Mis Kiirelt Läheb, See Kiirelt Tagasi Tuleb – Kas Mõtlete Samuti Nii?

Tere!

Viimasel ajal kuulen tihti ütlust, et kaal, mis on läinud kiirelt, tuleb sama kiirelt ka tagasi. Nii räägivad peamiselt naised oma kibedast kogemusest, kui on läbinud mõne dieedi või need inimesed, kes loevad internetiavarustes artikleid või arvamusi. Kust tuleb see kogemus ja missugused on need arvamused?

See on üheselt teada ja tõestatud, et kui teha kapsadieeti, erinevaid köögiviljadieete või mõnd kiiret dieeti, välja arvatud Simeonsi dieet, siis keha kaotab palju vett, struktuurrasvasid ja palju lihasmassi.

Kuna kõik need komponendid on organismile vajalikud, siis on loomulik, et kui te lõpetate organismi piinamise, tuleb kõik tagasi. Organism pole rumal, seega kiired dieedid, mille vältel ei anta organismile süüa ja juua, toovad kaasa kiire kaalulanguse, kuid praktiliselt kohe peale seda ka kiire tõusu. See on tõepoolest nii! Mis vahe on siis neil dieetidel ja doktor Simeonsi dieedil?

Vahe on selles, et teaduslikult põhjendatud doktor Simeonsi kõhnumisprotsess ei võitle organismiga, vaid põhineb loomulikel organismi protsessidel, ja seda tänu arst-endokrinoloogi sügavale arusaamale ainevahetuse ning erinevate näärmete tööst kehas.

40 aasta jooksul tegeles ta uurimustööga ning arendas välja protsessi, mis töötab rasvumise põhjuse kallal – rasv kaob kohtadest, mida organism ei vaja ja kuhu see on ladestunud ajal, mil organism sellega ise enam toime ei tulnud. See protsess aitab kaasa selle töö lõpetamisele!

Igaüks, kes keeldub tunnistamast fakti, et see protsess töötab erandlikult vaid organismis oleva, HCG toimet omava aine arvelt,  unustab ühe olulise tõsisasja. Doktor Simeons oli esimene, kes avastas, et rasedad naised, kelle organism tootis HCG-d üüratutes kogustes, võisid olla mitmeid päevi söömata, kuid lootel oli toitu piisavalt! Kuidas ja miks? See on periood, mil organism vajab lisarasvasid, just neidsamu ladestunud rasvasid ja nii organism neid kasutabki.

See on ju päris toit, mitte tühjad kalorid , nagu suhkur või leib. See on toit, mis sisaldab endas valkusid, süsivesikuid, vitamiine ja mineraalaineid rasvade näol. Need ladestunud rasvad sisaldavad endas kõike, mida organism vajab selleks, et püsida terve ja stabiilsena kogu raseduse vältel.

Dr Simeons leidis, et kui väike kogus HCG-d on organismis, ainult siis ja ainult tänu sellele hakkab organism kasutama ladestunud rasvasid päris toidu asemel!

Dr Simeonsi väide, mida on tõestanud juba sajad tuhanded inimesed üle kogu maailma, seal hulgas tuhanded meie kliendid viimase kahe aasta jooksul, seisneb selles, et organism tarbib vähemalt 1500 kalorit päevas just sellesama ladestnud rasva arvelt.

Nagu oli täheldatud dr Simeonsi kliinilises uurimustöös, need 500 kalorit, mida päeva jooksul reaalselt süüakse, ainult täiendavad organismi ning takistavad sellel kaitsereaktsioonile asumast. Organismi ülesanne on sellel ajal toetada dieeti ning kaasa aidata halbade rasvade põletamisele, selle asemel, et oodata lisatoitu väljaspoolt.

Dr. Simeonsi Dieet - JuhendKõigele lisaks, peale dieedi etapi lõppu lisas dr Simeons veel ühe etapi – 3 nädalat kaalu stabiliseerimist ehk säilitamist, mis on üks olulisemaid protsessi etappe!!!

See on VÄGA oluline! Need, kes teevad läbi vaid dieedi etapi ja jätavad läbimata 3-nädalase kaalu säilitamise, vastavalt dr Simeonsi juhistele, mis on leitavad ka meie juhendis, võivad kaotada kõik, mis dieedi ajal saavutatud ja naasta oma vana kaalunumbri juurde.

See on taas dr Simeonsi vapustav avastus, et organism mäletab hästi oma viimaste aegade stabiilset kaalunumbrit ja hakkab püüdma selle juurde tagasi tulla peale lühikest dieeti. Välja arvatud juhul, kui harjutame organismi uue kaaluga ja seda stabiilselt.

Sellepärast ei tohi kaalu stabiliseerimise ajal ka nälgida, vaid peab sööma mõistlikkuse piirides, välja peab jätma vaid enamus süsivesikuid. Eesmärgiks on säilitada oma uut saavutatud kaalu dieedi etapi lõpust +/- 1 kg raames.

Tulemus – organism harjub uue kaaluga ning peale protsessi lõppu, kasutades tavalisi soovitusi kaalu säilitamiseks, on seda väga kerge hoida. See on läbiproovitud ning kontrollitud!

Kui soovite paremini mõista dr Simeonsi protsessi põhimõtteid  — lugege läbi need 5 lehekülge meie juhendist, mis seletavad üksikasjalikult need põhimõtted lahti lihtsas ja arusaadavas keeles.


Ma loodan, et aitasin teil aru saada suurest erinevusest tavaliste ja kiirete dieetide ning dr Simeonsi teadusliku, targa ning vastutustundliku kiire dieediprotsessi vahel.

Ootan rõõmuga ka teie edulugusid.
Suvi ei ole enam mägede taga!
Võtke ühendust minuga juba täna!

Ilu ja tervise soovidega,
Julia Koit – Konsultant
56846066, Eesti ja Vene keel
Doktor Simeonsi Dieet
SimeonsiDieet.ee
DietaSimeonsa.ru
SimeonsDiet.com

Comments are closed.