Kuidas kiirelt kaalu alandada ja mitte juurde võtta pühade ja pidupäevade ajal?

Tere!

Kas teil on tulemas pidulik südmus, millel tahate särada ja välja näha miljoni dollari eest, saada komplimente ja kadedaid pilke? Või tunnete te ärevust ja hirmu, et kaalus mitte juurde võtta ja säilitada see vaatamata kõigile maitsvatele kiusatustele?

Anat KamnatzkiKui teil on varuks paar nädalat, mille jooksul peaksite alla võtma 3-5 kg, siis ma usun, et pole paremat, efektiivsemat ja tervislikumat lahendust, kui dr Simeonsi dieet. Miks nii? Teie kaal langeb hullumeelse kiirusega ja te kaotate organismist liigset rasva keskmiselt 500g päevas. Kaob ainult halb rasv, mitte lihased, vesi ega hea rasv.

Mul on klientide seas naisi, kes on kaotanud 23 päevaga 7 kg ja mehi, kes peale 40 dieedipäeva meie magusate Biolit graanulitega ei ole kaotanud grammigi oma lihasmassist! Vaadake inimeste edulugusid piltidega – siin – päris põnev lugemine.

kui läbite selle dieedi ise ja saate tunda selle efekti omal nahalMa ei kavatse kellegagi vaielda, kuidas on see võimalik ja miks see dieet töötab just nii – kutsun igaühte, kes on huvitatud, lugema dr Simeonsi originaal uurimustööd, mis on samuti saadaval inglisekeelsena leheküljel Amazon.com. Kuigi kõige parem on, kui läbite selle dieedi ise ja saate tunda selle efekti omal nahal.

Seda rõõmutunnet ja vaimustust, mida te igal hommikul suurepärast kaalulangust nähes tunnete, ei saa võrrelda mitte millegagi. Tõeline rahulolu!

Öelge, kas ka teie tahaksite tunda end samamoodi ja kaotada kaalus vähemalt 5 kg järgmise 3 nädalaga? Esitage tellimus juba täna – milleks aega venitada!

Täitke tellimusleht meie kodulehel


Kas te muretsete oma kaalu pärast ja tahate olla kindlad, et teil on olemas kõik vajalik selle säilitamiseks?

Peale tõsist isiklikku uurimustööd ja kogemust, leidsin ja soovitan teilegi kahte suurepärast toodet:

Carb BlockerÜks nendest on Carb Blocker ja selle eesmärk on – ära hoida süsivesikute, mis sisaldavad tärklist ja mida leidub kartulis, krõpsudes, riisis, saias, pastatoodetes jm sarnastes toiduainetes, lagundamise.

See takistab nende süsivesikute muutumise suhkruks, mis selle tulemusena tekitab rasva. Selle toidulisandi kasutamine vasatavalt vajadusele, annab teile vabaduse nautida söögikordi, mis on rikkad süsivesikute poolest ilma, et tunneksite ennast süüdi või muretseksite liialt.

Lisainformatsiooni saamiseks ja tellimiseks vajutage siia

ThermopureTeine toode, mille nimi on Thermopure, loodi, et aidata põletada rohkem kaloreid väiksema jõupingutusega samal ajal säilitades korraliku ainevahetuse.

Sellisel moel on teil suurem valikuvabadus söögikordade ajal. Ning teil kulub vähem aega spordisaalis või lihtsalt käies, et kindlustada maksimaalne kalorite põletamine.

Lisainformatsiooni saamiseks ja tellimiseks vajutage siia

Ärge unustage meie püsivat soodustust: sõber soovitab sõbrale!
Kui soovitate tuttaval osta meie pakett ja ta ütleb teie täisnime, saab teie tuttav paketi 10% soodsamalt!

Kui teil on küsimusi, kaebusi, ettepanekuid – oleme olemas!

Lihtsalt kirjutage meile või võtke ühendust läbi kodulehe siin – oleme alati valmis teiega suhtlema!

Teid ootama jäädes,
Julia Koit, Konsultant
Dr Simeonsi Dieedi
SimeonsiDieet.ee
Facebook.com/SimeonsiDieet

Comments are closed.