Dr Simeonsi Dieedi Ajal Ei Ole Nälga Ja Ei Kao Lihamass. Miks?

Paljudele inimestele on vaja dieeti, et leida endas taas tervis, enesekindlus ja energia. Ilusama kehaga ja parema tervisega on meel rõõmsam ja teotahe suurem, mistõttu tuleb ka õnnestumisi rohkem.

Enamik inimesi kardab dieeti, sest tavaliselt kaasnevad dieediga nälg, nõrkustunne ja muud ebameeldivused. Inimene oma loomult tahab aga nautida toitu ja tunda endas energiat ning tervist.

Dr Albert Simeons uuris oma Roomas asuvas erakliinikus umbes 16 aastat järjest, et milline dieet oleks inimestele tervislik, ei kaotaks inimeses lihasmassi ja et inimesel poleks dieedi ajal näljatunnet.

Dr Simeons leidiski viisi pidada dieeti nii, et kõik vajalikud vitamiinid, mineraalid, valgud ja süsivesikud tuleks inimesele toiduks tema enda seest – inimese varurasvast, mis sisaldab kõiki eelpool nimetatud toitaineid.

Dr Simeons leidis viisi, kuidas inimese keha annab talle endale toitaineid päevas 1500 – 4000 kcal väärtuses. Ja et inimene saaks ikkagi nautida ka toitu, tuleks Dr Simeons´i leiutatud dieedi ajal süüa ka iga päev 500 kcal väärtuses toiduaineid, mis on Dr Simeons´i poolt lubatud. Seega inimene saab iga päev 2000 kuni 4500 kcal toitaineid ja ei tunne üldse nälga! Samuti ei kao inimesel Dr Simeons´i dieedi ajal lihasmass!

Kuidas see on võimalik, et inimese keha annab toitained varurasvast, kust tavaliselt ei saa neid toitaineid üldse kätte??? Kas Te olete kuulnud, et inimesel on kolme liiki rasvu? Tavadieedid ja treeningud sulatavad vähemaks ehitusliku rasva. Varurasv on inimeses “seifis”, et keha saaks seda kasutada toiduks sügaval näljaajal ja naistel raseduse ajal. Seega tavadieetidega ja treeningutega varurasva kehas kätte ei saa.

Dr Simeons leidis, et rasedushormoon HCG paneb inimese keha kasutama toiduks omaenda varurasva!!!

Ameerikas erinevate riikide kliinikutes kasutatakse ka täna hormooni HCG, mida süstitakse inimesse arsti järelvalve all ja toimub sarnane kiire kaalulangetamine nagu meilgi! Meie aga ei kasuta ÜLDSE rasedushormooni HCG -d ennast. Mida me siis kasutame, et saame väga edukalt kätte varurasva?

Me kasutame ksülitoligraanuleid, millele on ülekantud rasedushormooni bioenergeetiline info. Need energoinformatiivsed ksülitoligraanulid ei sisalda üldse HCG- hormooni ennast, kuid sisaldavad rasedushormooni HCG energeetilist infot, mille tunneb ära inimese rakk. Ja kuna inimese rakk tunneb ära selle hormooni võnkeinfo, siis annavad ajurakud – neuronid – kehale käsu hakata kasutama toiduks omaenda väga kvaliteetset varurasva. Kuna keha saab dieedi ajal iga päev kõik toitained oma varurasvast, siis ei kahane ka lihased ja pole näljatunnet.

Viimastel aastatel on Eestis edukalt tegeletud dr Simeons´i dieediga ja sajad inimesed on sellest dieedist saanud parema tervise ja ilusama keha :) Mina kaasa arvatud.

Dr simeonsi dieedist saab lähemalt lugeda siit: www.simeonsidieet.ee

Kuni käesoleva aasta MAIKUU lõpuni on meil kampaania
“Saage kiiresti saledamaks ja tervemaks!”

Juhul kui tahate muidugi :) Igatahes võimalus, olla juba selleks suveks saledam ja tervem, on täiesti olemas! JUBA 1 KUUGA on võimalik vabaneda 7 kilost ja sõita puhkama palju saledama ja kenamana :)

Mis võimalus see on?

See on võimalus dr Simeons´i dieedi abil langetada kiiresti kaalu 8-15 kg 40 päevaga.
Kuni mai kuu lõpuni on dr Simeons´i dieedil kampaaniahind 67€!!!
Esimese dieediringi läbinutele on järgmine dieediring 50€.
Kui saadate meile oma dieedi läbimise ja uue kaalunumbri hoidmise eduloo,
siis on järgmine dieediring Teile 25€.

Tuletame meelde, et TARTUS on meil loeng – vestlusring dr Simeons´i dieedist HOMME, 20.mail, algusega kell 18.00 aadressil Stuve 4 II korrusel Terviselaekas (Ülikooli raamatukogu peasissekäigu vastas olev puumaja). Osavõtutasu 1€ ja osavõtt ei kohusta mittemillekski :) 

 

Rõõmsat kevade jätku!
Kohtumiseni ja kirjutamiseni :)
Aire Kängsep
Dr Siemeons´i dieedi konsultant
Telefon: 5134243

 

Comments are closed.