Loeng Doktor Simeonsi Dieedi Teemal – HCG Dieet

Tahan jagada teiega kogemust, kuidas ma tutvustan naistele üle maailma doktor Simeonsi imelist kõhnumisprotsessi. Nagu ka teiegi, naised Eestis, riigis, kus ma hetkel tegutsen ärilistel eesmärkidel, saate aina enam teada minu soovist aidata teid ning taasleida ennast.

Tugevad, ilusad, haritud naised otsustasid, et soovivad muuta oma elu ja lõppude lõpuks mõelda pere ja karjääri kõrvalt  ka iseenda peale.

Nad tulid doktor Simeonsi imelise avastuse loengule ning neil oli hea meel teada saada, et kõik on võimalik ja kättesaadav.

Loengul edastasin kogu olulise info doktor Simeonsi kaalulangetuse protsessi osas, info iga etapi kohta, mis on vaja läbida, mida võib ja ei või süüa, millal ja kuidas peab kasutama HCG efektiga Biolit graanuleid ja lõpetasin selle küsimuste-vastuste ringiga.

Sellest sündmusest on kirjutatud naiste ajakirjas Naisteleht, et edastada Iisraelist pärit naise lugu, kes tahab päästa maailma naiste iluga.

Klikige et avada

Klikige et avada

Allpool lisan mõned pildid sellelt sündmuselt.

Loengu ühe osana näitasin oma pilte enne ja pärast protsessi, mis tekitasid tõelise furoori – neil on tõesti suur erinevus ning ma panen selle täielikult kiire ja efektiivse doktor Simeonsi dieedi arvele.

Peale loengu lõppu otsustasid paljud naised soetada koheselt endale dieedipakett ja said kohapeal ka sissepääsu interaktiivsesse tugikeskusesse, kas siis eesti- või venekeelsel leheküljel.

Tänasel päeval me räägime juba 4-s keeles!!!

Eesti keeles – SimeonsiDieet.ee
Vene keeles – DietaSimeonsa.ru
Inglise keeles – SimeonsDiet.com
Heebrea keeles – DietatSimeons.co.il

Kas soovite organiseerida loengut minu osalusega?

Neile, kes soovivad, nt gruppidele, kes tunnevad huvi – on võimalik läbida loeng, kus ma tutvustan, räägin ja näitan doktor Simeonsi kõhnumisprotsessi tähtsamaid punkte selleks, et saaks vastu võtta otsus dieediprotsessi läbimise osas.

Ja kõige olulisem – ma kutsun ennekõike
teid ennast saama parimaid tulemusi,
mis on võimalik saavutada doktor Simeonsi originaaldieedi abiga,
juhul, kui seda õigesti läbite:
8 kuni 15kg vaid 40 päevaga
võtke minuga ühendust võimalikult kiiresti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*