Kuidas 40 päevaga kiiresti ja tõhusalt kuni 15 kg kaalust alla võtta ning säilitada saavutatud kaal kogu eluks?

[youtube width=”853″ height=”480″]http://www.youtube.com/watch?v=MiKRo0piuDM[/youtube]


Kas näete peeglis naist, kellel on hädasti vaja kaalust alla võtta?

"*" - kohustuslikud väljad

Kas mäletate, kuidas õnnelikes 20. eluaastates saite süüa mistahes koguses kõike, mida teile meeldib, tunda söömisest naudingut ning jääda seejuures ikka saledaks ja kütkestavaks nii enda kui ka teiste jaoks? Mis nüüd?

Võib-olla olete 30. eluaastates, võimalik, et olete sünnitatud üks või kaks korda ja ehk ei ole ka tuju enam see. Iga perekondlik söömaaeg muutub valulikuks protsessiks, et leida sellised riided, mis varjaksid neid kehaosi, mida sooviksite teiste eest peita.

Aga kuidas on lood terviseprobleemidega ja füüsiliste pingutustega, mis on seotud ülekaaluga? Kas trepist ülesminek paneb hingeldama? Kuidas on lood jooksmisega koos lastega ja nende järel? Kas olete võimeline vabalt ja kergelt liikuma ning tegutsema?

Ajalehtedes ja ajakirjades räägitakse sellistest tõsistest haigustest nagu diabeet, kõrgenenud vererõhk ja vere kolesteroolitase ning rasvade osakaalust, mis ületab normi. Need probleemid ilmnevad tavaliselt ülekaalulistel inimestel ja üsna kiiresti. Selg hakkab valutama ja probleeme valmistama ning näha on esimesi ilminguid veenilaienditest. Lühidalt – vananetakse enneaegu.

Kuidas jääb sooviga näha välja seksikas ja kütkestav ning kanda ilusaid asju ja püüda teiste pilke? Kas te ikka armastate ennast ja tunnete end ihaldusväärsena?

Rasvumine võib põhjustada seda, et te ei meeldi enam endale ja te olete enda peale isegi vihane, et nõnda juhtuda lasite. Võib-olla tahate sellisesse seisundisse viimise eest süüdistada tööd, lapsi ja abikaasat? Nii et olete juba käega löönud ja soovite jätkata samamoodi, võtmata kontrolli kaalu üle, mis pidevalt tõuseb? On see tõsi, et jätsite saatuse hoolde nii oma keha kui ka võime hea välja näha, moodsalt riietuda ning ilus ja sale olla?

Kõige masendavam on see, et isegi kui üritate dieeti alustada, muutub elu piinaks. Teil õnnestub kaalus alla võtta mõned kilod ja niipea kui ohjad käest lasete, tulevad kilod hirmutaval kiirusel tagasi.

Pärast kõike seda nälgimist, lemmiktoitude ohverdamist, lõputut kalorite lugemist, süütunnet pärast iga liigset toidupala, võite jõuda hirmsale järeldusele, et te ei olegi üks neist, kelle seisund kunagi paraneb ja kes saab tagasi oma keha, mida kord nii armastasite.

Üks ema jutustas, kuidas ta poeg oli ootamatult öelnud, et ta sõbra ema on temast ilusam, sest on palju kõhnem ja sihvakam – ja seda oli väga valus kuulata.

Kui ülekaaluga seotud probleemi kohe ei lahendata,
on pärast palju hullem – kaal tõuseb ja tervis halveneb.

Kõige hullem asi, mida te kindlasti teate, on see, et võtate aina rohkem ja rohkem kaalus juurde, kui te seda ei takista! Tervisele võib olla tekitatud korvamatu kahju. Mingil hetkel muutub tervise parandamine ilma ravimiteta, kallite operatsioonideta ja lõputute arstide külastamiseta võimatuks.

Ja kui, Jumal hoidku selle eest, vererõhk tõuseb või inimene haigestub diabeeti või tekib tal kõrge kolesteroolitase, tähendab see kalleid ebameeldiva kõrvaltoimega ravimeid ning halba füüsilist ja emotsionaalset enesetunnet. Siis ei ole enam võimalik silmi selle peale kinni pigistada ja öelda, et teiega seda ei juhtu.

Kui ülekaaluga seotud probleemi kohe ei lahendata, võib homme olla juba liiga hilja! Te võite oma partnerist kaugeneda, kuna tunnete, et te ei ole piisavalt seksikas ja ihaldusväärne. Teil ei pruugi jätkuda jõudu lastega tegelemiseks. Väike füüsiline vastupidavus ei võimalda teil tegeleda ka kõige lihtsamate asjadega ja haigused hakkavad üksteise järel muudkui tekkima.

Kes ma selline olen, et teile neid asju räägin?

Tere! Minu nimi on Anat Stern ja see on minu lugu. Viimastel aastatel olen maadelnud liigse 15 kilogrammiga. Võib-olla mõne inimese jaoks on see vähe, kuid minu jaoks oli see halva füüsilise ja vaimse enesetunde, halva tervisliku seisundi ja pideva ahastuse allikaks.

Ma olin varem alati kõhn, mind peeti meeste silmis külgetõmbavaks ja kõik ütlesid, et ma olen ilus. Ma elasin selle tundega, et kõik uksed on minu ees valla ja suudan saavutada edu kõikides ettevõtmistes. 26-aastaselt abiellusin ja minu kleidi suuruseks oli 36!

Ja siis oli esimene sünnitus – alguses ma ei tundnud, et minuga ei ole kõik korras; hoolitsesin tüdruku eest, toitsin teda rinnaga ja pesin teda. Aga mingil hetkel ma lihtsalt unustasin enda ära… Ma ei saanud aru, miks kõik minu kenad riided ei sobi enam mulle, kuigi olen ikka see sama Anat. Mul võttis kolm aastat aega, et mõista ja enda jaoks selgeks teha, et vajan enese taasleidmiseks abi. Hakkasin proovima erinevaid kaalulangetusmeetodeid ja dieete.

Proovisin mitmeid erinevaid asju. Minu ema, kes on spetsialist dieetide alal, teab ise ja jagas ka mulle õpetusi erinevatest dieetidest, nagu toitainete kombineerimisel põhinev dieet, veregrupidieet, teraviljadieet, valgudieet ja mitmed teised. Tulemused ei olnud püsivad – langetasin ennastohverdavalt 3–5 kg, kuid see saavutus jäi heal juhul püsima või siis tõusis kaal samale halvale tasemele tagasi. Masendav, kas pole?

Proovisin kaalu langetamiseks erinevaid toidulisandeid ja isegi söögiisu vähendavaid tablette. Loomulikult valisin kvaliteetsed toidulisandid, mida pakkusid mainekad ettevõtted. Aga siin oli sama lugu kaotasin kaalus maksimaalselt 5–7 kg, kuid rohkem alla võtta ei suutnud, nagu ma tahtsin.

Tühja sellest, siis otsustasin teha füüsilise tervise valdkonnas kannapöörde – panin end jõusaali kirja ja mitte niisama, vaid koos personaaltreeneriga. Ma käisin jõusaalis viis korda nädalas ja rahmeldasin seal tõepoolest kõvasti! Samal ajal olin eridieedil, mis on mõeldud sportlastele, kes soovivad kiirendada ainevahetust, et kaalu langetada.

Katsuge ära arvata, mis juhtus. Ma kaotasin kaalus… 5 kg. Mu lihasmass kasvas ja loomulikult paranesid ka mu füüsilised näitajad. Ma ei tundnud enam trepist üles minnes õhupuudust, kuid… minu ilusad asjad, mida ma tahtsin endale selga panna, et tunda end saleda ja veetlevana, jäid mulle kättesaamatuks.

Jätkasin sellise kaalulangetamise süsteemi otsinguid, mis töötaks. Otsisin meetodit, mis kaotaks selle ülekaalu, millega olin kimpus olnud juba viimased kolm aastat. Otsisin meetodit, mis oleks ühelt poolt piisavalt kiire ja tõhus ning teiselt poolt tervislik ja loomulik.

Otsisin, lugesin, võrdlesin, proovisin, püüdsin leida kiireid lahendusi ja kui leidsin – olin üllatunud, kui lihtne kõik on! See oli nii loogiline, et ma ei mõelnud kaks korda. Teadsin, et see on lahendus, mida ma otsisin. See on täpselt see, mida ma tahtsin teha, et saada iseennast tagasi!


Kas soovite samuti lühikese aja jooksul
täielikult lahendada ülekaaluga seotud probleemi?

Kas tahaksite tasakaalustada ainevahetust nii,
et teie keha ei võtaks kaalus juurde ka tulevikus?

Kas teil oleks huvitav teada, kuidas seda saavutada
ilma kurnava treeninguta ja kallite operatsioonideta?


Doktor Simeons’i dieet

Kujutage endale ette eelmise sajandi 50ndatel aastatel tegutsevat Briti arsti, kes töötas Roomas erakliinikus tähtsate jõukate patsientidega kogu maailmast, et aidata neil kiiresti kaalus alla võtta, parandada figuuri ning säilitada samas nende tervis.

Ta leidis valemi, mis töötab eranditult kõikide – nii naiste, meeste, laste kui ka vanurite puhul. Ja kõike seda tänu sellele, et ta paljastas, millised on ülekaalulisuse tegelikud põhjused! Ta leidis, et inimene ise ei ole selles kunagi süüdi! Doktor Simeons astus vastu teiste arstide arvamusele, kes väitsid, et ülekaalu põhjuseks on ülesöömine ja asjaolu, et inimene ei taha söömist lõpetada!

Selle geniaalse arsti nimi on doktor Albert Simeons.

Doktor Simeons’i revolutsioonilised avastused

1. On olemas kolme liiki rasvu

Inimese kehas leidub kolme liiki rasvu, millest üks on „paha” rasv, mille keha talletab teatud kohtadesse ning millest ei ole võimalik tavapäraste dieetide ja sportlike harjutuste abil vabaneda. Need kohad on kõht, rinnad, käte ülaosad, kael, puusad ja kõik muud kohad, mida sooviksite kahandada.

Tavapäraste dieetide ja sportlike harjutuste käigus põletab keha peamiselt „häid” rasvu, mis on talle kättesaadavad:

 • rasv, mis asub keha siseorganite vahel ja kaitseb neid kahjustuste eest;
 • lihaseid ümbritsev rasv;
 • skeletti ümbritsev rasv, mis muudab naha ilusaks.

Olete kindlasti märganud inimesi, kes peavad kiirdieeti ja kelle nahk on haiglaselt otse vastu konte kinnitunud ning nad näevad kurnatud ja peaaegu elutud välja, kuid kõht ja puusad jäävad neil jätkuvalt muutumata!

Nüüd te teate, miks see nii on:

Tavapäraste dieetide puhul põletab keha „häid” rasvu, kuid hoiustatud „paha” rasv jääb põletamisele peaaegu täielikult kättesaamatuks!

2. HCG vabastab „paha” rasva

Kui inimese keha tuvastab sellise aine olemasolu, millel on HCG toime, on keha nõus vabastama „paha” rasva ja kasutama seda toiduna. Kui kehas leidub HCG-d, hakkab keha „paha” rasva toiduna kasutamise ja energia saamise eesmärgil lõhkuma.

Te lasete kehasse isikliku abimehe, kes annab otse ajule signaali vabastada paha vana rasv. Ja kus need rasvavarud tavaliselt asuvad? Puusadel, taljel ja kõhul!!! Seega on teil isiklik abimees, kes iga päev vabastab nendelt kohtadelt keskmiselt 500 g rasva… see abimees on väärt miljoneid – ja täna on teil võimalus seda ise kasutada!

HCG on hormoon, mida toodetakse raseda naise kehas ja mille toimemehhanismid tagavad optimaalse ainevahetuse ja pideva toidu kättesaadavuse nii kasvavale lootele kui ka emale isegi siis, kui ema ei söö peaaegu mitte midagi! Ja see ei toimu ema tervise, vaid talletatud rasvade (nn pahade rasvade)  arvelt, mida organism tavaliselt ei kasuta, vaid jätab need „mustadeks päevadeks”.

3. 500 kalori dieet põletab vabastatud rasva

Kombineerides HCG toimet 500 kalori dieediga, mis koosneb väga täpsest nimekirjast toiduainetest, kaotab keha iga päev keskmiselt 500 g kaalust ja seda ainult nn paha rasva arvelt!

See tähendab seda, et teil on peaaegu koguaeg täiskõhutunne, sest tegelikult tarbite te vähemalt 2000 kalorit päevas: 1500 kalorit rasvade põletamisest ja veel 500 kalorit, mille te sööte endale mõnuga päeva jooksul sisse! See on tegelikult dieet ilma dieedita!

4. Seejuures toimub ainevahetuse normaliseerumine

Ainevahetus organismis normaliseerub! Sellega seotud probleemid, nagu diabeet, kõrge kolesteroolitase, veenilaiendid, artriit, kõrge vererõhk ja mitmed muud haigused, mis tavaliselt nõuavad ravi – nende seisund võib tunduvalt paraneda ning ravimite kasutamise vajadus ja osatähtsus väheneb oluliselt.

Kõik on väga loogiline! Te annate oma kehale vaid kergesti lõhustuvaid ja seeditavaid toiduaineid ja organism reageerib sellele kergustunde ning normaalse ja regulaarse sooletegevusega.

Ainevahetussüsteem tasakaalustub ja ka kõik teised elutegevuseks vajalikud süsteemid hakkavad töötama sujuvalt ja korrektselt.

5. Võttes kehakaalust alla 1 kg, kaotate ümbermõõdust 1 cm

Peale selle, et kaovad just nn pahad rasvad, kaotades kaalust 1 kg, väheneb ümbermõõt 1 cm! Teie pealt on näha, kuidas te lihtsalt „sulate” nendest kohtadest, mida sooviksite vähendada. Protsessi alguses vähenevad kõikide nende tähtsate kohtade ümbermõõdud ja protsessi lõpus võib pärast uut mõõtmist näha olulisi erinevusi. Siin ei ole isegi midagi lisada!

Kas te ei ole tüdinenud nendest lõpututest harjutustest: kükid, hüpped pallil, tunde kestvad treeningud trenažööridel ümbermõõdu vähendamiseks, et siis lõpuks avastada, et muutunud ei ole peaaegu midagi? Kujutlege nüüd olukorda, kus iga kaalus kaotatud kilogrammi kohta kaob ümbermõõdust sentimeeter nagu võluväel!

Doktor Simeons’i dieedi eelised

Kokku võttes, kui järgite täpseid juhiseid, pakub doktor Simeonsi kaalulangetamise protsess järgmist:

 • kiirdieet – kaalukaotus kuni 500 g päevas;
 • tervise hoidmine – põletatakse ainult nn pahasid rasvu;
 • täielik ohutus – lihasmassi peaaegu ei mõjutata;
 • ainevahetuse normaliseerumine – ainevahetuse töö stabiliseerub;
 • suur kaalukaotus – kaotate kaalus 40 päevaga 8–15 kg;
 • mugav dieet – ei ole nälja- ega nõrkustunnet;
 • ei ole vaja sportimist – spordiga võib tegeleda, kuid see ei ole kohustuslik;
 • kaalu hoidmine – kiire ainevahetus aitab säilitada tulemust.

Uurimistööd ja teaduslikud tõendid

Doktor Simeonsi dieeti tuntakse maailmas 1977. aastast, mil ilmus tema töö inglise keeles. Internetist võib leida palju selle dieediga edu saavutanud inimesi kogu maailmast, kelle tulemused tõestavad jätkuvalt, et doktor Simeonsi kaalukaotuse ja ainevahetuse normaliseerimise protsess peab paika ning on efektiivne.

Dieet toimib ainult juhul, kui inimesed tegutsevad täpselt doktor Simeonsi ettekirjutiste järgi. Kui te küpsetate kooki täpse retsepti põhjal, kuid otsustate ära muuta pooled koostisosad ja valmistamise metoodika, siis te ei saa ju oodata, et välja tuleb sama kook, kui see üldse välja tuleb, on ju nii? Sama võib juhtuda ka selle täpse protsessi puhul.

Originaalsed uurimistööd

Soovitan teil lugeda doktor Simeonsi originaalseid uurimistöid. See käsikiri on saadaval inglise keeles lingil:

Doktor Simeonsi originaalne käsikiri„Naelad ja tollid”

Tema raamatut on samuti võimalik tellida inglise keeles e-poest Amazon.com:

Link lehele Amazon.com, kus raamat on esindatud

Sõltumatu ekspert

Samuti soovitan lugeda veel ühte sõltumatut eksperdi uuringut, kes aastate vältel jälgis tuhandeid inimesi sel ajal, kui nad järgisid doktor Simeonsi kaalulangetamise protsessi.

Sõltumatu eksperdi hinnang, sealhulgas kümneid tuhandeid doktor Simeonsi dieediga seotud edulugusid — HCG dieedid

Diabeedi ravi

2. tüüpi diabeeti peetakse krooniliseks ja ravimatuks haiguseks, mis nõuab medikamentravi kogu inimese elu. Samal ajal on Briti teadlase ja Newcastle’i Ülikooli professori Roy Taylori uuring, mis esitati lähiminevikus Ameerika diabeedi vastu võitleva organisatsiooni kongressil, selle aksioomiga vastuolus. Uuringu kohaselt on väga tõenäoline, et seda haigust on võimalik võita, järgides ainult dieeti…

Viide Newcastle’i Ülikooli uuringule:
http://www.ncl.ac.uk/magres/research/diabetes

Kaotades rohkem kilogramme, püsib tulemus kauem

Ühes 2010. aastast pärit Florida Ülikooli uuringus analüüsisid teadlased 262 keskealise naise andmeid, kes kaldusid ülekaalulisusele. Uuring näitas, et naised, kes langetavad kaalu kiiremini, suutsid kokkuvõttes kaotada rohkem kilogramme ja hoida tulemust palju pikema aja jooksul.

Viide artiklile:
http://www.livescience.com/9907-surprising-diet-tip-lose-weight-quickly.html

HCG toime uuring

Lisaks on veel üks sõltumatu uuring, mis avaldati tuntud Ameerika ajakirjas:

Effect of human chorionic gonadotrophin on weight loss, hunger, and feeling of well-being W.L. Asher, M.D., and Harold W. Harper, M.D.
http://www.ajcn.org/content/26/2/211.long

Doktor Simeonsi dieet toimib ainult siis, kui teie keha saab signaali HCG olemasolu kohta organismis. Doktor Simeons kirjeldab oma töös toimivat teooriat HCG mõju kohta hüpotalamusele – vaheaju kõige alumisele osale, mis reguleerib kõiki inimese hormonaalse süsteemi funktsioone.

1950ndatest kuni 1970ndateni kasutas seda doktor Simeons ja tänapäeval kasutatakse ka erakliinikutes väikestes kogustes rasedate platsentast pärit algupärast HCG hormooni doktor Simeonsi esialgsete juhiste järgi, mida saate lugeda tema käsikirjast „POUNDS AND INCHES: A New Approach To Obesity”.

Bioliti magus HCG efektiga peentang

Alates 1970ndatest kuni tänapäevani kasutatakse doktor Simeonsi dieedi käigus homöopaatilisi HCG tilku, mis on toodetud klassikalise homöopaatia põhimõttel – toimeainet lahjendatakse mõnikümmend korda. Huvitav on see, et maksimaalselt lahjendatud lahused ei sisalda isegi ühte toimeaine molekuli, kuid neil on siiski ravitoime.

Praeguseks on maailmas pälvinud tunnustust uus diagnostika ja ravimeetod, mis tugineb energo-informatiivse meditsiini valdkonnas tehtud töödele.

Sellele meetodi raames on paljud uurimisasutused Euroopas, Suurbritannias, Venemaal, Ukrainas ja mujal välja töötanud huvitavaid lahendusi ning seadmeid, mis võimaldavad üle kanda erinevate ainete toimet nn energo-informatiivse ülekande abil.

Pärast pikki otsinguid, et leida parim alternatiiv, mis sobiks kõigile inimestele, leiti originaalne ja optimaalne lahendus:

Loodusliku suhkruasendaja ksülitooli magus peentang-graanulid,
mis ei sisalda ainelist HCG-d ja muid toitaineid.


Vastunäidustused doktor Simeons’i dieedi pidamisel

Doktor Simeonsi loodud dieet viib kõik inimese organismis olevad süsteemid intensiivse tegevuseni. Peaksite teadma, et iga süsteem hakkab laitmatult töötama ja oma ülesandeid täitma nii hästi kui võimalik. Seetõttu peaks teie tervislik seisund olema hea, et saada kergesti ja edukalt tulemusi.

Tähelepanu, lugege seda enne tellimist!

On seisundeid, mil doktor Simeonsi dieeti on võimalik pidada ilma, et peaks muretsema situatsiooni halvenemise pärast, kuid on ka olukordi, mille puhul on dieedi pidamine rangelt keelatud!

Võtke meiega ENNE dieedipaki soetamist ühendust, kui:

 • teil on mistahes krooniline haigus;
 • olete pideva arstliku järelvalve all;
 • võtate iga päev mingeid ravimeid.

Kõikidel muudel juhtudel ei ole põhjust viivitada dieedi alguse ja maagiliste tulemustega, mida dieet teile anda võib.

Levinud küsimused ja arvamused doktor Simeons’i dieedi kohta

Tahan arutada doktor Simeonsi dieeti puudutavaid küsimusi ja arvamusi, mida ma sageli inimestelt kuulen. Annan siin oma vastused. Lugege need läbi ja kui teil on jätkuvalt kahtlusi, võite alati minuga ühendust võtta ning esitada mulle isiklikult kõik teid huvitavad küsimused.

Internetis kirjutatakse, et see ei ole tõhus

Ma külastasin kaalujälgijate gruppi, sest üks mu sõbranna, kes osales selle rühma tegevuses, võttis päris hästi kaalust alla. Mulle nende süsteem ei sobinud, sest ma ei suutnud kaalust alla võtta isegi ühte kilogrammi. Kas see tähendab siis seda, et süsteem on ebaefektiivne? Vastus on ei. Kas see süsteem on tõhus iga inimese jaoks? Vastus on samuti ei. Võrrelge edulugusid ja ebaõnnestunud juhtumeid – milline on suhe? Kas see keegi, kellel ei läinud hästi, tegutses täpsete juhiste järgi või kaldus mõnikord kõrvale?

Kui te ostate meie dieedipaketi, kuid ei saa seejuures professionaalset nõu ja ei kasuta klienditoe abi, ei ole võimalik tulemusi tagada.

Eksperdid väidavad, et see dieet on kahjulik

Praeguseks on tõendeid, et kiire kaalulangetamine on eelistatav aeglasele – vt linke ülaosas. Tegelikult ei ela te ainult 500 kalori peal päevas, vaid saate 2000–4500 kalorit tänu sellele, et rasvad lõhustuvad ja organism kasutab need ära.

Kiire kaalulangus on ohtlik

Uuring, mida ma eespool mainisin, tõestas, et kiire kaalulangus parandab vaimset seisundit ja stimuleerib täpselt dieeti jälgima. Kiirdieet viib sageli tervislike eluviiside juurde ja tänu sellele suudate säilitada saavutatud kaalu pikema aja jooksul…

Hormoone ei tohi tarbida – see mõjutab tervist

Õige, olen sellega täiesti nõus – selge see, et hormoonid võivad mõjutada tervislikku seisundit ja need peavad olema arsti poolt välja kirjutatud. Antud juhul pakutav dieedipakett ei sisalda hormoone (sh HCG-d).

Kiiresti langetad kaalu – kiiresti võtad juurde

Doktor Simeonsi dieet, erinevalt teistest dieetidest, töötab ainevahetuse tasakaalustamise ja stimuleerimise kallal. Pärast dieediprotsessi lõppu saame tasakaalustatud ainevahetuse, kuid samal ajal peame jätkama õigesti söömist ja tegelema minimaalselt spordiga – seda teab praeguseks iga mõistlik kasutaja.

Tegelikult on tegemist platseeboefektiga

Ja milles on probleem? Mis vahet seal on, mida teile antakse: platseebotabletti, platseebojooki, imerohust platseebot või platseebotilku… Olenemata sellest, kas see on lihtsalt teie peas kinni või mitte, ei lase tulemused end oodata. Kuni 15 kg 40 päevaga – mulle tundub, et selline platseebo on väärt proovimist.

Õigem on tegeleda spordiga ja jälgida toitumist

See on muidugi õige. Siiski, kas see aitas teil kaalu vähendada? Ei, see aitab ainult kaalu säilitada, mitte seda parandada. See on aidanud teil hoida oma keha heas füüsilises vormis, kuid mitte kaotada kaalu. Doktor Simeonsi dieet annab teile tõuke kiireks ja tervislikuks kaalukaotuseks. Pärast seda võite jätkata tasakaalustatud toitumist ja spordiga tegelemist, et säilitada saavutatud tulemust kõige tervislikumal viisil.

Ei tohi juua piimaga kohvi ega dieetjooke ja gaasilisi jooke

Muidugi – see on ju kaalulangetamise dieet. Selle dieedi puhul saate iga einega valke, köögivilju ja süsivesikuid ning vahel võite end hellitada puuviljadega. On palju keelatuid tooteid, kuid mõelge hetkeks – kas piimaga kohv on selle 40 päeva jooksul tähtsam kui kaalukaotus kuni 15 kg? Kas tõesti olete valmis sõprade seltsis alkoholi tarbimise nimel loobuma unistusest kaotada kaalus kuni 15 kg? Neile, kes suhtuvad endasse tõsiselt, on vastus ilmselge.

Väga täpne menüü – kõike tuleb kaaluda

Esimesel nädalal on tõesti raske harjuda väiksema toidukogusega ja teatud liiki toiduga, mida on vaja enne valmistamist või söömist kaaluda. Aga kui näete tulemusi juba esimestel päevadel, toetab see teid ja annab jätkamiseks jõudu. Teisel nädalal tundub menüü juba lihtsa ja maitsvana.

Mida siis tegelikult võib süüa?

Lubage mul selgitada, millest hakkab koosnema teie igapäevane menüü. Palun jätke meelde, et tähtis ei ole see, mis ajal ja kuidas te sööte, vaid see, mida ja millistes kogustes!

Doktor Simeons uuris mitme aasta jooksul, millised toiduained aitavad kaalu langetada ning milline on maksimaalne kalorite arv, mida tuleks päeva jooksul tarbida, et organism põletaks talletatud rasvu ja toimiks nende rasvade arvelt. Seega tegutseme tema soovitustega kooskõlas mitte vastuolus.

Võite päevas tarbida kuni 200 g valke: kanarinda, valget kala, konserveeritud tuunikala, muna, väherasvast teralist kohupiima – tavalist toitu, mida olete harjunud sööma ja mida müüakse igas kaupluses.

Võite päevas tarbida kuni 300 g puuvilju: apelsine, õunu, greipe, maasikaid – valige välja oma lemmikpuuviljad ja sööge neid, mida armastate.

Võite päevas tarbida kuni 800 g köögivilju ja rohelisi taimi: lehtsalatit, tomatit, sibulat, kurki, sparglit, spargelkapsast, tavalist kapsast, lillkapsast, nuikapsast, spinatit, sellerit, peedilehti – kõike seda, mida tänaseni sõite.

Võite päevas tarbida kuni 44 kalorit süsivesikuid: riisikooke, röstsaiakesi, Grissini küpsisepulki – nagu näete, võib isegi midagi närida.

Lubatud on igasugused maitseained, välja arvatud need, mis sisaldavad suhkrut ja rasva – sest olete ju dieedil, või mis?

Kohv, tee, vesi – suhkruasendajaga või steviaga (looduslik suhkruasendaja). Kõik muu viib selleni, et te ei langeta kaalu ja see oleks kahetsusväärne.

Uskuge või mitte, aga tuleb ette selliseid päevi, mil te ei suuda ka kõige loetletuga toime tulla.

Menüü ei ole väga sobilik taimetoitlastele

Jah, see on tõsi. Taimetoitlastele mõeldud menüü on palju karmim, kuid 40 päeva jooksul on täielikult võimalik vastu pidada süües mune, kohupiima ja tofust valmistatud asendustooteid. Kaalulangus on aeglasem, kuid te siiski kaotate kilosid ja seejuures õigetest kohtadest.

Ei või kasutada õli- või rasvapõhist kosmeetikat

Tegelikult on nii, et õlipõhise kosmeetika asemele võib tänapäeval igast parfümeeriakauplusest leida veepõhise kosmeetika: kreemid näole, kätele, jalgadele, kehale ja isegi toniseeriv kreem, mida nende 40 päeva jooksul võib piiranguteta kasutada. Ja see on väike hind võimaluse eest öelda kõigile, et olete sale ja sihvakas!

Süsivesikud puuduvad – mida teha?

Kogu dieedi vältel võite iga päev süüa kuni 44 kalorit süsivesikuid. See on kaks kreekerit või kaks riisikooki või kaks Grissini küpsisepulka. Uskuge või mitte, kuid see on kõik, mida teie organism vajab.

Tuleb süüa, kuid toodete nimekiri on väga piiratud

Asi on nimelt selles, et doktor Simeonsil läks 16 aastat, et leida täpne menüü, mis soodustab pahade rasvade põletamist ja kiirendab dieedi protsessi, mis tagab 100% edu igal juhul. Ma ei kavatse tema väiteid vaidlustada, kuna olen näinud tegelikke tulemusi!

Arvutage, kui palju see aitab teil raha säästa!

 • Jõusaali külastamine eesmärgiga kaotada kaalus 15 kg – vähemalt aasta aega suure koormusega treeningut! Perioodikaartide hinnad on vahemikus 500–800 eurot aastas. Kui soovite tulemuste parandamiseks kasutada personaaltreenerit, tuleb aastas juurde veel umbes paarsada dollarit!
 • Kokkuhoid dieedi ajal, eriti, kui olite harjunud sööma väljas – 5–15 eurot päevas. 40 päeva jooksul teeb see 200–600 eurot!
 • Te olete liigse kaalu osas ületanud kõik piirid nii, et teil on vaja maovähendusoperatsiooni? Kulud on igal juhul väga suured, rääkimata kehvast elukvaliteedist nii enne kui ka pärast operatsiooni.
 • Teil on raha ja tahate kiireid tulemusi? Võib-olla otsustate rasva eemaldamiseks teha operatsiooni (rasvaimu). Selle kulusid tervishoiuministeerium ei kata – tegu on tuhandete dollaritega!
 • Kas ma viitasin kuludele selliste tõsiste haiguste ravimisel, mis võivad tekkida 15 kg või suurema ülekaalu korral? Nendeks on diabeet, kõrgvererõhktõbi, veenilaiendid ning teised rasvumise ja ainevahetuse häiretega seotud rasked haigused.
 • Ja viimane, kuid mitte vähem tähtsam – halb tuju. Kas te tahate hakata käima psühhiaatri juures depressiooni ja masenduse tõttu, mis on tingitud teie välimusest ning halvast enesetundest? Sellepärast, et te ei saa kanda oma endiseid lemmikriideid? Sellepärast, et te ei ole võimeline täisväärtuslikult funktsioneerima, elu nautima, lastega suhtlema ega isiklikke suhteid arendama?

Niisiis, mida me teile pakume…

Nüüd, kui te teate, mida kujutab endast doktor Simeonsi dieet, ning kuidas see aitab teil kaalus kiiresti alla võtta ja hoida saavutatud tulemust aastaid, pakume teile järgmist:

Doktor Simeons’i originaaldieedi komplekt, mis sisaldab kõike vajalikku dieedi edukaks pidamiseks ning juhendamist ja tuge kogu teekonna vältel, et saavutada lõplik eesmärk – vabanemine liigsest rasvast ja ainevahetuse normaliseerimine!


Mida hõlmab meie täiskomplekt:

Magus ksülitool suhkruasendaja koos dosaatoriga mugavaks kasutamiseks

See preparaat on valmistatud kasutades uusimaid rakendusi energo-informatiivse meditsiini ja bioresonantsteraapia valdkonnas. Tegemist on loodusliku suhkruasendaja ksülitooli põhjal valmistatud magusa peentanguga.

Seega on seda preparaati täiesti ohutu kasutada ning see on täielikult kooskõlas doktor Simeonsi dieediga. Seejuures ei sisalda preparaat HCG hormooni ega teisi komponente, mis piiraksid selle kasutamist.

Plastikust kvaliteetne 4 g dosaator võimaldab võtta magusaid graanuleid otse suhu panna, ilma et need puutuksid vastu kätt.

Seega ei vähene aine energo-informatiivne laeng kätega kokkupuutest.

Doktor Simeonsi dieediprotsessi juhend

Juhend on saadaval e-raamatuna, mis sisaldab dieediprotsessi täielikku kirjeldust ja kõiki etappe koos üksikasjalike selgitustega selle kohta, mida teha ja kuidas.

Meie juhendis on kõik vajalik, mida peate teadma, et saada garanteeritud tulemus – kaalulangus 40 päevaga 8–15 kg.

Interaktiivne võrgupäevik

Meie enda rakendus – programm, mis on kättesaadav internetis ja mis aitab teil kindlalt läbida doktor Simeonsi dieediprotsessi.

Te saate iga päev teada, mida on vaja teha täna ja mida homme, milliseid toiduaineid võite süüa dieedi etappidel ning kui palju kaloreid olete täna juba söönud.

Päevik jälgib teie kaalutõusu ja -langust ning annab samal ajal nõu, mida juhendist lugeda, milliseid foorumeid külastada ja kellele esitada abi saamiseks küsimusi.

Ja mis kõige tähtsam – me teame täpselt, mis teiega toimub ning saame kiiresti ja kindlasti aidata teil leida õigel ajal lahendused kõikidele probleemidele, mis võivad dieediprotsessi käigus ilmneda.

Personaalne tugi kodulehe kaudu ja e-posti teel

Kui te ei taha esitada küsimust foorumis, võite saata personaalse kirja oma küsimusega meie klienditoele. Te saate vastuse paari tunni jooksul!

Miks on vaja see protsess läbida just koos meiega?

Esitan teile erinevust võrreldes teiste võimalustega protsessi läbida:

 • Te saate doktor Simeonsi originaaldieedi komplekti, mis garanteerib teile 100% edu kõikidel juhtudel!
 • Mina ja mu abikaasa on selle protsessi ise läbinud – seega saate toetust/abi isiklike kogemuste põhjal.
 • Juhendis, mille te saate, on spetsiaalne korrigeeritud nimekiri – üksikasjalik loetelu põhjustest, miks kaal ei pruugi dieedi ajal langeda ja võib isegi tõusta koos täpsete meetmetega igapäevase kaalulangetamise korrigeerimiseks.
 • Meie ainulaadne rakendus! Interaktiivne kaalujälgimise päevik ja menüü iga dieediprotsessi etapi kohta. See päevik hoolitseb automaatselt selle eest, et te teaksite, mida teha täna ja homme, mida võite ja mida ei tohi süüa, kui palju kaloreid olete juba täna söönud ja nii edasi. Meil on võimalik pakkuda teile paremat tuge, kui teame kogu teie lugu selle protsessi ajal.

Doktor Simeons’i dieedipaketi tellimine ja kättetoimetamine

1. Valige teile sobiv makseviis või jätke oma andmed ja me võtame teiega telefoni teel ühendust.

2. Kohe kui rahasumma on meile laekunud, saate juurdepääsu võrgus olevatele rakendustele, mille olete tellinud.

3. Tellitud tooted saadetakse see teile posti teel 48 tunni jooksul. Teile antakse saadetise number, mille abil saate igal ajal jälgida, kus teie pakk asub. Tavaliselt kulub 5 tööpäeva, et pakk jõuaks.

Kui soovite võimalikult kiiresti poodi minna ja osta enda saledale, ilusale ja tervele kehale uusi moodsaid riideid, siis tegutsege kohe!