Kevadel hakkab elu keema – Äkki ongi tulnud just nüüd aeg endast ära puhastada liigsed kilod?

Rõõmsat Kevadet Teile!

Kevadel hakkab elu keema. Kased juba ammu annavad meile mahla, vahtrast rääkimata. Kevad on tärkamise aeg ja kevad on talvevarudest vabanemise aeg. Äkki ongi tulnud just nüüd aeg endast ära puhastada liigsed kilod?

Dr Simeonsi dieet on olnud abiks väga paljudele kiire ja efektiivse kaalulangetamisega oma keha puhastamisel. 40-e päevaga on võimalik kaalus kaotada 9-15 kg! See dieet on olnud paljudele abiks mõned aastad siin Eestis, kuid palju laialdasemalt Ameerika erinevates riikides ning Euroopa suurematest riikidest rääkides Hispaanias, Saksamaal ja Suurbritannias. Aga muidugi ka teistes maailma riikides.

Dr Simeonsi dieedi tulemus: 40 päevaga saate nii seestpoolt puhtama kui ka väljaspoolt ilusama keha. Ja kuna Dr Simeons töötas välja dieedi, mis ei kurna keha kui dieeti teha vastavalt juhistele, mis on kättesaadavad eesti keeles nii veebisaidil www.simeonsidieet.ee kui ka oma dieedikonsultandilt, siis täna räägime, miks on oluline dieedi ajal süüa 500 kcal ilusti täis.

Me rääkisime eelmisel korral, et kui õigesti manustada graanulid, siis ei teki näljatunnet. Rääkisime ka sellest, et kindlasti tuleb pöörduda oma konsultandi poole kui tekib näljatunne, et koos välja selgitada näljatunde põhjus.

Tänu väga paljudele meie klientidele, kes on väga töised ja kellel pole tänu graanulite õigele manustamisele tühja kõhu tunnet, tuli jutuks, et nad ei söö “500 kcal Dieedi” ajal täis seda päevas lubatud 500 kcal, kuna neil pole aega ja pole isu. Jah, see ongi nii: nad manustavad graanulid õigesti ning nende keha annab 1500 – 4000 kcal neile päevas toitaineid nende enda kvaliteetsest varurasvast. Sealt nad saavad nii vitamiinid, mineraalid, valgud kui ka süsivesikud – st kõik vajalikud ained ja tõepoolest kõht ei pruugigi üldse minna tühjaks, kuid kui ei söö 500 kcal iga päev täis, siis kaalunumber ei kahane nii kiiresti kui inimene tahaks ja kui kiiresti konkreetse inimese ainevahetuse juures see oleks võimalik.

Me aga ei taha kaotada neid niigi väheseid päevi meie dieedi ajal. Seega: palun sööge ilusti 500 kcal täis. Kui selle kalorite arvu täissöömine tundub keeruline, siis on alati abiks tugiisik – Teie personaalne dieedikonsultant, kes aitab Teil koostada just Teile sobiva toitumise graafiku. Ja vajadusel aitab leida just Teile sobivad toiduained nii, et saaks 40-e päevaga maksimaalse võimaliku kaalulanguse.  Maksimaalse võimaliku kaalulanguse saavutamine on meie dieediga väga lihtne. Lisaks meie dieediga ka kinnistatakse uus kaalunumber nii, et keha ei pürgi enam vana kaalunumbri poole tagasi.

Kokkuvõtteks: on mõtet 40-e päeva jooksul pingutada, et süüa täis päevas 500 kilokalorit! See pole raske ja vajab ainult head planeerimist. Planeerimisele aitab kaasa isiklik dieedikonsultant ja veebisait www.simeonsidieet.ee kust leiame ka Foorumi. Seal saab samuti mõtteid vahetada nendega, kes on dieedil ja ka dieedikonsultantidega :)

Kevad on puhastumise aeg ja tärkamise aeg! Olge julged kasutama oma keha puhastamisel ja kokkupoole sulatamisel just dr Simeonsi dieedi abi! Me aitame teid terve dieedi ajal!

Kui Teil on huvi dr Simeonsi dieedi vastu, siis me vastame väga hea meelega Teie küsimustele ja aitame Teil dieeti alustada ning aitame ka dieedi läbi viia.

Rõõmu soovides,
Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
Tel.: 513 4243
aire.kangsep@simeonsidieet.ee

Comments are closed.