Pidulaud ei riku meie dieedi tulemusi!

Tere armsad lugejad!

Pidulaud ei riku isegi dr Simonsi dieedi ajal mittemidagi ära! Kuna meie dieet on 23-40 päeva (mahalaadimisele võib minna ükskõik millisel päeval alates 23.-dast päevast kuni 40.-da päevani), siis pidulauas söömine vaid kaotab 2 päeva meie dieedist. Muud midagi! Lihtsalt palun küsige oma konsultandilt, et mismoodi peab toimima!

Kui on peolauas söömisest möödas 2-3 päeva, siis hakkab kaalunumber taas langema. Kui Teil on eesmärk saavutatud ning olete oma kaalunumbriga rahul, siis Teie konsultant juhendab edasi, kuidas hoida kaalunumbrit.

Meie dieedi esimene etapp: nuumamine on kõige huvitavam, sest kuna looduslikud Biolit graanulid hakkavad tööle, siis ei taha kaalu juurde tulla. Jällegi konsultant, kes on Teil paketis, aitab Teid personaalselt. Meil on individuaalne lähenemine ning konsultant vastab alati Teie küsimustele. Nii et pöörduge julgesti oma konsultandi poole! Me tagame Teile konfidentsiaalsuse. Me ei räägi ilma kliendi loata temast kellelegi midagi.

Siin on meie armas klient, kes sel sügisel kaotas edukalt oma liigsed kilod. Kuna ta lubab avalikult oma pilte näidata, siis siin need on!

Enne dieeti ja peale dieeti:

Meie dieedi osa on lihtne, seal on vaja rõõmsalt reegleid järgida, konsultandi käest omad küsimused küsida ning lihtsalt kaalu langetada 23 päevaga keskmiselt 5-7 kg ja 40 päevaga keskmiselt 8 – 15 kg. Mida kõrgem algkaal, seda rohkem tuleb teatavasti kaalu alla, sest on rohkem rakke ju kehas, mida meie dieedi ajal varurasvast vabanevate toitainetega toita.

Meie dieedi ajal saab inimene tänu Biolit graanulitele igapäevaselt kokku 2000 – 4500 kcal kõiki rakkudele vajalikke toitaineid. Kaalu langetame vaid varurasva arvelt.

Dr Simeonsi dieedi viimane etapp on uue kaalunumbri hoidmine ehk stabiliseerimine. See on kõige olulisem dieedi etapp!!! Siis enam Biolit graanuleid ei sööda ning seega oma varurasvast keha ei saa toitaineid. Nüüd tuleb enda rakkudele toitained anda taldrikult. Kui stabiliseerimine ilusti õigesti läbi teha, siis ei tule vana kaalunumber tagasi. Ja veelkord: palun uurige oma konsultandilt, et kuidas arvestada ka edaspidises elus enda keha ning oma ainevahetusega.

Meie dieedi ajal oleks vaja juurde süüa vajadusel C-vitamiini ja magneesiumi.

Meil on igale kliendile korralik dieedijuhend ka. Nii et teadmatusse ei jää meil kindlasti ükski klient!

Teadmised tõesti näljutavad kahtlused surnuks ning annavad rahutunde. See on tunne, mis aitab olla endaga sõber.

Rahutunne on pigem tegelikkusest arusaamise ja eneseleidmise tulemus, mitte eeldus. Seega tuleb rahutunnet otsida kusagilt mujalt, mitte rahutundest endast. Nii et tegutsege, et saada tervemaks, rõõmsamaks, ilusamaks ning tegusamaks!


Kolmapäeval 25.11 on meil esimest korda netis loeng-vestlusring!

Vajutades allolevale lingile saate ennast registreerida nimetatud üritusele. Webinari on mugav vaadata – kuulata ning soovi korral ka osaleda otse oma kodust, enda arvutist. Mina olen näha, Teid pole näha. Proovige (soovi korral) seda tasuta võimalust saada juurde lisateadmisi ning selgust meie dieedi osas.

Registreerimine: http://support.simeonsidieet.ee/webinar-registration

 


Meil on Tartus loeng-vestlusring dr Simeonsi dieedi teemal

Teisipäeval, 17.11 kell 18.30 aadressil Struve 4, Terviselaekas (See on ülikooli raamatukogu peasissekäigu vastas oleva helerohelise puumaja II korrusel. Palun helistage või kirjutage mulle kui ei leia asukohta!).

Osalemine on TASUTA!
Meie dieediga liitujatele on loeng – vestlusringi raames soodushind.

Räägime:

> Dr Simeonsi dieedi olemusest.
> Mis on Biolit?
> Kuidas dr Simeonsi dieet on kasulik tervisele?
> Mil viisil meie dieedi käigus puhastub keha?
> Miks on vereproovi näitajad peale dieeti paremad kui nad enne dieeti olid?
> Mis on meie paketi koosseisus ning milles väljendub konsultandi tugi?

Vastame Teie küsimustele ja tähelepanekutele.

Oluliselt soodsam (rahaliselt) on teha läbi meie dieet, kui jätkata tavapärast toitumist 40 päeva. Dr Simeonsi dieediga kaasneb tervis, rõõm ja ilu. Teil on võimalik saada tagasi oma elu!

Palun registreeruge loeng-vestlusringi kirjutades kas minu meilile või palun saatke mulle sms telefoni.

Dr Simeonsi dieedi juhendit on võimalik osta ka Apollost ja Rahva Raamatust! 

Tervist, rõõmu ja ilu soovides,

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
Telefon: 513 4243
aire.kangsep@simeonsidieet.ee
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.