Kas Sa näed peeglis inimest, kellel on vaja kaalust alla võtta?

Tere armsad inimesed!

Sügisene hõng on hommikuti ja õhtuti õues ning vaikselt hakkavad mõtted triivima soojematele riietele. Seoses ilma jahenemisega võib ka isu tõusta. November on kõige pimedam kuu ja see tähendab, et aega saab jälle sisustada kas kodus, külas, söögikohas või kusagil mujal ise omaette ja ka sõpradega muuhulgas toitu nautides. Detsember on jälle väga paljudel söömise kuu ning nii need kilod tulevad – just õhtustest läbimõtlemata söömistest.

Praegu on alles september! On võimalik on keha korda teha isegi oktoobri keskpaigaks või siis veidi hilisemaks. Meie konsultandid on hea meelega jagamas Teile ka tasuta infot dr Simeonsi dieedist. Meile väga meeldib kui inimeste silmaring laieneb haruldaselt inimsõbraliku dieedi võrra.

Tutvustame heameelega lähemalt dr Simeonsi dieeti! Kuna me ise armastame inimesi ja sedasama eelpoolnimetatud dieeti, siis me soovime inimesed, kellel on vaja langetada oma kaalunumbrit, viia kokku dr Simeonsi dieediga.

Kas Te teadsite, et vähemalt 2,5 h enne ööund ei või mittemidagi süüa? Ja seda mitte dieedi ajal, vaid tavaelus! Kas Te teadsite, et valku sisaldavat toiduainet on mõistlik süüa õhtul umbes 4 h enne magama minekut, st anda kehale aega üks seedetsükkel selleks, et seedimata toit ei jääks öösel organismi kurnama ja varurasva kasvatama?

Miks ma seda sügisest ja talvist söömise juttu praegu räägin? Kõige rohkem selleks, et järele mõtleksite ja pärast ei kahetseks. Me pakume võimalust teha oma keha korda enne detsembrit!

Palun vaadake siit www.simeonsidieet.ee avalehelt: mul on Teile midagi öelda! Vajutage palun minu klipp käima ja vaadake, kas Teile pakub huvi Dr Simeonsi dieet? Võib-olla pakub Teile huvi dieedi kordamine? Võimalik, et Te saite esimesel dieediringil palju kilosid kaalunumbrist vähemaks ja tahaksite veel täiendavalt kaalus alla võtta?

See on täiesti võimalik ja õnnestub enamikul. Konkreetselt minu sõprusringkonnas on 2 sõpra, kellest üks võttis kaalus alla kolme ringiga 42 kg ja teine kahe ringiga 29 kg. Need on suureprärased tulemused ja kättesaadavad on need kõigile, kes peavad endast lugu.

Juba ainuüksi ühe dieediringiga saab kaalus 40 päevaga alla 8-15 kg. Alguses tundub, et seda on korraga liiga palju ja kas see ongi tervislik? Kuna kaalulangetamine toimub peamiselt vaid varurasva arvelt, siis on tervislik. Enamjaolt jäävad puutumata dr Simeonsi dieediga ehituslik rasv, keha harilik energiavaru ja lihased.

Kui tunnete huvi Dr Simeonsi dieedi loogika vastu, siis ma väga hea meelega räägin Teile täiesti tasuta sellest, kuidas dieedi ajal organism käitub ning miks on dieedi läbimine väga lihtne.

Dr Simeonsi dieeti toetav ainuke preparaat Biolit ei kiirenda ainevahetust! Biolit stabiliseerib ainevahetuse. See avab juurdepääsu varurasva niiöelda “seifile” ning inimene saab sealt igapäevaselt 1500 – 4000 kcal toitaineid: valku, mineraale, vitamiine ja süsivesikuid. Vaid Biolit´i abil saab keha iseenda varurasvast toitaineid terve päeva jooksul just täpselt nii nagu on kehale vaja.

Me ei koorma keha üle tarbetu toiduga ja samas pole loomulikult sel juhul ka näljatunnet. Juurde me sööme dieedi ajal igal päeval 500 kcal toitu ja seda peamiselt selleks, et hoida ainevahetust kiiremana ning seega saleneda igal päeval. Tihti meie kliendid ei taha dieedi ajal juurde süüa, sest pole näljatunnet. Muidugi pole kõht tühi kui keha saab igapäevaselt kõik toitained varurasvast. Juurde peab sööma igapäevaselt 500 kcal sellepärast, et ainevahetus ei läheks aeglasemaks.

Dr Simeonsi dieedi kasuks räägib ka see, et kui peale dieeti arvestada oma ainevahetusega, siis jääb saavutatud tulemus püsima niikauaks kui tahate. Juhul kui tahate täiendavalt kaalus alla võtta, siis on see ka teostatav! Väga palju siinjuures sõltub heast koostööst oma dieedikonsultandiga. Meie Juliaga anname igapäevaselt oma parima, et saaksite langetada oma kaalunumbrist niipalju kui võimalik!

Soovitan väga armastada iseennast heas mõttes, st pidada endast lugu. Meist igaüks on väga väärtuslik ning väärib paremat tervist ning ilusat keha. Need 2 annavad ka rõõmu ja julguse võtta ette tegemisi, millest olete pikalt unistanud ja mida olete edasi lükanud.

Viige oma unistused ise ellu!!!

Rõõmsat sügise tulekut teile kõigile!

Tervist ja ilu soovides,
Aire Kängsep, 5134243
Simeonsi dieedi konsultant
Facebook/SimeonsiDieet

Comments are closed.