Miks On Lihtne Läbida Dr Simeonsi Dieeti?

Tere! Rõõmsat ning lootusest pakatava suve jätku teile kõigile!

Eelmisel nädala ilmus minu artikkel ajakirjas “Naised”. Kirjutan täna sealt mõned mõtted koos oma tänaste täiendustega.

Dr Simeonsi dieet on Euroopas ja Ameerikas väga levinud. Meile Eestisse see jõudis umbes 2 aastat tagasi ja meil on väga hea meel, et saame inimesi ka meie kodumaal aidata selle suurepärase tervistava dieediga.

Aastatel 1950, ja edasi, otsis Dr Albert Simeons oma Roomas asuvas erakliinikus muuhulgas ka viise kuidas alandada tervislikult kaalu ning säilitada dieedi jooksul saavutatud oluliselt väiksemat uut kaalunumbrit. Dr Simeons teadis, et inimesel on 3 liiki rasvu:

  • harilik energiavarurasv igapäevaseks kasutamiseks, et inimene oleks elus,
  • ehituslik rasv, mis asub vahetult naha all, lihaste ning organite ümber ja
  • varurasv, mida inimene igapäevaselt ei kasuta ja mida inimesele tervise arendamise mõttes vaja pole. Me nimetame seda rasvaliiki halvaks rasvaks, sest seda on raske kätte saada.

Milleks on inimesele see halb varurasv, mis on justkui seifis ja mida ei saa kätte trenni ning tavadieetidega? Meie keha on tark ja hoiab seda varurasva nö „seifis“ näljaajaks. Samas inimene kannab seda „seifi“ kõige täiega enda nahavahel pidevalt kaasas ning saab omale vererõhuprobleemid, halva kolesteroolitaseme tõusu ja muud tervisehädad.

Dr Simeons avastas viisi, kuidas mitte kahandada seda rasvaliiki, mida on lihtne kahandada. Ta leiutas 16 aastaga dieedi, mille jooksul oluliselt ei kahane igapäevaselt vajalik harilik energiavaru ning ehituslik rasv. Dr Simeonsi leiutis aitab meil avada „seifi“ ning inimene saab omaenda varurasvast toitaineid, mida ta muidu saaks sealt vaid näljaajal.

Samuti raseduse ajal saaks naised varuravast tõrgeteta toitained kätte. Inimene saab dr Simeonsi dieedi ajal oma varurasvast iga päev kõik vajalikud vitamiinid, mineraalid, valgud ja süsivesikud. Kokku saab toitaineid oma varurasvast päevas, olenevalt inimese aktiivsusest, 1500 – 4000 kcal. Juurde sööme dieedi ajal veel 500 kcal dr Simeonsi poolt lubatud toiduaineid, mida on saada kõigis toidupoodides. Igapäevaselt juurdesöödav 500 kcal aitab meil säilitada kiiremat ainevahetust. Kokku saame dieedi ajal päevas 2000-4500 kcal ja muidugi pole sellisel juhul nälga ning kaalunumber aina kahaneb!

Ja ei mingit jõupuudust, loidust ega väsimust! Dieedi arenedes ja kaalunumbri kahanedes hoopis tuleb juurde jõudu, energiat ja teotahet. Paraneb tervis, paraneb meeleolu ja kasvab motivatsioon aidata ennast ilu ja tervise nimel.

Dr Simeonsi dieet on tervist parandav ja inimesele täiesti ohutu. Nimetatud dieedi ajal ei vähene lihasmass, normaliseerub ainevahetuse töö, 40 päevaga on võimalik oma varurasva arvelt kaotada 8-15 kg ja saavutatud kaalukaotus jääb püsima. Meil on paljud kliendid läinud juba teisele või kolmandale dieediringile. Miks? Sest nad tahavad kaalus kaotada rohkem kui 8-15 kg. Ja kaotavadki!

Te võite küsida, et mis mõttes paraneb tervis kui inimene sööb ainult 500 kcal päevas? Kuulates ära eelneva, millest ma nüüdki kirjutasin, on seda inimesed minult ikka küsinud. Ma mõistan, et uus teema ja uus lähenemine pole alati kiiresti mõistetavad ja seega ma sellistel juhtudel väga hea meelega kordan üle: me saame oma varurasvast toitaineid kuni 4000 kcal päevas!!!

Seega on mõistetav, et dr Simeonsi dieedi ajal ei ole mittemingit nälga! Me saame oma varurasvast igapäevaselt just täpselt neid toitaineid, mida vajab meie keha käesoleval hetkel. Me sööme ka juurde 500 kcal päevas, et hoida normaalset ainevahetuse kiirust. Kui sööksime vähem, siis ainevahetus läheks aeglasemaks ja kaalunumber ei kahaneks nii nagu me tahame.

Kuna me saame omaenda varurasvast just neid toitaineid, mis on meile vajalikud, siis me ei koorma oma keha üle tarbetuga. Meie keha saab puhata ja tiksuda just sellises rütmis , nagu on talle vaja puhastumiseks ja taastumiseks. Sellisel viisil kaalukaotus, kui kaotatakse kaalus mitte ehitusliku rasva vaid varurasva arvelt, on tervisele ainult kasulik.

See kasu väljendub energiataseme tõusus, vererõhu normaliseerumises, halva kolesteroolitaseme vähenemises, krooniliste põletikukollete vähenemises ja paranemine on ka muudes teemades, mis inimesele on muidu mureks olnud. Ma tõin praegu välja ainult levinumad valdkonnad. Me soovitame enne dieeti ja peale dieeti teha vereanalüüsid oma perearsti juures ning neid võrrelda. Kõigil dieedi läbinutel on peale dieeti verenäitajad paranenud.

Dr Simeonsi dieedi maaletooja Anat Shtern on läbinud dr Simeonsi dieedi kolm korda ja kaotanud oma algkaalust umbes 42 kg. Meil on väga palju kliente, kes on mitme dieediringiga kaotanud kaalus rohkem kui 20 kg. Rääkimata nendest õnnelikest klientidest, kes on kaotanud kaalus keskmiselt 8-15 kg üheainsa dieediringiga.

Palun loe meie kodulehelt simeonsidieet.ee edulugusid! Palun vajuta avalehel horisontaalsel helesinisel real „Edulood“.  Seal on ka minu lugu: eelmise aasta sügisel ma kaotasin kaalus dr Simeons´i dieediga 13 kg ja ma olen väga õnnelik oma parema tervise ja ilusama keha üle :)

Kuidas see kõik toimib?
Palun helistage 51 34243 või 5684 6066
ja me räägime Teile lähemalt! 

Meie tänulikud kliendid kirjutavad meile sageli oma salenemise lugusid. Siin on neist üks:

Tere!

Dieediprogramm edukalt läbitud :) Algus oli veidike raske aga kõik sujus ikkagi suurepäraselt. Olen väga rahul, et Teie abiga saavutasin hea figuuri ja välimuse. Olen seda dieeti soovitanud kõigile,sest see tõepoolest toimib.Suur tänu Teile abi ja toetuse eest!

Parimate tervitustega Tiina.

Lisan juurde ka pildid enne ja praegu. 10 kilo kergemana ja 10 aastat nooremana :)

 

Rõõmsat, lootusest, tervisest ja ilust pakatavat suve teile armasad lugejad!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
tel.: 513 4243
Facebook.com/SimeonsiDieet


Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta


 

Comments are closed.