Dr Simeonsi dieediga on võimalik 23 päevaga alandada kehakaalu 5-7 kg!

Tere kallid kaasmaalased ja kõik kes te loete eesti keeles!

Oleme pannud tähele, et paljud meie kliendid ei soovi kaalu alandada rohkem kui 5-7 kg. Kuna dr Simeonsi dieedi tulemusi saab hakata kinnistama juba dieedi 23.-st päevast, siis selleks ajaks ongi langenud 5-7 kg! Seega pole ilmtingimata vaja dieeti teha 40 päeva, piisab ka 23 päevast!

Dr Simeonsi dieeti teeme niiviisi ainult 3 nädalat, sest esimesed 2 päeva on nuumamine koos dieeti toetavate graanulitega ja sel perioodil tuleks juurde võtta 1 – 1,5 kg. Juurdevõetud kilo – poolteist tuleb maha koos lisaga juba esimese 48 tunni jooksul!

Edasi teeme oma kliendiga väga head koostööd ning püüame lahti saada 3 nädala jooksul 5-7 kilost! Siis on meil dieedilt mahalaadimine 3 päeva ning uue kaalunumbri kehale salvestamine veel täiendavad 3 nädalat, kus on lubatud toiduainete nimekiri väga lai.

Kuna kaalunumbri alandamine toimub oma varurasva arvelt, siis kaalutõus ei tule enam nii lihtsalt. Selleks et kaalunumber tõusma hakkaks, tuleb pingutada hilisõhtuste söömistega. Seda aga keha, peale puhastumist ning uute harjumuste omandamist, enam ei taha.

Kliendid küsivad meilt enne dieeti sageli just järgmisi kolme küsimust:

Kas võib ilma graanuliteta teha lihtsalt dieeti süües 500 kcal päevas?

Lühike vastus on et ei või. Miks? Kui me ei ava ligipääsu omaenda varurasva seifile ja ei saa iseenda varurasvast toitaineid, siis on täiesti ebatervislik süüa lihtsalt ainult 500 kcal päevas. Kui süüa ainult 500 kcal päevas, siis kindlasti jääb inimene toitainete puudusesse, tuleb nõrkus, veresuhhkru kõikumine, peavalud ja teised tervisehädad.

Me võime teha 500 kcal dieeti ainult koos preparaadiga, mille abil saab kätte igapäevaselt omaenda varurasvast toitained. Me saame neid toitaineid oma varurasvast 1500 – 4000 kcal päevas. Kui sööme veel juurde ka 500 kcal, siis alampiir toitainetest, mis me saame, on 2000 kcal päevas ja see on juba tervislik. Lihtsalt peamised toitained tulevad meie enda seest, mitte taldrikult ja seega me ka võtame kaalust alla.

Dieete on nii palju, miks just see dieet?

Dr Simeonsi dieedil on teaduslik alus. Te võite lugeda meie kodulehelt www.simeonsidieet.ee dr Simeonsi tööst ning tutvuda sõltumatute ekspertide arvamusega. Loomulikult võib kasutada ka teisi dieete, kuid dr Simeonsi dieet on unikaalne selles mõttes, et kaalu kaotamine käib peamiselt vaid varurasva arvelt.

Puutumata jäävad praktiliselt lihased ja ehituslik rasv. Peale selle, et see on tervislik dieet, on see ka kiire dieet. Kas Te teate mõnda dieeti, mis samamoodi lubab kaotada vaid 40 päevaga tervelt 8-15 kg? Kas teate dieeti, mis lubab tervislikult kaotada 23 päevaga 5-7 kg?

Mida need graanulid sisaldavad ja milleks need on vajalikud?

Graanulid sisaldavad loodulikku suhkruasendajat ksülitooli. Seda võivad kasutada ka diabeetikud. Graanulitele on ülekantud bioenergeetilise kopeerimise teel info rasedushormoonist HCG. Hormooni ennast pole üldse selles graanulis, on ainult hormooni võnkeinfo, mille tunneb ära meie ajurakk neuron.

Seega meie dieeti pooldav preparaat on täiesti ohutu, absoluutselt looduslik ning töötab väga hästi selle nimel, et avada inimeses varurasva seif ja et inimene seeläbi saaks igal dieedipäeval omaenda varurasvast kõik vajalikud toitained: vitamiinid, mineraalid, valgud ja süsivesikud. Kordame: me saame neid toitaineid oma varurasvast 1500 – 4000 kcal päevas.

Kutsume Teid alandama oma kehakaalu kasvõi 5-7 kg ainult 23 päevaga!

Meie oleme Teile igapäevaselt nõuga toeks!

Rõõmu, tervist ja ilu soovides,
Aire Kängsep, dieedi konsultant
Facebook/SimeonsiDieet


Kas sa ka tahad teada:

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta


 

Comments are closed.