Teadmised ja isiklik kogemus aitavad jääda rõõmsaks!

Põhjalikud teadmised ja isiklik kogemus tekitavad usu millessegi. Usk aga ajendab taas tegutsema. Tehes asja, mis pakub paljudele rõõmu, on ka enda meel ning süda jälle rõõmsad ja nii see ahelreakstsioon käibki :)

Öeldakse ju ka: „Toida oma aju teadmistega, siis närbuvad Su kahtlused surnuks“.

Minu lugu

Olen dr Simeonsi dieediga tegelenud juba 2 aastat, mul on olnud umbes 2000 klienti ning klientide rõõm paremast tervisest ning ilusamast kehast teeb mullegi pidevalt rõõmu. Kuidas minu tutvus meie dieediga alguse sai?

Oli aasta 2013 sügis kui mina alustasin dr Simeonsi dieedi läbimist. Dieedi alustamise ajaks mul oli veel vähemalt 16 ülekilo, neljast olin lahti saanud ise eelneva kevade ja suve jooksul.

Mulle ei meeldinud see pilt peeglist, mida ma nägin enne meie dieeti. Ma olin kogu aeg väga väsinud ning muidugi piinas mind ka selleks ajaks juba 9,5 aastat kestnud põie- ja neeruvaagna põletik. Kõikvõimalikud arstid püüdsid mind ravida, kuid alapõletik oli mul kogu aeg ning see ägenes peaaegu igal kuul. Oli hea kui harva jäi 1 kuu vahele. Neeruvaagna põletik oli mul meie dieedi alustamise ajaks 1-2 korda aastas kindlasti. Ma olin sellest haigusest väga piinatud.

Tegin dr Simeonsi dieeti väga täpselt reeglite järgi. See oli hästi lihtne! Võtsin kaalust alla 40 päevaga umbes 13 kilo ning enesetunne oli väga hea. Juba dieedi kolmandast nädalast oli mul märkimisväärselt rohkem energiat, erksust ning teotahet. Ma ei tahtnudki enam minna magama õhtul 18-19 ajal, vaid ajasin ennast vägisi mõistusega magama umbes 23-24 öösel. Ööuni oli sügav ja hommikuks olin ilusti välja puhanud.

Dieedi viiendal nädalal oli korraks minu põiepõletiku ägenemine, mis lõppes päevapealt täitsa iseenesest! Ma olengi nüüd terve olnud juba umbes 2 aastat! Ma võin praegu minna härmatises muru peale paljajalu ja minu tervis on ikka korras. Ma ei pea enam kandma juba 2 talve karupükse ning villased sokid olen ka unustanud. Ma hindan väga kõrgelt seda, et dr Simeonsi dieedi läbimisel ma sain terveks. Ma olen kogu südamest tänulik endokrinoloogist dr Albert Simeonsile.

Avastades, et peale minu dieedikuuri läbimist olen terve, süvenesin ma põhjalikult dr Simeonsi dieedi loogikasse ning nimetatud dieedi maaletooja Anat Shtern andis mulle põhjaliku väljaõppe, et aidata inimestel läbida meie dieeti.

Vaatasin umbes pool aastat (aastal 2014), kuidas meie dieet ainult aitab inimesi! Veendusin, et toiduga saab inimeste tervised palju paremasse seisu! Miks ma väidan, et toiduga kui meie dieedi ajal süüakse ainult 500 kcal taldrikult? Sellepärast väidan, et tegelikult saab inimene meie dieedi ajal 2000 – 4500 kcal kõiki vajalikke toitaineid oma rakkudele ning seetõttu pole meie dieedi ajal nälga!!! Rakud on igakülgselt toidetud ja seetõttu nad ka paranevad. Kui tahate teada, kuidas, siis ma väga hea meelega räägin teile! Kirjutage või helistage mulle!

Veendudes, et toit teeb inimesed tervemaks kui õigesti ja tasakaalustatult toituda, läksin õppima oktoobris 2014 Annely Sootsi Tervisekooli, kus nüüdseks olen omandanud toitumisnõustaja kutse. Soovin seal edsai õppida toitumisteraapiat. Jätkuv õpe mul juba käib.

Kui Teil on liigne ülekaal ja tervisemured, siis soovitan tutvuda põhjalikult dr Simeonsi dieediga. Valides meie dieedi, palun häälestage ennast õnnestumisele, sest head tulemused saab inimene siis kui ta ise tahab seda, mida teeb.

Kas on võimalik mängida ilusat meloodiat klaveril, mis on häälestamata? Igaüks meist teab, et see pole võimalik.

Samuti pole võimalik langetada oma kehakaalu kui me ei häälesta ennast sellele etapile omas elus. Kui meil on peas mõte, et „ma pean!“ või „arst käskis!“, siis ei tule tavaliselt dieedist midagi välja, sest me pole endaga kokku leppinud, et „jah, ma tahan võtta kaalus alla, et tunda ennast tervemana ja ilusamana!“. Endast lugupidav häälestus on dieedi õnnestumiseks väga oluline!

Mida siis teha?

Toitumisterapeut Sirli Kivissaar kirjutab: „Parim, mida saame teha, on leida endas üles oma sisemised motivaatorid. Küsige endalt ausalt, et miks tahate kaalu langetada? Iga meie tegu on valik ning me vastutame selle tagajärgede eest. Teil pole kohustust kaalu langetada kui Te seda ei soovi! Samas võimalik, et Te leiate endas üles motivaatorid näiteks: „tahan parandada enda tervist“, „tahan ennetada mingeid haigusi“, „tahan kauem elada ja mängida koos oma lastelastega“, „ tahan tunda ennast paremini ja nautida elujõudu“, „tahan olla ilusam ja energilisem“ vmt.

Polegi nii oluline, mis täpselt on motivaatoriks, tähtis on, et see lähtuks Teist endast. Et see oleks Teie enda vaba tahe ja Teie enda valik.“.

Teadmistes peitub jõud!

Kui olete leidnud endas oma sisemised motivaatorid ja tõepoolest ise tahate kaalu langetada, siis on järgmiseks Teie ees erinev valik dieete või toitumise muudatusi. Uurige neid! Mida paremini Te teate valikutest, seda paremini Te saate leida just selle, mis sobib Teile.

Viimase umbes 3 aasta jooksul on tuhanded inimesed meil Eestis valinud dr Simeonsi dieedi ja selle edukalt läbinud. Kui Te pole sellest veel midagi kuulnud, siis üks võimalus on külastada meie kodulehte www.simeonsidieet.ee ja teine võimalus on külastada Tartus Terviselaegast (Struve 4, ülikooli raamatukogu peasissekäigu vastas olev heleroheline puumaja (korporatsiooni maja) II korrusel). Palun helistage mulle ette ja ma olen seal hea meelega kohtumas huvilistega!

Kuidas meie saame aidata ülekaalust vabanemisel?

Meie abi algab sellega, et me ise tahame Teid aidata!

Kõigepealt me anname TASUTA ülevaate tervisliku toitumisega võrdväärsel tasandil olevast dr Simeonsi dieedist.

Dr Simeonsi dieediga saab vähendada oma varurasva 40 päeva jooksul 8-15 kg ja inimese tervisenäitajad paranevad! Kui võrrelda vereproovi enne ja peale dieeti, siis peale dieeti on see alati palju parem.

Rasvad jagunevad inimeses kolmeks:

  1. Keha harilik energiavaru
  2. Ehituslik rasv ehk rakurasv ehk struktuurrasv
  3. Varurasv (vistseraalne rasv)

Dr Simeonsi dieediga jäävad kahandamata lihased, ehituslik rasv ning keha harilik energiavaru. Kaalunumbri alandamine käib peamiselt vaid varurasva arvelt!

Meil on ka sellesama dieedi läbinud meedikuid, kes kinnitavad ühest suust, et tõepoolest kaalunumber langes varurasva arvelt. Neil meedikutel on sellised kaalud, mis eraldi mõõdavad ka varurasva kogust kehas.

Dieedipakett koosneb:

  1. Interaktiivsest juhendist ja päevikust
  2. Energoinformatiivsetest looduslikest graanulitest Biolit
  3. Isikliku konsultandi vajadusel igapäevane tugi

Dr Simeonsi dieedi juhendit on võimalik osta ka Apollost ja Rahva Raamatust!

http://www.apollo.ee/dr-simeonsi-dieet.html

http://www.rahvaraamat.ee/p/dr-simeonsi-dieet/707180/et?isbn=9789949381753

Tarkust toitumisega seotud valikute tegemisel, palju rahu ja sooja südamesse!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
Telefon: 513 4243
aire.kangsep@simeonsidieet.ee
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.