Ärge kartke talveks kaalus juurde võtta!

Talvel, ja eriti novembris – detsembris, tundub väga paljudele rasvastest roogadest, hapukapsast ja pohlamoosist kaarega mööda käimine täiesti võimatu. Ja üldsegi, näljased inimesed on tujukad ja kurjad! Kuidas aga teha nii, et süües liigselt kilosid ei lisanduks?

Selleks on viis lihtsat trikki:

1. Põhi olgu valge

Selleks, et toit eriti särav ja särtsakas tunduks, tõstke oma portsud valgete taldrikute peale. See loob illusiooni nagu oleks Teil seal palju rohkem, kui Te ise sinna endale kuhjata suutsite.

2. Sobitage laudlina taldrikutega

Kui taldrikud on valged, siis võiks laudlina ka hele olla. Miks? Sest mida lihtsam kõik välja näeb, seda vähem Te sööte. Ilmselt ei tundu pikalt lauas istumine ka niivõrd ahvatlev, kui ta seda kirevate laudlinade ja piltidega taldrikute puhul oleks.

3. Kasutage väiksemaid söögiriistu

Väiksemad ja kergemad kahvlid loovad tunde nagu toit maitseks paremini, oleks magusam ning täidaks kõhtu paremini. Kasutage vanaemalt päranduseks saadud raske hõbekahvli asemel hoopis midagi kergemat!

4. Pikk ja peenike

Uuringud näitavad, et inimesed kallavad endale 70 protsendi võrra rohkem veini klaasi, mis on madal ja laia kujuga. Seega tasub valida pigem kõrge ja kitsas klaas.

Ja veel:

Ärge kugistage ja närige toit korralikult läbi! See on oluline seetõttu, et süsivesikute seedimine seedeensüümide abil algab juba suus! Seega juba suus tekivad tervisele kasulikud ühendid, mis maos ja mujal ei teki.

5. Väiksem taldrik toob edu

Kui Te võtate õhtusöögi nautimiseks endale majast kõige suurema taldriku, mida üldse leida võimalik, siis on ilmselge, et koguseliselt hakkate Te endale sinna peale rohkem kuhjama. Mida väiksem taldrik, seda kiiremini saab ta ka täis. Ja tänu sellele sööte Te ka lõppkokkuvõttes vähem. Isegi, kui vahepeal juurde tõstmas käite!

Allikas: Women’s Health Magazine

Kas Te kardad seda iga-aastast talveks kaalu kogumist?

Juhul kui Teil on ülekaal, siis võite juba detsembriks olla palju ilusamas vormis ning tunda ennast palju tervemana kui liitute meie programmiga nüüd.


Meile kirjutavad tänulikud kliendid:

„Kaua aega planeerisin, et kui lõpetan annan tagasisidet koos piltidega. Siiski piirdun ainult kirjutamisega. Olen 51 aastane. Oma sisemuses olen maadelnud selliste mõtetega: Lepi sellega, et oled ülekaaluline ja jäädki selliseks kuna on diagnoositud kilpnäärme alatalitus. Läbides Dr Simeonsi dieedi on mul jälle uus algus. Kehakaal vähenes 11,5 kg, vererõhk normaliseerus, mälu paranes, lõhnataju taastus, lihaspinged paremas jalas kadusid, tsellulliit jalgadelt kadus, näonahk noorenes(sain kosmeetikult kiita) ja muidugi hea enesetunne pealekauba. Stabiliseerimise ajal oli 2 nädalat kõige raskem, kuid seegi on möödas. Praegu pean kinni Annely Sootsi Tervisekooli näpunäidetest ja olen muutnud oma toitumistavasid. Suur Tänu dr Simeonsi tarkusele.

Kõike head! Tiiu Kaju“.

Me aitame ka Teil tasuta aru saada dr Simoensi dieedi loogikast. Palun ärge kuulake pealiskaudseid skeptikuid, kes ei tunne meie dieedi teaduslikku tausta ja loogikat. Uurige meie käest ja me räägime põhjalikult lahti, kuidas täpselt dieedi mõju inimese organismile on: alates dieedi esimesest päevast kuni uue kaalunumbri kinnistamise lõpuni. Teil on võimalik veenduda, et endokrinoloogist dr Albert Simeonsi dieet on lihtne, väga tõhus ning tervisele absoluutselt kasulik!!!

Minul isiklikult on olnud Eestis üle 2000 kliendi (kokku on meil Eestis olnud kõigist keelerühmadest üle 3200 kliendi), kellel pole terviseprobleeme seoses meie dieediga ette tulnud. Kuna me ei kasuta rasedushormooni hCG ennast, vaid selle looduslikku asendajat Biolit, siis sobib meie dieet kõigile: nii lastele kui vanuritele, naistele kui ka meestele. Ja mul on kliente olnud, ning on jätkuvalt, kõigist vanustest ning mõlemast soost. Meie dieet on tervisele ohutu!!!

Mina ja meie dieedi konsultandid hoolime väga oma klientidest ja oleme vajadusel kasvõi igapäevaselt toeks! Mitte ükski meie klient ei jää üksi. Meie, konsultandid, oleme pidevalt valmis aitama kui klient meie poole pöördub telefoni või meili teel. Tartus saan ma väga hea meelega oma klientidega kokku ka.

Nii et palun ärge kartke tervisliku toitumisega võrdväärset dr Simeonsi dieeti, kus dieedi ajal kaalulangetaja saab igapäevaselt minimaalselt 2000 kcal toitaineid päevas! Kokku saab inimene vastavalt individuaalsele vajadusele KUNI 4500 kcal kõiki rakkudele vajalikke toitaineid päevas. Seetõttu pole ka meie dieedi ajal nälga.

Kuidas? Palun võtke meiega ühendust! Me selgitame lihtsalt, arusaadavalt ja tasuta.

Dr Simeonsi dieediga saab vähendada oma kehakaalu vaid varurasva arvelt 40 päeva jooksul 8-15 kg ja inimese tervisenäitajad paranevad! Kui võrrelda vereproovi enne ja peale dieeti, siis peale dieeti on see alati palju parem.


Meil on Tartus loeng-vestlusring
dr Simeonsi dieedi teemal:
Teisipäeval, 17.11 kell 18.30
aadressil Struve 4, Terviselaekas

(see on ülikooli raamatukogu peasissekäigu vastas oleva helerohelise puumaja II korrusel. Palun helistage või kirjutage mulle kui ei leia asukohta!)

Osalemine on TASUTA!

Meie dieediga liitujatele on loeng – vestlusringi raames soodushind.

Räägime:

  1. Dr Simeonsi dieedi olemusest.
  2. Mis on Biolit?
  3. Kuidas dr Simeonsi dieet on kasulik tervisele?
  4. Mil viisil meie dieedi käigus puhastub keha?
  5. Miks on vereproovi näitajad peale dieeti paremad kui nad enne dieeti olid?
  6. Mis on meie paketi koosseisus ning milles väljendub konsultandi tugi?
  7. Vastame Teie küsimustele ja tähelepanekutele.

Oluliselt soodsam (rahaliselt) on teha läbi meie dieet, kui jätkata tavapärast toitumist 40 päeva.

Dr Simeonsi dieediga kaasneb tervis, rõõm ja ilu.

Palun registreeruge loeng-vestlusringi kirjutades kas minu meilile või palun saatke mulle sms telefoni.

Tervist, rõõmu ja ilu soovides,

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
Telefon: 513 4243
aire.kangsep@simeonsidieet.ee
facebook.com/simeonsidieet

Comments are closed.