Dieedipaketi tellimine (vana)

Pange tähele, et dieediprotsessi enda ajal hoiate te toidu arvelt kokku peaaegu sama suure summa, kui aga kasutate kõhnumiseks jõusaali või külastate arste või spetsialiste, on kokkuhoid, mille te saavutate kiirel kaalualandamisel meie dieedipaketi abil, lihtsalt tohutu.

Kui aga arvestada ka praegusi ja tulevasi kulutusi ravimitele, tundub see hind lausa tühisena. Ja mis peamine, loodan, et näete juba sõprade, sugulaste või tuttavate ilmekat näidet, kes võivad kinnitada, et võtsid Doktor Simeons’i Dieedi abil 40 päevaga 12 kuni 15 kilo alla!

Teile teadmiseks – kui tahate edaspidi läbida täiendavad dieedi etapid, et kilosid ja ümbermõõte veelgi vähendada, saate meie paketi 50% hinnaalandusega!

Doktor Simeons’i Dieedi paketi maksumus on 97 eurot

Maksa PayPalʼiga

Maksa ülekandega

Maksa sularahas
Kandke paketi maksumus üle meie pangaarvele:

Kellele: Shtern Consulting OÜ
Pank: Swedbank
Arve number: 221056736961

Paketi võib kätte saada, tasudes sularahas Tallinnas või Tartus.

Võtke meiega ühendust telefonil +372-56846066 või jätke allpool oma sõnum ja me võtame kohtumise kokkuleppimiseks teiega ühendust.

Tähtis! Pärast seda, kui teostate makse PayPalʼi kaudu või kannate raha üle meie pangaarvele, palume, meiega ühendust võtta telefonil +372-56846066 või täita ja saata meile allolev vorm või saata sõnum meie elektronpostile contact (@) simeonsidieet.ee, et teatada meile teie teostatud maksest. Saatke meile oma nimi, elektronpostiaadress ja kontakttelefon. Võtame teiega ühendust veendumaks, et meil on olemas kõik teie andmed ja et te olete valmis Doktor Simeons’i Dieeti alustama.

On teil veel küsimusi? Soovite, et me teile tagasi helistaksime?
Palun täitke ja saatke: