Missugused Toiduained Lubavad Nädalaga 1kg Kaalulangust?

Tere!

Öelge palun, kas te valmistute samuti suveks, tahate kaalust alla võtta ja parem välja näha? Kui jah, siis see kiri aitab teil vahet teha toiduainetel, mis aitavad teil kiirelt kaalu langetada ning mis vaid tunduvad aitavat kaalulangetamisel.

Heidame pilgu kaalulangetamise põhiseadustele:
1. Tarbima peab vähemalt 500 kalorit vähem, kui teie keha vajab – seda teavad kõik.
2. Keelatud on tarbida toiduaineid, mis sisaldavad tühjasid süsivesikuid või tärklist. Seda selleks, et kindlustaksite, et teie ainevahetus “sööb” rasvad ära selle asemel, et neid toota.

Seda teist seadust ei tea kõik või ei saa sellest aru. Miks nii? Sellepärast, et mitte kõik pole kursis doktor Simeonsi, arst-endokrinoloogi  – ainevahetuse spetsialisti, avastustega, kes pühendas 40 aastat oma elust, et läbi viia pikaajaline kliiniline uurimustöö rasvumise põhjuste leidmiseks ja selle probleemi lahendamiseks.

Ta leidis, et on olemas 3 liiki rasvasid. Üks neist on eriti problemaatiline, mida organism ei taha puutuda, seda seni, kuni alustad asjale lähenemist mõistusega. Muide, nendest 3-st rasva liigist saate lugeda juhendi peatükis Kõhnumisprotsessi alused, kus ma kirjutan doktor Simeonsi originaaldieedist.

Dr Simeons töötas välja menüü sellistest toiduainetest, mis kindlustavad järgneva: 

1. Kui tarbite neid, siis insuliini – hormooni, mis vastutab suhkrute ümbertöötlemise eest, organismi poolt ei toodeta.

2. Kuna insuliini tootmine organismi poolt on pidurdunud, ei tunne te pikema aja vältel enam nälga!

3. Ja taaskord, kuna insuliini tase organismis on madal, ning ei esine ka selle taseme järsku langust peale tühjade süsivesikute ümbertöötlemist, ei tunne te enam väljakannatamatut magusaisu!!!

4. Teie organism alustab rasvade ümbertöötlemist, et katta oma kalorivajadus. Enam ei ole süsivesikuid, millega tuleb „tegeleda“ – see on üks doktor Simeonsi avastustest ainevahetuse seadustes.

Niisiis, mida on vaja teha, et kiirelt langetada oma kaalu, umbes kilo nädalas? 

1. Missugune on teie soovitud kaal? Te saate seda teada ideaalse kaalu kalkulaatori abil.

Alati on hea ja mõistlik tegutseda, kui peas on kindel plaan ja siht, seega mõelge hästi läbi, mida te täpselt tahate.

2. Teil on vaja teada, kui palju kaloreid teie organism päevas vajab. Seda saab välja arvutada siin lehel.

Võtke see arv ja lahutage sealt 500 kalorit! Selline dieet võimaldab teil kiirelt kaalu langetada, tundmata nälga, millega te EI tule toime, kui hakkate sööma köögivilju ja valke nimekirjast, mille leiate järgnevast punktist.

3. Te peate tarbima eranditult ainult neid toiduaineid, mis on kirjas doktor Simeonsi kõhnumisprotsessi dieedi etapi toiduainete tabelis, mille saate alla laadida siit.

Jätke meelde: valkude, köögiviljade, puuviljade ja süsivesikute soovituslikud kogused, mis on selles tabelis välja toodud, on arvestatud 500 kalori dieedi ajal, mis töötab eranditult HCG toimega aine olemasolu arvelt. See aine aitab vabastada ligipääsu rasvadeni, mida organism hakkab põletama ja seega annab nö juurde minimaalselt 1500 kalorit, mida organism vajab päevas normaalseks funktsioneerimiseks. HCG toime on doktor Simeonsi kõige vapustavam avastus!

Kõik, mida te peate tegema, on, korrutama soovituslikud toidukogused antud nimekirjast 3-me või 4-ga, vastavalt teie lubatud päevasele kalorinormile, mille te arvutasite välja punktis 2.


Tere! Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*