Kas ma suudan mõista ja meelde jätta kõiki reegleid, mis on seotud dr Simeonsi dieediga?

Aitäh teile kõigile, kes te meid usaldate ja julgete proovida dr Simeonsi dieeti. Mina, matemaatiku ja loogikuna, soovitan just seda dieeti, sest see töötab vähemalt 98% ulatuses!!!

Miks 2% ei õnnestu? Helistage, kirjutage või saage minuga kokku ja ma räägin Teile sellest.

Ma olen dr Simeonsi dieedist vaimustuses, armastan seda tervise taastamise ning kaalu alndamise viisi ja loomulikult propageerin seda. Tänu dr Albert Simeonsile ma alusatsin eelmisel aastal õpinguid Annely Sootsi Tervisekoolis ja püüan seal õppides jõuda toitumisterapeudi tasemele.

Miks ma sellest praegu kirjutan? Ma soovin, et inimesed, kes on huvitatud dr Simeonsi dieedist, julgeksid võtta meiega kontakti. Me ei kohusta kedagi meiega liituma, kuid me saame aidata inimesel tutvuda võimalusega alandada oma kaalunumbrit enda varurasva arvelt. Muidugi seda saab teha ka koostöös toitumisnõustajaga poole aasta või pikema perioodi jooksul. Me aitame 40 päevaga langetada kaalunumbrit 8 -15 kg varurasva arvelt.

Kuidas? Palun võtke meiega ühendust ja me räägime!

Eelmisel nädalal ma kirjutasin hirmudest, mis on meie dieediga seotud ja seal oli:

Hirm: „Ma ei saa niikuinii nendest reeglist aru ja teen vigu ja siis ju minu kaalunumber ei langegi!“

Ma võin öelda omast kogemusest töös kientidega, et vähem kui nädalaga on inimesel reeglid selged, sest need reeglid on väga lihtsad!!!

Meil on igale kliendile personaalne tugiisik, st dieedikonsultant, kes on kogenud ja täiesti pädev dr Simeonsi dieedis. Igal kliendil on võimalik vastavalt vajadusele kasvõi igapäevaselt pöörduda oma konsultandi poole kas meili või telefoni teel. Iga klient saab kas samal samal päeval või kohe järgmisel hommikul oma küsimustele vastused. Kui küsimused on küsitud peale kell 18, siis saab vähemalt hommikul vastused. Seega palun helistage!!! Saate kiiremini omad vastused.

Meil on põhjalik dieedijuhend nii kodulehel (mida saab klient lugeda logides kodulehel sisse oma parooliga) kui ka paberkandjal (raamatuna).

Ja siiski: kliendid tahavad olla viisakad ja mitte tülitada „ilma asjata“. Meie konsultandid ei suhtu inimeste küsimustesse kui rumalatesse küsimustesse! Mitte kunagi!!! Kui inimene küsib, siis on tal vaja vastust ja meie anneme väga hea meelega selle vastuse. Me teame, et kuna dieedireeglid on väga lihtsad, siis inimene juba üsna varsti ei karda enam dieediga hakkama saamist. Me anname kaasa ka näidismenüüd, et klient saaks ruttu aru, kuidas kombineerub päevane 500 kcal toitu.

Kas keegi praegu imestas, et AINULT 500 kcal toitu??? Jah, ainult. Miks? Sest taldrikult me sööme vaid selleks, et hoida kiiremat ainevahetust! TOITAINED rakkudele me saame iga päev 1500 – 4000 kcal väärtuses meie oma varurasvast tänu Biolit graanulitele.

Me armastame oma kliente ja soovime kogu südamest, et ülekaalulised inimesed saaks tervemaks, ilusamaks ja tegusamaks!


  • Kui Teil on meie dieedi läbinud soovitaja, siis on dieedipaketi hind 75€
  • Kui Teil on sooduskupong, siis on dieedipaketi hind 79€
  • Ilma soodustusteta pakett maksab 83€

Meie dieedipakett koosneb:

  • Interaktiivne juhend, päevik, foorum
  • Looduslikud graanulid Biolit
  • Dieedikonsultandi tugi vastavalt kliendi vajadusele

 

 

 


Lisaks on võimalik tellida dieedijuhend raamatu näol

www.simeonsidieet.ee/book

Rõõmsat, tervisest ja ilust pakatavat kevadise talve jätku teile kõigile!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 513 4243
www.simeonsidieet.ee

Comments are closed.