Carb Blocker – süsivesikute blokeerija

Hoiab ära rasvade kogunemise, mis tuleneb suures koguses tärklist sisaldavate süsivesikute söömisest, nagu on kartul, nisujahu, pastatooted, riis jne.

Mis on Carb Blocker?

Carb Blocker - süsivesikute blokeerijaCarb Blocker, või eesti keeles „süsivesikute blokeerija“ saadakse valge oa ekstraktist. Tema ülesanne on blokeerida seedeensüümi alfa-amülaas (Alpha Amylase Enzyme), mis lagundab tärklist suhkruks.

Toote 1 kapsel/portsjon sisaldab 500 mg valget uba. See sobib tarvitamiseks ka taimetoitlastele ja veganitele.

CarbBlocker sobib kõigile, kes tarvitavad palju tärklist sisaldavaid toiduaineid, nagu kartul, pasta, riis jm „keerulisi“ süsivesikute liike ning kes otsivad mugavat ja kerget viisi oma kaalu kontrolli all hoidmiseks.

See toode on abiks neile, kes soovivad oma kaalu hoida ja mitte juurde võtta peale süsivesikute tarbimist, samuti neile, kes soovivad vabaneda 2-3 kilost, mis on kogunenud tärklist sisaldavate toiduainete ülesöömise tagajärjel.

Et paremini mõista, mis on süsivesikud ja missugused neist sisaldavad enam tärklist, soovitan lugeda järgmisi artikleid:

Edulood tootja kodulehelt

«Olen tänaseks tarvitanud toodet mitme nädala jooksul ja olen kindel, et see töötab. Peale oma „petupäeva“, tunnen end paremini ja mitte nagu varem, täispuhutuna. Soovitan neid! Kerge võtta ja need on maitsetud».

«Suurepärane toode, lubab süüa puhtaid süsisvesikuid ilma, et tunneksite end süüdi!»

«Väga efektiivne toode, töötab nii, nagu karbil on kirjas! Soovitan kõigile, kes tahavad kaalu kontrolli all hoida ja mitte tunda ennast süüdi. Tarvitasin toodet enne igat söögikorda, mil toitusin tärkliserikkalt ja tundsin, et see aitab väga!»

«Tundub, et CarbBlocker töötab hästivõtsin kaalus alla keskmiselt 1 kg iga 7/10 päeva järel

«Kasutasin CarbBlockerit ajal, kui ma ei olnud füüsiliselt aktiivne, et ära hoida kaalutõus. Kahe nädala jooksul, mil ma seda tarvitasin, ei olnud mul kaalutõusu, kuigi treenisin minimaalselt. Tootel pole kõrvaltoimeid. Soovitan».

«Ma tõepoolest armastan CarbBlockerit, sest võin selle tarvitamise ajal süüa leiba, riisi, kartulit ilma süüd tundmata. Täpsemalt väljendades,  ei ole see päris süsivesikute blokeerija, vaid ta blokeerib hoopis tärklist. Suhkrud ei ole siiski lubatud, kurb küll. Peab ütlema „EI“ tortidele, küpsistele, šokolaadile jm magusale. Kindlalt ostan seda hinnatud toodet veel».

Koostis ja kogus

Karp: 90 kapslit

Koostis (tooja kodulehelt):

White Kidney Bean Extract (Phaseolus Vulgaris), Silicon Dioxide, Vegetarian Capsule (Hypromellose). Valge oa ekstrakt (Phaseolus Vulgaris), ränidioksiid, taimne kapsel (hüpromelloos).

Ei sisalda kunstlikke värvaineid, pärmi, gluteeni, tärklist, laktoosi ega soola.

Soovituslik kasutamisõpetus

Toidulisandina tarvitada 1 kapsel klaasitäie veega enne tärkliserikast söögikorda. Päevas võib tarbida kuni 6 kapslit.

Tellimine

Hind: 1 purk/90 tbl. – 19 EUR

Postikulu: 5 EUR ülemaailmselt tähitud kirjaga.

Palun pange tähele, et tellimuse täitmine ja kohaletoimetamine võtab aega 5-10 tööpäeva ehk ca 1-2 nädalat. Valikus on ka kiiremaid kohaletoimetamise võimalusi.

Tellides 3 või enam purki – kohaletoimetamine tasuta!

Tasudes PayPal’iga, vajutage siia:

Teiste kohaletoimetamise võimaluste valimiseks või muudes küsimustes, palun jätke oma kontaktandmed allpool olevasse lahtrisse:

Tootja koduleht: myprotein.com/about-us