Kas soovite maha võtta 5 kg veel juuli alguseks? See on täiesti võimalik!

Tere, kuidas teil läheb?

Kas ka Teie valmistute moraalselt ja füüsiliselt puhkuse perioodiks? Mina ootan kannatamatult, millal saan mere äärde, randa, et nautida sel suvel rahu ja rahulolu ilust ja tervisest.

Mäletan neid aegu, kui häbenesin end lahti riietada, sest teised näevad mu kehal olevat tselluliiti ja kõhuvolte. Kuigi ma ei ole veel supermodelli mõõtu, olen unustanud oma keha häbenemise. Milline nauding!

Mis peamine – tegin seda kiirelt, ilma pingutamata, ilma näljata ja ilma spordisaalis rassimata. Usun, et Te juba aimate, mis eduka otsuse ma enda jaoks leidsin ja rakendasin. Jah, see on doktor Simeonsi dieet!

Viimase kahe aasta jooksul olen alla võtnud enam kui 35kg ja olen oma saavutatud kaalu siiani edukalt säilitanud. Isegi kui võtan juurde 2-3kg ülesöömisega, kerge süsikutevaene ja suhkruta dieet ning mõned korrad nädalas sportlikku tegevust aitavad mul õigele teele tagasi saada. Suurepärane!

Praegu soovin, et ka Teie saavutaksite sellise tulemuse ja mis peamine – et Te näeksite sel suvel tõepoolest viimase peal välja! Te ju olete seda väärt või mis?

Doktor Simeonsi dieediprotsess koos meie magusate graanulitega algab kahepäevasest Nuumamise sammust, mil Te peate kaalus juurde võtma selleks, et Teie keha avaks ligipääsu ladestunud rasvadele ja hakkaks neid põletama. Peale seda olete te täpsel 500 kalori dieedil, kuid ei tunne nälga ega nõrkust kuna Nuumamise sammu ajal juurde tulnud rasvad aitavad paaril-kolmel esimesel dieedipäeval organismil uue olukorraga harjuda. Peale seda hakkab Teie organism aga õgima ladestunud rasvasid sest just needsamad rasvad on ju toidu ja energia allikaks!

Dieedi esimestel päevadel langeb kaal 700-1200 grammi (eriti siis, kui teil on piisavalt palju ülekaalu) või 200-500 grammi (kui teil ei ole ülemäära palju ülekaalu). Nädala pärast kaalulangus stabiliseerub ja kaduma hakkab ca 300-500 grammi päevas järgmise paari nädala jooksul.

Viimase kahe nädala jooksul enne protsessi lõppu langeb kaal keskmiselt 2kg nädalas. Kaob ainult puhas rasv! Mitte vesi, lihased või kasulikud rasvad, mis kaitsevad Teie organeid. Tegelikkuses on see tervislik protsess ja pole tähtis, et osadel inimestel on seda raske uskuda J

Kõikide tervisenäitajate, nagu vereproovi, lihasmassi ja rasva protsendi kontroll, mida meie kliendid on teostanud enne ja pärast dieeti, on näidanud, et dieedi ajal kaob vaid üleliigne halb rasv! Seepärast on kiire kaalulangus dieedi ajal täiesti ohutu.

Meie magusate, ksülitooli baasil valmistatud BIOLIT graanulite revolutsiooniline lahendus –  HCG toime on üle kantud graanulitesse energetiseerimise teel, mille toime on sarnane homöopaatia põhimõtetele ja on tunnustatud läänemaailmas kui üks ohutumaid meetodeid – tagab organismi puhtaks jäämise ehk need ei sisalda mingeid keemilisi lisaaineid või muid kahtlasi komponente. Meil on viimase aasta jooksul üle 1000 rahuloleva kliendi, kes kasutasid graanuleid väga edukalt ja ilma mingisuguste kõrvaltoimeteta.

Teadmiseks: kui tellite dieedipaketi veel sellel nädalal, võite juuli alguseks alla võtta vähemalt 5kg kui mitte rohkem! Mida te veel ootate? Suvi ja rand ootavad Teid J!

Ilu ja tervise soovidega,
Julia Koit, 56846066
Dr. Simeonsi dieedi konsultant


Tere! Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta

Comments are closed.