Rasvumine On Teie Ainevahetuse Haigus, Mida Tuleb Kiiresti Ravida

Doktor Simeons oli arst, kes pühendas kogu oma elu haigusliku rasvumise uurimisele ning sellele probleemile ühtse, kiire ja täieliku lahenduse leidmisele. Ta oli endokrinoloog – spetsialist näärmesüsteemi ja ainevahetusprotsesside alal, kes töötas Rooma erakliinikus, kus ta ravis ülekaalulisi ja rasvaladestustega inimesi, keda ei suutnud aidata üksi dieet ega sportimine.  

Rasvumist vaatles ta kui ainevahetuse – kõigi nende protsesside, mis määravad, mis juhtub toiduga alates selle suhupanekust kuni väljumiseni (kui see üldse väljub) seedeprotsessi lõpus –  regulatsioonimehhanismi häiret.

Pärast 40 aastat uurimusi ja rasvumise tegelike põhjuste otsimist kirjutas doktor Simeons raamatu «Pounds & Inches: A New Approach to Obesity» (eesti keeles: „Naelad ja tollid: uus lähenemine rasvumisele“), mis on mõeldud nii arstidele kui patsientidele. Raamatut tervikuna võite te lugeda meie veebisaidil.

Raamat algab jõulise väitega:

«…obesity in all its many forms is due to an abnormal functioning of some part of the body and that every ounce of abnormally accumulated fat is always the result of the same disorder of certain regulatory mechanisms. Persons suffering from this particular disorder will get fat regardless of whether they eat excessively, normally or less than normal…

…In all these cases a loss of weight brought about by dieting, treatments with thyroid, appetite-reducing drugs, laxatives, violent exercise, massage, baths, etc., is only temporary and will be rapidly regained as soon as the reducing regimen is relaxed. The reason is simply that none of these measures corrects the basic disorder…»

Seepärast mõistan ma alati, kui kuulen: „hakkan sööma ainult juurikaid ja kohupiima“, et inimene, kes seda räägib, ei tea, et rasvaladestused on tal mitte sellepärast, et ta liiga palju sööb, kuigi ka see mõjutab rasva kogunemise kiirust, vaid sellepärast, et tema organism ei suuda ümber töötada isegi mõistlikku sisenevate kalorite hulka! Ja mingi õige toitumine või karm pingutus antud hetkel lahendust ei too. Tavaline dieet ja sport annavad antud etapil üksnes ajutise lahenduse, mis sageli saavutatakse teie tervise arvel!

Fitnessijuhendajatele ei meeldi teile rääkida, et intensiivsel spordiga tegelemisel annab keha lihaste tegevuse tõttu eelkõige ära vett, pärast aga võtab seda tagasi, seejärel aga põletab keha kiireks energia kättesaamiseks füüsilise koormuse ajal häid rasvu, mis kaitsevad teie elundeid ja mitteaktiivseid lihaseid, sel lihtsal põhjusel, et need valguallikad on tunduvalt kergemini kättesaadavad, kui rasvakotid, millest te tahate lahti saada. Kui olete kunagi imestanud, miks kõht peale kolm korda nädalas tehtud kahetunnist velotrenažööril väntamist kuidagi väheneda ei taha, olete nüüd lõpuks vastuse saanud.

Ka dietoloogid ei taha teile rääkida, et tasakaalustatud dieet aitab tegelikult ainult neid inimesi, kelle ainevahetus on korras. Doktor Simeonsi uurimuste kohaselt – kui teil on rasvaladestusi, ei saa seda enam eeldada, s.t. teie ainevahetus pole enam korras. Võite minna ja lasta teha kõigi metabolismiga seotud süsteemide analüüsid ning saate teada tõe.

Doktor Simeons oli arst ja teadlane, kes pühendas kogu elu tõelise, täieliku ja tervisliku lahenduse leidmisele, mis võimaldaks säilitada selle rakendamisel saavutatud kaalu pärast protseduuri lõppu. Ta selgitas välja ja kontrollis ühtse, kiire ja ohutu lahenduse, mis töötab koos organismiga, aga mitte selle vastu.  Nimetatud protsess võimaldab lahendada toidu ümbertöötlemise ja rasvade kogunemise eest vastutavate organismi mehhanismide probleemid, mitte lihtsalt anda teile alusetuid lootusi, mis kaovad peale protseduuri lõpetamist. Ta soovis leida lahendust praegu, mitte seda pärastiseks lükata!

Protsessi lõpus saate te endale keha, millelt on üksnes tänu rasva põletamisele palju sentimeetreid vähemaks võetud! Samuti saate te tasakaalustatud ainevahetuse, mis on võimeline toitu paremini ümber töötama. Ja peamine, kui te järgite protsessi viimast etappi – stabilisatsioonistaadiumit, kinnistub teie uus kehakaal ning seda saab säilitada lihtsa tasakaalustatud dieedi ja väheste füüsiliste harjutuste abil.

Pidagem samuti meeles, et jutt käib keha tervendamise protsessist – see on väga tõsine protsess, mitte lihtsalt dieet. Ja nagu te ei tee iseendale keisrilõiget, on ka siin vajalik isiklik jälgimine kogenud professionaali poolt, kes viibib juures ühel eesmärgil – veenduda, et protsess kulgeb õigesti, probleemideta ja lubatud tulemustega. Ärgem petkem ennast – jutt käib  täppisprotsessist, mis lahendab reaalse probleemi teie organismis, mitte aga tableti neelamisest söögiisu allasurumiseks  või mõnepäevasest rängast dieedist.

Doktor Simeonsi protsess töötab ja on ohutu – 60 aasta jooksul, mille kestel protsess on eksisteerinud, on igaüks, kes on seda protsessi täpselt raamatu järgi rakendanud, võinud kinnitada, et toimeaine hCG manustamine koos doktor Simeonsi täpsete juhiste järgimisega annab oodatavaid tulemusi ilma igasuguse terviseriskita. Nende 60 aasta jooksul pole olnud ühtegi inimest, kelle tervis oleks pärast originaalprotsessi läbimist halvenenud, vastupidi, üle kogu maailma eksisteerib tuhandeid ja tuhandeid edulugusid inimestelt, kes vabanesid rasvast, millega nad aastakümnete jooksul midagi ette võtta ei suutnud – ja seda kõigest mõne kuu jooksul.

Ärge laske toiduainetetööstusel, tänapäeva tabletimeditsiinil ja vastutustundetutel inimestel ennast eksiteele viia – doktor Simeonsi kõhnumisprotsess on kaasaegne ime, mis võib päästa inimkonna hirmsast haigusest, mis toob endaga kaasa rohkem haigestumisi ja kannatusi, kui ükski teine haigus – rasvumisest.

Kui soovite saada endale oma isiklikku imet, leidke kogu vajalik informatsioon Doktor Simeonsi Dieedi kohta meie veebilehelt ja võtke minuga juba täna ühendust! 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*