Miks On dr Simeonsi Dieet Eriline?

Tere armsad lugejad!

Dieete on nii erinevaid, et pea hakkab ringi käima kui tahaks kõigiga kurssi minna. Kas Te olete samamoodi tundnud? Mina olen tundnud. Ja seetõttu ajal, mil ma ei teadnud Dr Simeonsi dieedist mitte midagi, ma lihtsalt vaatasin, kuidas inimestel üks või teine dieet on õnnestunud. Ja mis kõige tähtsam: ma vaatasin, kas neil uus kaalunumber jääb püsima? Tavaliselt ei jäänud, inimene võttis suhteliselt kiiresti taas kilod juurde tagasi.

Kuna mul oli vaja tervise pärast kaalunumbrit langetada, siis ma uurisin jõudumööda erinevaid dieete ikkagi. Siis, aasta tagasi juuni kuus, oli minu sõbranna mees nõus tegema läbi dr Simeonsi dieedi. Seesama minu sõbranna tegeleb edukalt tervisetoodetega ja harib ennast pidevalt tervise teemadel. Kui ma kuulsin nime “Dr Simeonsi dieet”, siis mulle jäi meelde tunne: tõepoolest, ilus nimi :)

Dieedi sisu mulle eriti meelde küll ei jäänud vaatamata sellele, et mulle ka jutustati, mis dieet see selline on, kuidas dieeti teha ja mismoodi ta toimib. Kuna mul puudusid teadmised sellest dieedist, siis loomulikult mul polnud kohe usku dr Simeonsi dieeti ja ma ei süvenenud omakorda jälle dieedi olemusse.

Ma läksin kergemat teed: hakkasin lihtsalt kõrvalt jälgima, et kas minu sõbranna mees kahaneb või ei kahane. Ja kahaneski! Ise ta sealjuures ütles, et näljatunnet üldse pole ja järjest parem enesetunne on. Energiat tulevat juurde ja füüsiline tervis on läinud paremaks.

Naistelehe Artikkel

Samamoodi on meel kuidagi entusiastlikum ja rõõmsam! Vägev, mõtlesin, kuid samas arvasin, et vaatame – vaatame, kuidas see kaalunumber siis püsima jääb kah. Ja huvitav, et uus kaalunumber jäigi püsima! Esimese dieediringiga ta võttis kaalust maha umbes 15 kg ja paari kuu pärast ta läks teisele dieedi ringile. Siis ta võttis kaalust maha veel täiendavad umbes 14 kg. Super! See tulemus oli väärt ka ise katsetamist.

Võtsin ennast kokku ja astusin esimese sammu enda aitamise teel: lõpetasin kahtlemise ja võtsin vastutuse dieedi õnnestumise eest iseendale. See tähendab tutvusin korralikult dr Simeonsi dieedi olemusega. Tuli välja, et see on väga lihtne dieet!

Dr Simeonsi poolt lubatud toiduained on kõik tavalises toidupoes müügil! Hämmastav on jälle kogeda, et geniaalne ongi tavaliselt lihtne! Ainult et selle geniaalseni jõudis dr Simeons tehes alates 1950.-ast aastast uurimustööd ja katsetusi jutti 16 aastat oma Rooma erakliinikus.

Kas Sa teadsid, et dr Simeonsi dieet on väga levinud Ameerikas, Saksamaal, Suurbritannias, Hispaanias, Iisrealis ja teistes riikides? Meile Eestisse jõudis see dieet umbes 2 aastat tagasi ja me oleme selle võimaluse eest, saada omale tervem ja ilusam keha ning rõõmsam meel, väga tänulikud perekonnale Aleksander ja Anat Shtern.

Ma väga tahtsin lahti saada oma kroonilistest tervisehädadest ja kuna dr Simeonsi dieedi ajal inimesel sulab toiduks ainult iseenda nö halb rasv ehk rasv, mida pole igapäevaseks toimimiseks vaja, siis järelikult on dieedi ajal meie kehas ka suuremat sorti puhastumine. Ja no kui pole näljatunnet, siis on ju dieeti teha puhas rõõm!

Seega miks on dr Simeonsi dieet eriline?

1. Lihtsalt läbitava dieedi ajal pole näljatunnet.

2. Kiire dieet: 40 päevaga kaotab inimene kaalus 8-15 kg. Kaalukaotus sõltub inimese tervislikust seisundist ja koostööst oma dieedikonsultandiga.

3. Dieedikonsultant on igapäevaselt toeks vastavalt kliendi vajadusele.

4. Inimesel on kolme liiki rasvu ja dr Simeonsi dieedi ajal kaotab inimene peamiselt vaid halba rasva, st varurasva, mis on inimeses nö “seifis” näljaajaks. Dieedi ajal inimene ei kaota eriti lihaseid ja ehituslikku rasva. Vaid halva rasva arvelt kahaneb inimene AINULT dr Simeonsi dieediga!

5. Dieedi läbides jääb kaalunumber püsima, sest dieedi viimane etapp ongi uue kaalunumbri kinnistamine.

6. Kõigil dieedi läbinutel paraneb füüsiline tervis ja elujõudlus.

7. Kõigil dieedi läbinutel oluliselt paraneb meeleolu ja eneseusk.

Kas Teie tahate ka olla ilusam, tervem ja rõõmsam? Kui jah, siis meie Juliaga oleme Teile väga hea meelega toeks!

Palun helistage meile:
5684 6066 – Julia Koit
513 4243 – Aire Kängsep

Dieediga tutvumine ja ülevaate saamine on meilt täiesti TASUTA!

Samuti saab lugeda meie kodulehelt www.simeonsidieet.ee kolme esimest peatükki dr Simeonsi dieedist täiesti TASUTA!

Tänutundes kirjutatakse meile oma dieedi läbimise edulugusid. Neid saab lugeda ka meie kodulehel. Toome Teile siia ühe värskema loo:

Kaotasin 40 päevaga 13,3 kilogammi

Tere

Olen 54aastane. Olen proovinud elus igasuguseid dieete ja jälle loobunud, kuna ei ole saanud tulemusi. Käega on ju kerge lüüa! Ja siis olen alustanud taas – kapsadieet, sibulasupidieet, tatradieet….. Olen teinud kepikõndi ja üritanud joosta, aga kõik on olnud tulemusteta.

Kui nägin internetist kogemata Simeonsi dieeti, jäi kaheks kuuks pähe idee. Kuna elan ise Soomes, võtsin ühendust Juliaga ja küsisin, kas oleks võimalik ka Soome saada neid graanuleid? Abi tuli kohe!

Lugege edasi …

Rõõmsat, sooja ja südamelikku suve jätku teile kõigile!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
Facebook/SimeonsiDieet


Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta


 

Comments are closed.