lisamist pisut õlis kuumutada. Kaalulangetajatele teadmiseks, et Cayenne ´i pipra lisamisega toidule võib kaotada päevas kuni 50 lisakalorit.

Vitamiinid ja aminohapped

Need, kes ei tea täpselt, mis on aminohapped, saavad infot lugeda sellelt internetileheküljelt FITNESS.EE siin:

“Aminohapped on “ehitusblokkideks” proteiinidele ning lihaskoele. Kõik füüsilised protsessid, mis spordiga seotud (energia kulutamine, taastumine, lihaskasv, rasva põletamine ning ka aju funktsioneerimine), on sõltuvuses aminohapetest. Pole ime, et aminohapetest on saanud üks kuumemaid toidulisasid kulturistide ringkonnas.

Tuleme tagasi meie toote juurde: selleks, et võidelda kofeiini võimalike kõrvaltoimetega, mis tekitavad närvilist/erutatud olekut, lisati tootele aminohape L Theanine, et enesetunne oleks rahulikum.

Selleks, et saavutaksite parimad tulemused, lisas tootja koostisesse ainulaadse musta pipra ekstrakti Bioperine®, mis aitab tõsta organismil teiste koostisainete imendumisvõimet.

Bioperiin kindlustab, et keha kasutaks maksimaalselt ära L Tyrosine’ist, vitamiin B6-st ja vitamiin B12-st saadavaid energiat tootvaid omadusi. See puudutab ka koostises olevat kroomi, mis aitab vähendada ladestunud rasvade kogust ja mõjub söögiisu pärssivalt.

Thermopure on üks väheseid tooteid turul, mille koostis ühendab ühtsesse tervikusse nii mitut kaalualandajatena tuntud komponenti. Tänasel päeval on see üheks edukaimaks tooteks kaalu hoidmise ja kontrollimise osas.

Edulood tootja kodulehelt

«Tarvitan Thermopure tablette käsikäes tasakaalustatud valgurikka dieedi ning treeningutega eesmärgiga langetada kaalu.  Arvan, et see toode on lihtsalt fantastiline….eriti minu puhul on see asendamatu, sest armastan süüa…»

«Kahtlen, kas turul on paremat toodet, mis aitab kaaluga võidelda! Võtsin seda kuu aja jooksul ja langetasin oma rasvanäitusid märgatavalt! Ideaalne selleks, et saavutada kena suvine keha»

«Tunnen, et Thermopure aitas mul tõepoolest vabaneda rasvadest, millest olin juba ammu üritanud lahti saada. Tunnen, et see aitab mul trenni ajal rohkem higistada, soovitan seda kõigile. »

«Võtan Thermopure’i kui üht osa minu kõhnumisrežiimist, 3 tabletti tühja kõhu peale (nagu ette nähtud) enne hommikust trenni. Toode töötab hästi, kofeiini sisaldus aitab keskenduda ja tõepoolest on tunda vahet ainevahetuses, sest tunnete sooja ja energiat veel enne treeningute alustamist. Kasutasin toodet mõne nädala jooksul ja usun, et võin osa oma tulemustest kindlalt selle toote arvele kirjutada. »

«Peale seda, kui nägin teatud tulemusi mitmekuuse jõusaalis treenimise järel, märkasin ka tablettide mõju. Võtsin 2 tabletti enne trenni ja tundsin, et higistan rohkem ja minu teotahe kasvas isegi neil päevil, mil tavaliselt seda ei juhtunud. Seesama jonnaks rasv on hakanud kaduma, mis vanasti ei liikunud kuhugi. Ma ei tunne mingisugust kõrvalmõju kofeiinist, mul ei ole uinumishäireid või muid taolisi probleeme  –  on lihtsalt rohkem energiat. Tundub, et tulemused on ka üsna kiired tulema. »

Meie soovitus – millal ja kuidas toodet kasutada

Leidsime selle toote – Thermopurei, otsides naturaalset, kvaliteetset, hea hinnaga toidulisandit, hulgaliste soovitustega ning mis kiirendaks organismi ainevahetust ja aitaks pidurada rasvade kogunemist isegi aeg-ajalt väljudes tasakaalustatud toitumise raamidest.

See toode sobib loomulikult ka kaalu säilitamise ehk stabiliseerimise etapiks dr. Simeonsi dieedi ajal. Ja soovitame seda samuti ka dieedijärgseks tarvitamiseks, et aidata säilitada oma saavutatud kaal, isegi vaatamata mõningatele patustamistele siin ja seal.

Nagu ülalpool mainitud edulugudest võib lugeda, toode toimib paremini koos trenniga, kus higistate – käimine, jooksmine, jõusaal.

Kasutusõpetus: 2-3 tabletti päevas tühja kõhu peale enne trenni. Trennivabadel päevadel on vajalik tabletid jagada päeva peale ära – hommikuks, päevaks ja õhtuks.  Tähtis on mõista, et need on taimsed lisandid, mis tähendab, et need on efektiivseimad siis, kui neid tarvitada regulaarselt pikema ajal vältel.

Palun pange tähele – purgis, mida me pakume, on 90 tabletti ehk seda jagub täpselt kuuks ajaks, kui toimida vastavalt kasutusõpetusele.

Toodet ei soovitata: alla 18-aastastele, rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele, kõrge vererõhuga, südamehaigustega või unehäiretega inimestele.

Tellimine

Hind: 1 purk/90 tbl. – 27 EUR

Postikulu: 5 EUR ülemaailmselt tähitud kirjaga.

Palun pange tähele, et tellimuse täitmine ja kohaletoimetamine võtab aega 5-10 tööpäeva ehk ca 1-2 nädalat. Valikus on ka kiiremaid kohaletoimetamise võimalusi.

Tellides 3 või enam purki – kohaletoimetamine tasuta!

Tasudes PayPal’iga, vajutage siia:

 

Teiste kohaletoimetamise võimaluste valimiseks või muudes küsimustes, palun jätke oma kontaktandmed allpool olevasse lahtrisse:

[contact-form subject=’Thermopure contact’][contact-field label=’Teie nimi’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Post’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Kontakttelefon’ type=’text’/][contact-field label=’Mis kell helistada saab?’ type=’text’/][contact-field label=’Teie teade’ type=’text’ required=’1’/][/contact-form]

Tootja koduleht: myprotein.com/about-us