Dieedipaketi tellimine

Meie poolt pakutud dr Simeonsi dieedi pakett sisaldab looduslikust suhkruasendajast graanuleid nimega Biolit. Biolit avab juurdepääsu organismis olevale varurasvale, mille vähendamine ongi dr Simeonsi dieedi eesmärk.

Pakett sisaldab ka dr Simeonsi dieedi praktilist juhendit, mis on kättesaadav praegu vaid interneti teel. Juhend on kirjutatud viimase 3 aasta jooksul tuhandete klientide poolt edukalt läbitud dieedi protsesside põhjal. Juhendi kirjutamisel on kasutatud nende tuhandete klientide dieedi läbimise analüüsimist.

Kuna igat klienti toetatakse terve dieedi protsessi läbimisel, siis oli analüüsitav materjal kergesti kättesaadav. Juhendi kirjutamise eesmärk oli aidata klientidel läbida võimalikult täpselt dr Simeonsi poolt välja töötatud kiiret ja kõrge efektiivsusega dieeti. Võimalikult täpselt dieeti pidades saavutab inimene maksimumtulemuse.

Peale selle Te saate oma parooliga ligipääsu interaktiivsele isiklikule päevikule, mille abil saab oma kaalunumbri kahanemist jälgida. Kui täidate oma interaktiivset päevikut, siis saame meie iga päev jälgida Teie kaalunumbri kahanemise arengut ning vajadusel saame õigeaegselt aidata Teid.

Loomulikult on meiepoolse paketi osaks ka vastavalt Teie vajadusele igapäevane täielik tugi terve dieediprotsessi jooksul.

Doktor Simeons’i Dieedi paketi maksumus on 83€

Kui Te leidsite meid dr Simeonsi dieedi läbinud inimese kaudu, siis on Teie jaoks paketi hind 75€. Palun märkige tellimise lehele ka selle inimese täielik nimi, kes Teile soovitas dr Simeonsi dieeti ja kes on selle ise läbinud

Esimese dieediringi läbinutele on järgmine dieediring ainult 50€

Dieedipaketi hind sisaldab ka postikulusid. Saadame dieedipaketi materiaalse osa Teieni kas siin Eestis või ükskõik millises muus riigis nii, et Te ei pea selle eest juurde maksma.

No Fields Found.

Тeil on küsimusi? Võtke meiega ühendust!


Taganemisõigus