Meie Armastame Teid!

Tere kallid lugejad!

Suvi on täies hoos ja paljudel inimestel kaalunumber langeb tänu valgusele, päikesele, kiiremale ainevahetusele, vähemale isule, rohkemale aktiivsele füüsilisele tegevusele ja tänu paljudele muudele põhjustele, mis kaasnevad suvega. Kaalulangust võib mõjutada ka üldine parem meeleolu ning suurem teotahe.

Paraku on ka neid inimesi, kellele ei mõju kaalunumbrit alandavalt kõik eelpool nimetatu. Nad püüavad süüa arvestades oma ainevahetust: hommikul kui kuningad ja õhtul kui kerjused, aga ei midagi. Nad püüavad panna rõhku värsketele köögi- ja puuviljadele, kuid ei midagi. Ja see kõik vähem või rohkem masendab, vähendab soovi liikuda seltskonnas ja üleüldse õues ringi kõndida.

Meie niigi lühikese suve nautimine on niiviisi ju täiesti poolik kui sedagi! Meie meeskonnal on sügavalt kahju sellistest inimestest ja me VÄGA tahame teid kõiki aidata! Meie meeskond töötab iga päev just nii, et aidata igat inimest, kes tahab kehakaalu langetada.

Me ise oleme dr Simeonsi dieedi läbi teinud ning oleme väga õnnelikud oma palju parema tervise ja ilusama keha üle! Me oleme täiesti vaimustuses dr Albert Simeonsi leiutisest ning seetõttu väga tahame aidata ka teistel inimestel saavutada paremat tervist ning palju paremat läbisaamist iseendaga.

Mille dr Simeons leiutas? Umbes 16 aasta jooksul dr Simeons leiutas dieedi, mis:

  • parandab märgatavalt tervist
  • on kiire dieet: 40 päevaga alaneb kehakaal 8-15 kg
  • kehakaal kahaneb peamiselt vaid raskesti kättesaadava varurasva arvelt. Lihaseid ja ehituslikku rasva see dieet ei puutu.

Lähemalt saab dr Simeonsi dieedist ja edulugudest lugeda
meie kodulehelt www.simeonsidieet.ee 

Kodulehel saab täiesti tasuta lugeda ka
dieedi juhise kolme esimest peatükki – klikige siit.

Mõnikord on tüseduse tekitanud tingimused inimese füsioloogiasse geneetilisel tasandil sisse kirjutatud, kuid see on siiski väga väike tõenäosus. Tüsedus on tavaliselt siiski reaktsioon eluloolistele asjaoludele, mis on põhimõtteliselt muutmiseks kättesaadavad, kuigi peituvad sügaval alateadvuses!

Ennast saab aidata teadlikult! Millest alustada?

Armastuse seisundini läheb tee läbi andestamise!

Soovitan anda endale andeks kõik see, mis enda juures häirib. Pigem on mõistlik muuta seda, mida muuta saab. Ja kõik see, mis on meie enda sees, seda saame me muuta. On lihtsalt vaja tahta tegutseda iseenda hüvanguks ning vormida ennast nii emotsionaalselt, vaimselt kui ka füüsiliselt. Siis on lihtsam ennast austada ja armastada. Enda austamisest ja armastamisest kogeb inimene väga suurt rõõmu!

Mis on iseenda austamine ja armastamine? Kas see on egoism? Ei ole :)

Kui Sa oma südames armastad ja austad iseennast (oma sügavat olemust, oma sisemist isiksust) ja mõistad iseenda tegusid (mitte enam ei süüdista, ei kritiseeri end ega teisi), siis sellega Sa teatud viisil organiseerid ümber ka mõistuse – mis viibki suurepäraste inimsuheteni, aitab saavutada ideaalse kehakaalu jne. Seega: ennast armastada tähendab esmajoones austada oma isiksust.

Meie austame ja armastame igat inimest, kes tahab ennast aidata ja iseäranis on meie igapäevane tähelepanu neile, kes tahavad langetada kehakaalu. Siin me saame olla abiks nõuga vastavalt kliendi vajadusele isegi igapäevaselt. See tähendab seda, et ükski meie klient ei jää ilma konsultandi igapäevasest toest. Konsultant ei tungi iga päev kliendi ellu, kuid ta on kliendi vajadusel igal päev rõõmsalt ning sooja abivalmidusega kohal.

Inimese õnn sõltub tahtmisest ennast aidata! Isegi, kui ei tea, kuidas aidata, aga ikka tahan aidata ja see tahe on südamest tulev, ilma kahtluseta, siis abi tuleb inimese, õpetuse või ime näol!

Me väga soovime olla teile kõigile see abi inimese näol!

Meile kirjutavad kliendid oma edulugusid, millest me saame lugeda, kuidas neil on läinud kehakaalu langetamine. Meil on alati edulugude üle väga hea meel. Aitäh teile!!!

Rõõmsat suve jätku!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 5134243
Facebook/SimeonsiDieet

 

Comments are closed.