Dr. Simeonsi dieedi tutvustuse kutse

Kutsume Sind ja Sinu tuttavaid tutvuma
lähemalt
 Dr. Simeonsi dieedi olemusega Tartus!

Me jätkame vapustava dr Simeons´i dieedi tutvustamist Eestis. See väga lihtne, tervislik ja kiire kõhnumisprotsess võimaldab Teil tagasi saada iseendaks.

Kas Te samuti tahate oma elu muuta ja lõpuks ometi mõelda ka iseendale, mitte keskenduda ainult perele ja karjäärile?

Tulge dr Simoens´i dieeti tutvustavasse loengusse, kus ma räägin pikemalt sellest üllatuslikult suurepärasest dieedist. Ma räägin Dr Simoens´i avastustest seoses kõhnumisega. Samuti räägime sellest, miks tegelikult inimesed tüsenevad ja detailselt räägime sellest, kuidas ülekaalust vabaneda. Teil saab olema heameel teadasaamisest, et kõik on võimalik, kättesaadav ja lihtne.

Tutvustavas loengus Te saate kogu vajaliku info dr Simeons´i poolt välja töötatud protsessi kohta, mis lahendab ka Teie ülekaalu probleemi. Räägime sellest, mida selle lihtsa ja kiire dieedi ajal võib süüa ja mida ei või süüa, et tunda ennast hästi, mittenäljasena ja sealjuures kaotada kiirelt kaalus. Lõpetuseks teeme küsimuste – vastuste vooru.

Peale viimast tutvustavat loengut kirjutati minust lugu Naistelehes kui Iisreali naisest, kes tahab päästa maailma naiseliku iluga.

Siin allpool ma lisan mõned pildid meie viimasest tutvustavast loengust:

Osa loengust on ka selline, kus ma näitan pilte endast enne ja peale dieeti. See saab olema suur üllatus, sest muutus minu kehakaalus on tõesti märgatav. Ma olen väga tänulik dr Simeons ´ile. Oma ilusa keha ma kirjutan ainult tema efektiivse ja kiire dieedi arvele.

Mida te tutvustavas loengus teada saate?
Dr Albert Simeonsi dieedi kasu kokkuvõtlikult:

– Väga kiire ja tervist mittekahjustav dieet – kaalulangus 200-500 gr päevas
– Tervise säilimine – põletatakse ainult “halba” rasva
– Täiesti ohutu – lihasmass ei vähene (väga harva natukene)
– Ainevahetuse töö normaliseerub
– Märkimisväärne kaalu alanemine: 8 – 15 kg 40 päevaga
– Lihtne dieet – ei esine nõrkust ega näljatunnet
– Pole vaja teha sporti – füüsiline tegevus on küll soovituslik, kuid mitte nõutud
– Saavutatud kaalu säilimine – kiire metabolism aitab säilitada kaalulanguse tulemusi
– Õpid tervislikumalt toituma ja oma keha kuulama

Kas Te olete läbi teinud dr Simeonsi dieedi ja soovite selle dieediga tutvustada oma sugulast, sõpra või tuttavat? Tulge koos temaga tutvustavale loengule! Siis ta näeb ise, et nii Teie kui ka teised on saavutanud hea tulemuse. Dr Simeonsi tervistava ja effektiivse dieedi abil ta saab samuti parendada nii oma elu kui ka tervist.

Aeg: 11. märts 2014. a kell 18:00
Koht: Struve 4 – II korrus (TerviseLaegas)
Osavõtu tasu: 1 eur

Lektorid: Anat Stern ja Aire Kängsep

[contact-form][contact-field label=’Teie nimi’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Post’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Kontakttelefon’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Elulinn’ type=’text’/][/contact-form]