Mesi kaneeliga – Kiire Kaalulangus ja Organismi Puhastus

Mesi kaneeliga - Kiire Kaalulangus ja Organismi PuhastusMõningate toiduainete kooslus toimib meie organismile hämmastavalt, vältides rasvade kogunemist. Selle tulemusena väljuvad rasvad organismist, ilma et jääksid pidama taljele, puusadele ja muudele probleemsetele kohtadele. Selliselt toimivad näiteks mesi ja kaneel.

Optimaalse efekti saavutamiseks tuleb antud lahust sisse võtta igal hommikul tühja kõhu peale. Soovitavalt sisse võtta enne hommikusööki. Peale selle on ette nähtud ka õhtune annus – enne magama minekut.

Regulaarsel kasutamisel märkate aja jooksul hämmastavat tulemust – kaaluseier hakkab näitama meeldivamat kaalunumbrit, sest mesi ja kaneel toimivad tõepoolest kaalualandajatena!

Hea figuuri retsept

Kõige parem on valmistada kõhnumiseks mõeldud mesi kaneeliga õhtul, enne magama minekut. Niisiis, võtame ühe osa kaneeli ja kaks osa mett. Esimesel korral soovitatakse kasutada 0,5 tl kaneeli ja 1 tl mett. Edaspidi otsustate te ise vajaliku koguse üle. Tähtis on järgida nõutud osakaalu 1:2.

Järgmiseks valame kaneelile peale kuuma keeduvett ja jätame pooleks tunniks tõmbama ja jahtuma. Toatemperatuuri saavutamisel lisame jahtunud segule mee. Ärge unustage, et väga kuumas vees hävinevad kõik mee kasulikud omadused, sellepärast on tähtis oodata segu jahtumist toatemperatuurini. Kas lisasite mee?

Segame kõik kokku ja jagame kaheks osaks. Üks osa – see on teie tänaõhtune annus, teine osa – jääb järgmiseks hommikuks. Hommikune osa katta kaanega ja panna külmkappi. Soojendada seda hommikul ei tohi, kuid võib võtta varem külmkapist välja, et saavutada toatemperatuuri.

Märgatav tulemus

Pole sellist inimest, kellel ei toimiks mesi kaneeliga kaalu alandavalt. Kuid pange tähele, et saavutades teatud tulemused, kaalulangus peatub. Asi on selles, et mesi kaneeliga aitab puhastada seedetrakti ja vabaneda parasiitidest, seentest ja kahjulikest bakteritest, mis mõjuvad halvasti seedimisele ja  soodustavad mürgiste jääkide tekkimist.

Peale organismi puhastumist kaalulangus peatub. Kõige kergem tee selle „käivitamiseks” on kerge füüsiline koormus ja tasakaalustatud toitumine.

Kuidas on see seotud doktor Simeonsi dieediga?

Mina soovitan läbida antud organismi puhastuskuuri kas enne kiiret ja tõhusat doktor Simeonsi dieeti või koheselt peale selle lõpetamist.

Nagu te märkate, juba doktor Simeonsi dieet väljutab mürgiseid šlakke, mis asuvad ladestunud rasvades. Kui lisada veel ka parasiitide ja kahjulike bakterite hävitamise seedetraktist, saavutate terve ja kiire ainevahetuse säilitades oma soovitud kehakaalu.

Tere! Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta

Comments are closed.