Eti lugu, kes kaotas 11kg ja tunneb ennast suurepäraselt!

Tere!

Kas teil on tihti tulnud ette olukordi, kus istute pidulaua taga ja naudite maitsvat ja suurepärast toitu? Ma saan teist täielikult aru, kui nähes seda maitsvat toitu mõtlete, et olete selle täielikult ära teeninud ja soovite elust rõõmu tunda ning olla ise õnnelik ja rahulolev.

Probleem peitub süütundes, mis hiilib teie juurde hiljem, kui saate aru, et te ei oma enam kontrolli oma keha üle ja kaal jätkab suurenemist või ei lange enam.

Toitumise maailmas peitub õnne ja enesega rahulolu valem ju tegelikult omaduses süüa kõike ja seejuures säilitada sale joon ja oma tervis. Ja seda on kahtlemata võimalik saavutada, kui kasutada teadmisi ja kogemust selles keerulises, kuid väga tähtsas elu valdkonnas.

Arstid teavad, et rasvumise põhipõhjuseks on olukord, kus ühel hetkel keha ei ole enam võimeline kiirelt läbi töötlema toitu, mis sinna satub ning isegi väike ülesöömine viib kohese kaalutõusuni.

Kuidas on võimalik saavutada see soovitud olukord, kus olete ise oma keha peremees ning saate nautida õnnelikku elu, hea välja näha ning tunda ennast ilusa ja tervena?

Tee sinnani koosneb tegelikult kolmest sammust:

1. Organismi ainevahetuse reguleerimine, et oleks võimalik vabaneda kogunenud rasvadest.

2. Kiire ja tervislik dieet, mis võimaldab langetada üleliigset kaalu vaid üleliigse rasva arvelt.

3. Kaalu säilitamine tervisliku toitumise ja kerge füüsilise koormuse abil.

Ma eeldan, et te olete nõus sellega ja soovite saada vastuseid, kuidas täpsemalt neid samme läbida ja saavutada oma eesmärk, kas mul on õigus?

Kõige suurema lubaduse annab siin doktor Simeonsi dieet, mis tõepoolest aitab teid nendes kõigis kolmes sammus ja seda efektiivseimal viisil, mis on tänasel päeval teada!

Ühendades selle täpse dieedi koos efektiivse ja ohutu toidulisandiga, võimaldab see reguleerida organismi ainevahetust. Põletades rasvasid, mis on nüüd kättesaadavad, vabanete te kergusega ja nälga ning nõrkust tundamata üleliigsest kaalust.

Kaalu alandamise kiirus on uskumatu – igal hommikul näete keskmiselt 500g kaalulangust. Öelge, missugused dieedid lubavad teile päev päevalt nii reaalseid tulemusi teadmisega, et kõik õnnestub!?

Selle dieediprotsessi viimane etapp on kaalu kinnistamine. 3 nädala jooksul õpetate oma organismi uue kaaluga harjuma, et ta ei sooviks tagasi minna eelneva kaalunumbri juurde.

See etapp õpetab teid õigesti toituma. Samuti seda, missugustele toiduainetele rageerib teie organism hästi ega kogu rasvasid. Peale selle tuleb tagasi energia, et saaksite tegeleda kerge füüsilise koormusega, nagu nt 30 min käimist, mis aitab kulutada üleliigseid kaloreid ja hoida ainevahetust kiirena.

Täna lisan sellele kirjale Eti eduloo, kes langetas kaalu 11kg võrra, tunneb ennast suurepäraselt ja tahab teiega jagada oma edu:


Tervitused kõigile. Jah, minu nimi on Eti ja sellel pildil olen mina oma kaalu kõrgpunktis.

Eti - EnneIga päev võitlesin, et langetada oma kaalu. Nädal leival, nädal köögiviljadel, mida ma küll pole teinud. Kaal langes, kuid jälle tõusis, ma ei suutnud kaua jätkata. Kaalusin maksimaalselt 95kg, aastake tagasi suutsin alla võtta kuni 87kg.

Kuulsin oma sõbrannadelt HCG dieedist, kuid kartsin. Isegi siis kartsin, kui nägin nende tulemusi ja kaalulangust ja mis kõige huvitavam, et kaal langeb kõige probleemsematest kohtadest, nagu puusad ja tagumik.  Ma ei teadnud tagajärgedest, kuna olen juba üle 55 aastane ja see ei ole enam lihtne.

Ühel ilusal hommikul olin siiski otsustanud selle läbida, saagu mis saab. Valmistasin kõik ette, tegin nimekirja, ostsin kaalu, kõik, mis vaja.

Ja tõepoolest, ma lubasin endale nuumamise kahel päeval pidusööke ja nautisin neid nagu homset ei olekski tulemas, peale seda aga alustasin dieediprotsessiga. Mul oli üsna kerge, nälga ma ei tundnud, magusaisu polnud samuti mitte.

Ja minu kaal, üllatus üllatus, aina langes ja langes ning ma ei uskunud oma silmi. Iga päev astusin kaalule ja mitte üks kord, vaid kolm või neli korda, hõõrusin taas oma silmi ja ei suutnud neid uskuda.

Peale 40 päeva kaalusin 11kg vähem, aga väljanägemine oli justkui olen kaotanud 20kg. Rasvad kadusid just vajalikest kohtadest – puusad, tagumik, talje. 

Jätkasin kaalu säilitamist, nagu ette nähtud ja nüüd on möödas peaaegu kuus nädalat ja ma valmistun veel üheks dieedi ringiks.  

Täna kaalun 76kg. Olen õnnelik ja võtan vastu komplimente. Ma ei ravi enam kõrvetisi ning analüüsid näitavad, et veres pole enam rasvasid.  

Ma pole arst ja ma ei oska seda seletada.

See on õige, et ükskõik, missugust dieeti teha, on vaja kaalu säilitada, samuti jälgida, mida me endale sisse sööme.

Lõpetuseks – ma mitte ainult ei langetanud kaalu, vaid tunnen, et viskasin turjalt ka palju aastaid ning ka komplimendid hakkasid sadama.

Erinevus on nagu öö ja päev, kuid mina olen ikka sama. Väga oluline on Anat Shterni tugi, kes vastab alati kõikidele küsimustele kiirelt ja professionaalselt.

Soovitan soojalt, ta on seda väärt
Eti - Parast 1 Eti - Parast 2


Kas soovite samuti langetada kaalu 8-15kg 5-6 nädalaga kerge dieedi abil,
mil tunnete end hästi ja täis elujõudu
ning õpite kergusega oma uut kaalu säilitama terveks eluks?

Te olete kolme sammu kaugusel:

1. Saage vastused meie pakutava doktor Simeonsi dieedipaketi sisu kohta

2. Tellige dieedipakett kodulehelt või

3. Võtke meiega ühendust läbi kodulehe või telefonidel, mille numbrid sealt leiate.

Ilu ja tervise soovidega,
Julia Koit – Konsultant
56846066, Eesti ja Vene keel
Doktor Simeonsi Dieet


Tere! Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta

Comments are closed.