Dr Simeonsi Dieet Mitte Ainult Ei Langeta Kaalu, Vaid Ka Puhastab Organismi Jääkainetest!

Tere meie kallid kliendid ja huvilised! Kuidas Teil läheb?

Meil on väga hea meel selle üle, et Te olete meid usaldanud ja et Te läbite meie abiga dr Simeonsi dieedi, mis mitte ainult ei langeta kaalu, vaid ka puhastab organismi jääkainetest. Igal juhul jääb neid jääkaineid tunduvalt vähemaks. Mis on selle tagajärjed organismile? Meie klientide hulgast siin Eestis on väga palju näiteid sellest, et inimestel tänu dr Simeonsi dieedile paraneb tervis.

Millised tervisemured on leidnud leevenduse või üldse kadunud? Kõrge vererõhk, liigne halb kolesterool veres, kadunud on dieedi läbides erinevad põletikukolded (minul isiklikult kadus krooniline põie- ja neeruvaagna põletik), näonahk ja üldse nahk on läinud palju ilusamaks, liigesvalud on vähenenud või üldse kadunud, verenäitajad on peale dieeti kõigil paremad kui enne dieeti, paraneb ööuni, stabiliseerub ainevahetus, meeleolu on pigem rõõmus ja optimistlik ning seda nimekirja saab veelgi jätkata, sest iga inimene on väga eriline ja komplkatsioonid liigsest kehamassist on ka igal inimesel väga erinevad.

Teil tekkis huvi dieedi vastu, kuid mis olid Teie esimesed hirmud sellega seoses? Esiteks ilmselt, et aga kas see dieet ikka toimib minu puhul? Ja teiseks: kas ma suudan olla järjekindel õigete toiduainete valikul ja kas ma suudan järgida reegleid, et edukalt langetada kaalu?

Mõlemal eelpool mainitud hirmul on “suured silmad” :) Kui hakkasite dieeti pidama päev päeva haaval, siis nende hirmude “silmad” võtsid normaalse suuruse ehk teisisõnu: need hirmud kadusid ära.

Esiteks tuleb turvatunne juba sellest, et on olemas terve dieedi jooksul konsultant, kes aitab üle igast hirmust või arusaamatusest, mis on seotud dieediga.

Teiseks: päevade arenedes ja kodulehel dieedi igast etapist lugedes läheb dieedi põhimõte ja läbiviimise viis aina selgemaks. Varsti märkate, et see on nii lihtne! Ja varsti avastate, et Te soovitate seda dieeti ka teistele inimestele, kel on kaaluprobleemid.

Miks Te soovitate dr Simeonsi dieeti? Sest Teil endal kaal langeb suhteliselt kiiresti. Esimese nädalaga Te võtate maha keskmiselt neli kilo ja sealjuures pole näljatunnet ning pole nõrkust. Kaalukaotusega kaasneb hoopis rõõmus elevus ja Te tunnete, et Teil on rohkem teotahet ning energiat võrreldes ajaga, mis oli enne dr Simeonsi dieeti.

Teine hirm oli: kas ma suudan olla iga päev järjekindel õigete toiduainete valikul ja kas ma suudan järgida reegleid, et edukalt langetada kaalu?

Ma mõistan seda hirmu. Kui ma alustasin dieeti, siis mind saatis sama hirm. Ja hea on teada, et on olmas konsultant, kes aitab, et mõista dieedi juhiste järgimise olulisust. Hea on teada, et on olemas koduleht, millel iga meie klient saab oma parooliga minna oma lehele ning vajadusel aina uuesti lugeda dr Simeonsi dieedi igast etapist palju põhjalikumalt kui on meie kodulehe avalehel. Meie kliendid on infoga väga hästi varustatud ja infopuudusest ei teki kindlasti dieedis ebaõnnestumisi.

Kui rääkida ebaõnnestunud Dr Simeonsi dieedi kogemustest, siis neid praktiliselt ei olegi!!! Kõik inimesed, kellel pole neerukive või eemaldatud sapipõit (või sapikive) või kes ei toida rinnaga last, saavad meie poolt toetatud dieediga väga hästi hakkama! Ja kuna selline töö inimestega, kes muutuvad aina rõõmsamaks, mulle väga meeldib, siis ma alustasingi selle aasta veebruaris hobikorras tööd dr Simeonsi dieedi konsultandina.

Kui soovite, siis võtke minuga ühendust ja ma vastan Teie dieedipõhistele küsimustele väga hea meelega. Mulle on oluline, et inimene enne saaks aru, mis dieediga on tegemist ja alles siis soovi korral võib otsustada dieedi kasuks. Selle dieedi õnnestumsele anname mina ja meie tiim siis ka omapoolse toe :)

Kirjutage mulle julgesti! Ma vastan täitsa tasuta :)

Rõõmu Teie ellu soovides,

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant
Telefon: 513 4243


Tere! Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta

Comments are closed.