[Edulugu] Sain tagasi oma endise kaalu ning nooruse…

Tere!

Jätkan oma meeldivat traditsiooni jagades teiega minu klientide edulugusid, kes on oma soovi täide viinud ning edukalt läbinud uskumatu doktor Simeonsi dieedi kõhnumisprotsessi.

Seekord 55 aastane Rivka, kes langetas kaalu kergelt ning pingutamata 7 kg võrra ja nüüd tunneb enda lausa 15 aastat nooremana. Siin on tema loo algus:


Tere Anat,

Minu lugu on kindlasti nö.tuttav ja äratuntav paljudele, kuid midagi isiklikku on selles siiski.

Ma küll ei mäleta, kuidas ma leidsin teid selle dieediga, kuid mäletan, et selles oli midagi tõetruud. Ja kui te mulle helistasite seoses minu kirjaga – teie hääl ning kindlus andsid mulle julgust lõpuks alustada endale ammu lubatud dieediga.

Olen 55a naine. Sarnanen paljudele naistel selles vanuses – olen sünnitanud ning esinevad väikesed kaalutõusud nii kilo või kaks igal aastal või üle aasta ja vanus annab tunda. Need asjaolud piinasid ja häirisid mind väga.

Enamus aega oma elust olen olnud sale tüdruk, neiu, naine. Seda enam tundsin end rasvununa  kohutavalt, riiete suurus aina kasvas, sõrmuste numbrid aina suurenesid, isegi kaelaketid ning uskuge või mitte, ka kingade number suurenesid.

Kõige rohkem segas mind see, kui ei jõudnud enam treppidest üles minna ja tõsta oma väikest lapselast. Põlved andsid tunda…sain aru, et olen 55 aastane! Ja siis ma otsustasingi, et on vaja midagi ette võtta!!

Peale jutuajamist teiega sain nagu jõudu juurde ning tellisingi kohe dieedipaketi koos juhendi ning kaalujälgimispäevikuga.

Kannatan kerge tähelepanu-ja keskendumisvõime puuduse – düsleksia –  all ja mul on tõeliselt raske järgida reegleid. Seega kartsin väga, kas ma suudan jätkata dieeti võiduka lõpuni. Kuid te toetasite mind ning lubasite terve tee juhendada.

Mul võttis veel kolm nädalat aega, kui olin lõpuks valmis protsessi alustama…mõned inimesed tahtsin mind ümber veenda, andsid mõista, et see on ohtlikult kiire kaalulangus ning 500 kalorit päevas on liiga vähe.  Et kuidas mina, intelligentne naine, sellest ise aru ei saa…kas ma siis ei hooli oma kehast…

Aga mina, täis energiat ja motivatsiooni, lubasin endale, et oma 55-ks sünnipäevaks jaanuaris, olen sale!!

Esimestel päevadel olin ma eufoorias, kaal langes 900 grammi ja isegi 1 kg, olin energiat täis ja motiveeritud.

Minu tuju tõusis ja mul oli raskusi isegi magama jäämisega. Olin hüperaktiivne, kuid seda positiivses mõttes.

3 nädalat oli mul stabiilne ja ilus kaalukaotus, dieedi teises pooles oli veidi raskem reeglitest kinni hoida, kuid ma jätkasin visalt.

Alustasin 66 kg, nuumamisega võtsin juurde kuni 67 kg ja alla võtsin kuni 59 kg-ni.

Kaal langes, ümbermõõdud vähenesid ja üldine enesetunne oli suurepärane. Sain komplimente lähedastelt, abikaasalt ja lastelt, samuti kaugematelt sõpradelt-sugulastelt, keda kohtasin juhuslikult kaubanduskeskustes või tänaval.

Rõivaste suurusnumber 38/40 asendus S/36 ja 0-ga.

Minu suureks imestuseks muutus kingade number 38,5-st 37 peale. Ehted sobisid taas ideaalselt. Kes küll võis arvata?

Poodides tundub kaubavalik taas suur ning kingad enam ei pigista.

Aga mis kõige tähtsam – lihasmass ei kuivanud kokku ega vähenenud, vastupidi, see tõusis. Ma ei ole küll treeningsaalide friik, kuid siiski jälgin, et keha ei oleks lodev…

Märkisin ära üldise rasvanäitaja ja kehasisese rasvanäitaja protsendid, samuti mõõtsin vee sisaldust kehas ning veel muid asju, mida on võimalik teha treeningasaali spetsiaalse aparaadiga.

Ja peale 3 nädalat olid instruktorid üllatunud, nähes, et keha rasvaprotsent on langenud, samuti ka kaal ja vastavalt vanusetabelile olin 46-aastase naise tasemel.

Ja nüüd, dieedi lõpusirgel, on minu näitajad juba 40-aastase naise tasemel!

Ma mitte ainult ei kaotanud 7 liigset kilogrammi ilma igasuguse pingutuseta ja lühikese ajaga, vaid ka 15 aastat oma vanusest vastavalt spordisaalis mõõdetud tulemustele. Sain oma normkaalu ning nooruse üheskoos…

Anat, aitäh, et olete alati olemas seal teisel pool interaktiivset päevikut, jälgite vaikselt ja parandate mind kui on vaja.

Tänan Teid, et andsite mulle võimaluse teada saada sellest dieedist.

Hetkel loodan oma kaalu stabiliseerida ja säilitada.

Puhkan veidi ja usun, et lähen varsti järgmisele lühikesele dieediringile, et parandada ja saavutada optimaalsed meditsiinilised näitajad.

Teen kummarduse — tähtis on märgata, et on olemas inimesed, kes vastutavad oma sõnade ja lubaduste eest.

Edu Teile teie tegemistes, mida teete südamega!!

Ilusat päeva ning kohtumisteni.

Rivka 


Tuletan teile meelde, et doktor Simeonsi dieedi abiga on võimalik langetada kaalu ilma tervisele liiga tegemata, ilma näljata või teiste ebameeldivusteta kuni 15 kg 40 päevaga. Kilode arv, mille te kaotate, sõltub sellest, kui palju liigset rasva on teie kehas ning teie enesedistsipliinist selle lühikese aja jooksul.

Eeldan, et teil on omad hirmud ja kahtlused ning saan sellest täielikult aru, kuna internet kubiseb erinevatest arvamustest dieetide kohta, eriti aga lühiajaliste dieetide kohta. Üldjuhul ei näe te seal kunagi mingeid kindlaid väiteid, millel oleks tõepõhi all. Tavaliselt on need tühipaljad alusetud jutud, kuuldused inimestelt, kes tegelikult ei ole ei kuulnud ega lugenud originaalsetest uurimustöödest, nagu näiteks inglise keelsest doktor Simeonsi tööst arstidele.

Te võite tutvuda lühikokkuvõttega selle revolutsioonilise dieedi alusprintsiipidest selles praktilise juhendi peatükis.


Tere! Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*