[Edulugu] 10 kg 40 dieedipäevaga

Tere! Kuidas läheb? Nädal on alanud ja soovin teile rääkida ühest lihtsast ja ilusast eduloost, mille ma sain hiljuti meie kliendilt Erikalt. Siin see on, saage julgustust ning indu…

Otsustasin proovida Doktor Simeonsi dieeti ja tulemusega olen igati rahul. Võtsin maha 40 päevaga 10kg. Algkaaluks oli 97,5kg. Dieedi pidamine oli suhteliselt kerge, paar korda esines mõningaid tagasilööke. Ning paaril korral tõusis kaal ka veidi, vaatasin seejärel oma menüü läbi ja kõik laabus jälle. Soovitan kõikidele ülekaalulistele inimestele. Ise tunnen ennast 10 kg kergemana palju paremini. Ees on veel pikk tee, ootan juba oma teist dieedi ringi, et veelgi kaalu alandada.

Erika - Simeonsi Dieet


Nende jaoks, kes pole varem dieete pidanud ja ei tea, kui raske on tegelikult maha saada esimesed 10kg, võib vahe piltidel tunduda üsna väike. Kuid selle naise jaoks ja ka teiste samasuguste naiste ja meeste jaoks on selline saavutus lihtsalt imeline ning pingutust väärt. Tagasi tuleb enesekindlus ning kontroll oma keha üle ja see tunne on suurepärane! Tekib endaga rahulolev tunne. Kõik möödunud rasked aastad võib selja taha jätta ning tunda ennast taas noore ja ilusana. Ja seda kõike vaid ühe kuuga! Uskumatu! Kui soovite veel maha võtta 10-12 kg, tuleb teha veel üks 40-päevane dieediring ning palun, tulemused ongi olemas!

Ma soovin väga saada teilt pilte endast enne ja pärast ning lühikest kokkuvõtet dieedi läbimisest, loomulikult kui olete muidugi nõus neid saatma ja olete esimese ringi juba lõpetanud. Teise ringi graanulid on teile sel juhul tasuta! Õnnelike klientide edulood aitavad mul jätkata seda teed ning annavad juurde jõudu, et olla abiks veel enamatele inimestele sellel keerulisel teel ilu ja tervise poole.

Vaadakem veelkord üle, mida meie pakett sisaldab:

1. Magusad Biolit graanulid naturaalse suhkruasendaja ksülitooli baasil, millel on HCG efekt, mille toimel omakorda avaneb ligipääs kinnistele rasvadele. See on saavutatud uudse tehnoloogia abil, mil nn toimeaine kantakse üle graanulitesse. Sellist meetodit kasutatakse homöopaatias.

Graanulid toimivad tõepoolest! Tänasel päeval on see optimaalseim tee – magusaid graanuleid, mida on lubatud tarvitada ka diabeedihaigetel, võetakse sisse vaid 1 kord päevas, neil pole kõrvaltoimeid ja neisse pole lisatud mingeid keemilisi või looduslikke lisaaineid. Graanulid sisaldavad informatiivset HCG signaali, piisavalt täpset, et läbida selle abil 40-päevane doktor Simeonsi dieet keskmiselt 500 grammise igapäevase kaalukaotusega! Keha lihtsalt kuuletub graanulitele ning vabastab kinnised rasvad teie organismist.

2.  Praktiline ja üksikasjalik juhend – 50 lehekülge täpset ja selget informatsiooni, mis on klientidele vabalt kättesaadav ja mugav ning mis aitab teil läbida protsessi 4 etappi nii, et teil on igal dieedi sammul selge, mida ja kuidas teha.

3.  Interaktiivne ja nutikas online päevik, mis aitab teil igapäevaselt jälgida oma kaalumuutusi. Mina näen, kuidas teil läheb ja saan alati aidata nõuga, kui midagi on valesti. Päevikut täites saate mugavalt valida lubatud toiduainetest endale sobivad ja arvutada vajalikud kalorid, et vältida vigu, mis võivad mõjuda kaalu alandamisele ebasoodsalt.

Ja veel…vaadake pakettide sisu tellimise lehelt: http://support.simeonsidieet.ee/order-package


Miks tasub läbida doktor Simeonsi dieet – HCG dieet, koos minuga? Kahe aasta jooksul, mil ma olen teinud konsultandi tööd doktor Simeonsi dieedi osas, on mul olnud tuhandeid kliente, kes on edukalt selle protsessi läbinud. Ma olen absoluutselt kindel, et saan teid aidata kaalust alla võtta 40 päevaga vähemalt 8kg võrra ja isegi kuni 15 kg-ni ning seejärel õpetada oma saavutatud kaalu säilitama aastateks.

Võtke minuga ühendust siin: http://support.simeonsidieet.ee/contact

Kõike head Teile, ilu ja tervist,
Anat Shtern, Peakonsultant
Doktor Simeonsi Dieet

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*