Maha läks 13.5 kg ja säilitusega olen ka hakkama saanud

Maha läks 13.5 kg ja säilitusega olen ka hakkama saanud

Tere Anet!

Mina ole Eha (57) ja kirjutan Teile endast ja oma dieedist kuna mind ahvatles Teie kirjast lause „Teise ringi graanulid on teile sel juhul tasuta!“ Läbisin dr Simeonsi dieedi esimese ringi edukalt, maha läks 13.5 kg ja säilitusega olen ka hakkama saanud.

Kusjuures suutsin kaalu säilitusajal ka suitsust loobuda ilma erilise kaalu tõusuta (tavaliselt võtan peale suitsetamise maha jätmist juurde 10-15 kg), kuigi väike tõus siiski oli +1 lubatust rohkem (lõpetasin dieedi olles 92 kg ja nüüdseks 93,7 ), aga loodan, et seda annab õige toitumisega „tagasi võita“, juba tasapisi taganeb.

Dieedi pidamisega mul raskusi ei olnud, nälga ei tundnud küll kordagi, pigem sõin alati vähem ~ 400 kcal. Oli ka väikeseid tagasilööke, haigusega tulid ka mõned grammid juurde, kõht ei tahtnud korralikult läbi käia ja sellega seoses tahtis ka kaal mitmel korral seisma jääda, tekkis nii nimetatud „platoo“ , aga peale õunapäeva läks kõik jälle korda.

Olen oma elu jooksul väga palju erinevaid dieete pidanud, kuid siiani tulemusteta (natuke maha ja ikka rohkem juurde), nüüd olen küll väga rahul, et tänu Teie intervjuule „Naistelehest“ sain teada sellisest imelisest dieedist, mis annab ka lubatud tulemused.

NB! reklaamida võiksite seda imelist dieeti kõigis tervise ajakirjades, neid on Eestis päris mitmeid. Nagu piltidelt näha on mul päris palju veel alles millest loobuda, seega jään teie püsikliendiks veel pikaks ajaks.

Teile soovin kõike-kõike head ja jõudu jätkata seda alustatud teed, mis viib meid kõiki ilu ja tervise poole. Minu poolt suured tänud ka Juliale, kes oli minu otsene juhendaja. Peatse kohtumiseni, teise ringiga soovin alustada juba märtsis.

Ja veel võib-olla oskate anda head nõu, mida teha „ülejäänud“ nahaga, minu vanuses ei taha see enam iseenesest tagasi tõmbuda, aktiivselt sporti küll ei tee – terviseprobleem liigestega, aga natuke liigutan end ikka ~1.5 tundi kepikõndi iga päev.

Päikest Teile
õnnelik klient Eha Tallinnast

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*