Kas dr Simeonsi dieet kahjustab inimese tervist?

Tere teile!

Hirm: „Sa teed oma tervisele liiga!“ saadab inimesi alati kui inimene hakkab tegema mingit dieeti. Kõigepealt on hirm, et võib tulla toitainete puudus ja siit kasvab hirm, et järelikult siis saab tervis kahjustatud.

Me väidame, et dr Simeonsi dieet ei kahjusta inimese tervist! Pigem vastupidi!!!

Meie dieedi ajal saab inimene kõik vajalikud toitained omaenda varurasvast ning vaid varurasva arvelt toimubki kaalunumbri alandamine. Me alandame kaalu 40 päevaga 8-15 kg. Keskmiselt 23 päevaga alaneb kaalunumber 5-7 kg.

Kuna meie rakud saavad kõik vajalikud toitained varurasvast, siis on meie dieedi ajal hoopis keha puhastumine ning tervenemine. Ei ole nälga (sest kõik rakud on toidetud vajaminevaga – varurasvast), kaob loidus, tuleb juurde uut jõudu (energiat), ööuni paraneb, põletikulised protsessid kehas taanduvad jne.

Keha saab dr Simeonsi dieedi ajal iseenda varurasvast 1500 – 4000 kcal väärtuses just täna rakkudele vajaminevaid toitaineid päevas ja me sööme ka taldrikult veel lisaks 500 kcal päevas. Taldrikult me sööme küll mitte toitainete pärast, vaid selleks, et hoida kiiremat ainevahetust. Seega me saame meie dieedi ajal minimaalselt 2000 kcal ja kuni 4500 kcal toitaineid päevas. Varurasvast saame vitamiine, mineraale, aminohappeid, kõiki vajalikke rasvhappeid, insuliini, ja teisi toitaineid, mida rakud igapäevaselt vajavad.

Kuidas see protsess käib? Palun kirjutage või helistage meile ja me räägime sellest hea meelega. Kõik teie küsimused seoses meie dieediga on teretulnud. Vastame neile tasuta.

Juhul kui olete ülekaaluline, siis saate parandada oma tervist kaalunumbri vähendamise abil.

Meie soovitame siinjuures loomulikult dr Simeonsi dieeti, kus kaalunumbri vähendamine käib vaid varurasva arvelt! Meie dieedi ajal ei vähendata rakurasva, lihasmassi ning vee tasakaal kehas on iga päev just selline, nagu on konkreetsele inimesele parasjagu vaja.

Ülekaaluga kaasnevad terviserikked on: kõrge vererõhk, normist kõrgem kolesterooli taseme suhtarv, diabeet, põletikulised protsessid kehas. On veel rida haiguslikke seisundied, kuid ned neli on enamlevinud.

Tänulikud kliendid saadavad meile oma eduslugusid:

Maimu Kaselaid kirjutab:

Kogu dieedikuuri ajal oli enesetunne väga hea. Näljatunnet polnud üldse, mis on minu jaoks võib-olla kõige tähtsam. Püüan edasi jätkata kuni kaal kenasti langeb. Luban oma juttu kasutada teistele motivatsiooniks. Suur tänu minu konsultandile! Alandasin kaalu 40 päevaga 13,5 kg. Olen pensionär.“.

Meie dieedipakett koosneb:

  • Interaktiivne juhend, päevik, foorum
  • Looduslikud graanulid Biolit, Eestis registreeritud toidulisand
  • Dieedikonsultandi tugi vastavalt kliendi vajadusele

Me hoolime väga oma klientidest ning oleme neile igapäevaselt kättesaadavad!

Rõõmsat, tervisest ja ilust pakatavat sügise jätku teile kõigile!

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 513 4243
www.simeonsidieet.ee
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.