Doktor Simeonsi dieet on mõjutanud minu elu

Doktor Simeonsi dieet on mõjutanud minu elu

Tere, minu nimi on Julia ja ma olen 34 aastane.

Tahaksin teiega jagada oma lugu, kuidas ma jõudsin doktor Simeonsi dieedini ning kuidas see on mõjutanud minu elu.

Esiteks tahan öelda, et tänasel päeval tunnen ennast suurepäraselt, täis energiat ja jõudu! Veel aastake tagasi arvasin, et söön ennast lõhki…

Kogu oma teadliku elu olen olnud täidlane, kuid mitte kunagi ei muretsenud sellepärast. Mind ümbritsevad ja mulle kallid inimesed võtsid mind täpselt sellisena nagu olen ja ka ise tundsin ennast hästi. 2 aastat tagasi tuli pauk, kaotasin töö ja jäin koju istuma.  Suunasin oma energia söögi tegemisse. Iga päev valmistasin perele häid toite ja muidugi sõin ka ise. Iganädalased turulkäimised lõppesid tavaliselt rasvaste pirukate söömisega, mis mulle hirmsasti maitsesid.

Ja nii ma avastasingi ühel ilusal märtsikuu päeval, et kaal on tõusnud peaaegu …100 kiloni! Ma ei uskunud oma silmi, kas tõesti nii palju?!  Ma ei saanud aru, miks ma varem midagi ette ei võtnud. Kõik oli justkui korras, kuid tundsin, et olin kaotanud tasakaalu oma elus. Olin kaotanud usu endasse. Polnud tööd ja polnud tegevust, mis oleks mind pidurdanud õgimast. Kuid taipasin üsna pea, et pean midagi ette võtma ja kiiresti, sest muidu ei mahu ma enam oma riietesse!

Mul vedas väga, sest just sellel ajal läbis Simeonsi dieeti minu kallis ämm, tänud talle siinkohal, sest tema kaudu sain teada niivõrd efektiivsest ja tervislikust kaalulangetamisest. Otsustasin, et pean selle läbi tegema, kuna kaal oli vaja kiiresti kontrolli alla saada ja suveni oli aega veidi üle kolme kuu. Kogusin ennast mõned nädalad, viisin ennast põhjalikult kurssi dieedi põhimõtetega ja alustasingi, algkaaluga 99kg. Dieet möödus linnulennul ja minu jaoks väga kergelt, olin tohutult motiveeritud ja sihikindel, ma ei teinud praktiliselt ühtegi viga ja tulemus oli vinge!

Suvele läksin vastu juba 14kg kergemana! See oli uskumatu, kuid tõsi. Ja uskuge või mitte, sain kohe peale dieedi läbimist ka tööle! Elu hakkas minema ülesmäge, minu toitumisharjumused olid täiesti muutunud, sõin tervislikult ning saavutatud kaal püsis. Enam ei olnud tahtmist süüa pirukaid, oma saavutatud kaalu hoidmine oli mulle tohutult tähtis ja see polnud üldse raske.

Jõulude paiku lasin ennast veidi lõdvaks ja nautisin pidusööke südamest – selle tagajärjel tõusis kaal 2kg võrra. Sellel hetkel mõtlesin – õige aeg alustada teise dieediringiga, sest kaalu, mida kaotada, oli isegi peale esimest dieediringi veel küllaga! Olin selle peale juba ennegi mõelnud, kuid seekord tahtsin kaasata ka oma mehe, kes oli minu esimese ringi läbimist pealt näinud ja lubanud, et teeb järgmise ringi koos minuga läbi.

Jah, olin sellega täiesti päri, kuna mehe õllekõht aina paisus…Nii me siis koos alustasimegi jaanuaris – mina teist dieediringi, mees esimest. Ja mis te arvate? See õnnestus taas! Võtsin alla veel 12kg ja mees 15kg! Seekordsel dieediringil olin natuke targem ja mõtlesin lubatud toiduainetega uusi retsepte välja, et toitumine oleks mitmekesisem. Ja muide…peegel on minu heaks sõbraks olnud juba mõnda aega J

Nüüdseks olen olnud ka ise toeks ja abiks inimestele selle imelise, efektiivse ja tervisliku doktor Simeonsi dieedi läbimisel. Olen juhendanud inimesi ja näinud oma silmaga edukaid kaalulangetusi ja see annab mulle tohutult jõudu, rõõmu ning motivatsiooni ka edaspidi sellega tegeleda. Olen õnnelik!

Eriline tänu ja kummardus kallile Anatile, minu isiklikule konsultandile, kes aitas ja õpetas mind sellel teel väga palju. Anat, sa oled lihtsalt imeline! Aitäh Sulle.

Päikest kõigile!

Julia Koit
Praegu Dr. Simeonsi dieedi konsultant :)
56846066


Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt
Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta
Ning Säilitada Saavutatud Kaal Kogu Eluks?

Kuidas 40 Päevaga Kiiresti ja Tõhusalt Kuni 15 kg Kaalust Alla Võtta