Koostöövõimalused

Tere!

Nagu te juba teate, pakume kiiret ja efektiivset, teaduslikult tõestatud, täpset ja ohutut doktor Simeonsi dieeti, mille abil on võimalik vabaneda 40 päevaga 8-15 kg üleliigsest kaalust.

Tänasel päeval on meie dieedipakett Eestis ja Iisraelis juba väga populaarne – meie juurde tuleb igakuiselt ligi 250 uut klienti, kusjuures erilist reklaami me ei tee. Inimesed, vaadates oma sõpru ja tuttavaid, kes on suurepäraselt kaalu kaotanud, võtavad ise meiega ühendust. Siin on mõned meie klientide edulood: http://support.simeonsidieet.ee/edulood-enne-ja-parast-dr-simeonsi-dieet.

Eesti populaarseim naisteajakiri Naisteleht on meist kirjutanud juba kaks korda. Samuti on sellest efektiivsest dieedist kuulutanud avalikult ka üks meie lugupeetud naispoliitik. Iisraelis ja Ameerikas on tänasel päeval väga palju publikatsioone doktor Simeonsi meetodi ning selle suurepäraste tulemuste kohta.

Täna oleme otsustanud käivitada programmi, mille raames otsime uusi koostööpartnereid Euroopast, sest meie arvates on antud ettevõtmises potentsiaali, mis on veel täiesti kasutamata.

Kui teie tutvusringkonnas on ülekaalulisi naisi või mehi, siis usume, et antud koostööpakkumine võib teile huvi pakkuda.

Siin on mõned faktid meie meetodist,
mis teevad dr Simeonsi dieedi eriliseks:

– Inimesel on võimalik 40-ne dieedipäevaga kaotada kaalu minimaalselt 8 kg ja maksimaalselt 15 kg. Garanteeritud! Kaob vaid üleliigne halb rasv – lihased ja struktuurrasv (ehk rakurasv) jäävad puutumata!

– Meetod on detailitäpsusega välja töötatud briti arst-endokrinoloogi poolt, kes 16 aasta jooksul viis läbi kliinilisi uuringuid, et välja selgitada rasvumise põhjusi ning hüpoteesi alusel leidis, et asi on ainevahetusesüsteemi häiretes.

– Pakett koosneb ksülitooli baasil magusatest teradest, mis on valmistatud kasutades bioresonantsdiagnostikat. Terade homöopaatilisel toimel saab aju signaali ja nii avaneb ligipääs ladestunud rasvadeni – ei mingeid ravimeid, keemiat ega muid tundmatuid komponente!

– Edu ja heade tulemuste saavutamiseks oleme kirjutanud ja valmis trükkinud raamatu – Dr Simeonsi dieedi terviklik juhend, mis annab kõik vajalikud teadmised ja tegevuskava dieedi edukaks läbimiseks – kaotada rasva kiirusega ligi 500 grammi päevas!

– Oleme välja töötanud interaktiivse e-päeviku, mille abil jälgida igapäevaselt kaalunumbrit ja söödud toidu koguseid dieediprotsessi ajal. Samuti on konsultandil võimalik selle abil klienti õigeaegselt aidata, et saavutada dieedi läbides maksimaalne ja parim tulemus.

– Kui teile pakub huvi, võite lugeda dr Simeonsi originaalset teaduslikku uurimustööd inglise keeles: http://support.simeonsidieet.ee/doktor-simeonsi-dieet/pounds-and-inches

Meil on terve rida programme partneritele, mis aitavad tuua head kasumit ning samas aitavad ka teie tuttavatel ning klientidel saavutada oma eesmärke.

Komisjonitasu süsteem

– Me maksame teile 3€ iga huvilise eest, kui ta teie kodulehe kaudu klikkab meie lehele ja täidab tellimuse ankeedi. See eeldab, et te olete oma kodulehel kajastanud Dr Simeonsi dieedi olemuse ning lisanud viite meie lehele, kust huviline saab lugeda dr Simeonsi dieedi olemuse kohta ning kus ta saab soovi korral ka täita tellimuse ankeedi.

– Me maksame teile 7€, kui saadate meile inimese andmed, kes on huvitatud meie dieedipaketist. Palun saatke sel juhul meile paketi ostja nimi ja telefoninumber.

– Kui ostate meilt ette dieedipaketid, mille müüte edasi oma kliendile ja tuge annavad meie konsultandid, siis saate ette osta 3 paketti 15%-lise soodustusega. Rohkem kui 5 paketti ette ostes saate soodustust 25%.

– Te saate 35% paketi maksumusest endale, kui saadate meie juurde oma kliendi, kes ostab meilt dieedipaketi ning kellele te ise annate täielikku dieedituge.

– Kui ostate kohe välja 5 või rohkem dieedipaketti, siis saate 50% soodustust juhul, kui müüte ise need paketid ja osutate ise oma klintidele täielikku dieedituge.

Täiendavad võimalused

– Meie eestikeelset kodulehte külastab ühes kuus juba üle 10 000 naise Eestist, Soomest, Rootsist, Norrast, Inglismaalt, Saksamaalt ja mujalt Euroopast. Meie andmebaasi on registreerunud juba üle 7000 naise, kes tunnevad huvi ilu ja tervise vastu.

– Meil on võimalus paigutada oma kodulehele teie reklaam. Samuti saame saata teie pakkumise meie andmebaasis registreerunutele.

– Tasume hea meelega võimaluse eest reklaamida ennast teie kodulehel. Samuti maksame, kui te saadate oma andmebaasis registreerunutele infot meie dieedi kohta koos võimalusega liituda meie dieediga.

– Kui teie büroos või kodus liigub palju potensiaalseid dieedikliente, siis pakume võimalust mahutada meie infobrošüürid teie büroosse või koju.

– Meil on hea meel ära kuulata teie ettepanekud koostööks meiega!

Fotodel on firma loojad – Anat ja Aleksander Shtern –
enne ja pärast dr Simeonsi dieeti

Erinevate tekkinud küsimuste korral palun kirjutage meile ja me hea meelega arutame koos, kuidas olla efektiivsemad, kuidas teha paremini koostööd jne.

Loodame positiivsele vastusele!

[contact-form subject=’Заявка на сотрудничество’][contact-field label=’Nimi’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-post’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Kontakttelefon’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Teade’ type=’text’/][/contact-form]