Kaotasin 40 päevaga 13,3 kilogammi

Tere

Olen 54aastane. Olen proovinud elus igasuguseid dieete ja jälle loobunud, kuna ei ole saanud tulemusi. Käega on ju kerge lüüa! Ja siis olen alustanud taas – kapsadieet, sibulasupidieet, tatradieet….. Olen teinud kepikõndi ja üritanud joosta, aga kõik on olnud tulemusteta.

Kui nägin internetist kogemata Simeonsi dieeti, jäi kaheks kuuks pähe idee. Kuna elan ise Soomes, võtsin ühendust Juliaga ja küsisin, kas oleks võimalik ka Soome saada neid graanuleid? Abi tuli kohe!

Alustasin märtsis oma sünnipäeval. Nuumamine oli väga lihtne, kuigi süda oli söömmisest paha. Ja siis algas kaalu langetamine. Imelihtne? Kusjuures ongi kõik imelihtne. Paar korda oli ka kaalu paigal püsimist, kuid see oli vedelilku tarbimise taga kinni.

Iga hommik oli nagu muinasjutt minu jaoks, kui nägin, kuidas kaal langeb. Ja langes täpselt nii, nagu oli dieedis lubatud.

Dieedi lõpetamisest saadik on mu kaal säilinud – kaalun 93,4 kg. Tõus 1 kg on ju veel normaalne. Vahel luban omale ka magusapäevi ja igakord kaal isegi ei tõuse. Õunapäev aitab alati!

Plaan on alustada teise ringiga, et saavutada oma ideaalkaal.

Tänan Teid kõiki, kes te olete inimestele toeks ja abiks. Eriti tänan Julia Koitu abi eest. Õnne ja edu Teile!

Ilusat suve soovides,
Reet


Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta


 

Comments are closed.